Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Нові надходження до читального залу гуманітарного профілю


Шановні відвідувачі сайту!

Пропонуємо ознайомитися з новими книгами, які надійшли у фонд відділужовтень 2022 року

Розгреби своє лайно!

Б51754 172.1

Б 67

Бішоп Г. Дж.Розгреби своє лайно! Вийми голову із дупи і займися нарешті своїм життям / Г. Д. Бішоп ; пер. з англ. О. Шевченко. – Київ : КМ-БУКС, 2020. – 200 с. – (Література для внутрішньо переміщених осіб).

Ти колись почувався хом`ячком у колесі, який усе життя несамовито мчить уперед, але чомусь так і не рушає з місця? Твій самонищівний монолог псує повсякденне життя нескінченним потоком сумнівів і відмовок? Ця книга – словесний ляпас від Усесвіту, щоб ти прокинувся, усвідомив свій потенціал, розгріб своє лайно і зробив своє життя винятковим. Чесний, свіжий, щирий посібник із самовдосконалення без зайвої фігні пропонує підхід істинної любові до себе, який допоможе подолати обмеження, що ми їх самі собі і створили.


Алгебра щастя

А45845 17.023

Г 31

Гелловей Ск. Алгебра щастя. Нотатки щодо пошуку формули успіху, кохання і сенсу життя / С. Гелловей ; пер. з англ. Н. Лавської. – Київ : КМ-БУКС, 2021. – 256 с. : іл. – (Література для внутрішньо переміщених осіб).

У цій нетрадиційній книзі мудрості та життєвих порад від відомого американського професора маркетингу Скотта Гелловея читач знайде відповіді на найважливіші для себе запитання: чи існує формула щасливого життя, як зробити свою кар`єру успішною, а не лише прибутковою, чи можна досягти рівноваги між роботою та особистим життям, якими є основні складові гарних відносин не лише з рідними і колегами, а й зі світом у цілому. Як людина, що свого часу входила до списку "50 найкращих у світі професорів бізнес-шкіл" і створила кілька досить успішних компаній, автор має чим поділитися з читачами і робить це по-справжньому цікаво та професійно.


Маленькі звички

Б51758 316.62

Г 34

Гендел Ст. Маленькі звички, великі зміни. Прості кроки, здатні покращити ваше життя / С. Гендел ; пер. з англ. М. Смагіної. – Київ : КМ-БУКС, 2020. – 160 с. – (Література для внутрішньо переміщених осіб).

Наші звички формуються приблизно за одним сценарієм. Походить все зі свідомого рішення так чи інакше вчинити у певному випадку. Однак з часом ми починаємо виконувати цю саму дію автоматично, вона стає звичкою, частиною нашого єства, перетворюється на елемент поведінки. Нерідко наші звички настільки закоренілі, що позбавитись їх дуже важко. Загалом вони можуть бути як корисними та конструктивними (наприклад, регулярні заняття у спортзалі, читання книжок, споживання здорової їжі), так і шкідливими та деструктивними (паління цигарок, постійні конфлікти з колегами, неправильне харчування). Позитивні чи негативні, звички визначають спосіб нашого життя. Зокрема, саме від них залежить, які пріоритети ми обираємо, яким речам віддаємо перевагу та якими правилами керуємось у різних ситуаціях. Володіючи такою інформацією про людину, можна передбачити її майбутнє. Впливаючи на наше життя, звички, проте, аж ніяк не визначають нашу долю. За бажанням їх можна трансформувати, обравши інший спосіб мислення та скориставшись прийомами, що здатні привести до довготривалих змін. У цьому власне полягає мета книжки: озброїти читача інформацією та техніками, які зроблять процес трансформації звичок простим і навіть приємним.


Розмови з незнайомцями

Б51755 159.9

Г52

Ґладвелл М. Розмови з незнайомцями. Що слід знати про людей, яких ми не знаємо / М. Ґладвелл ; пер. з англ. Н. Ференс. – Київ : КМ-БУКС, 2020. – 352 с. – (Література для внутрішньо переміщених осіб).

Як вдавалося Фіделеві Кастро протягом цілого покоління дурити ЦРУ? Чому в університетських містечках квітне сексуальна злочинність? І чи не закладають нам комедії хибні ідеї про стосунки між людьми? На думку Малкольма Ґладвелла, ведучого подкасту «Ревізіоністська історія», ми використовуємо у спілкуванні з незнайомцями геть неправильні інструменти і стратегії. Ми не здатні розпізнати брехунів і майже завжди формуємо хибне уявлення про людину, з якою щойно познайомилися. А оскільки ми не вміємо розмовляти з незнайомцями, то напрошуємося на конфлікти й непорозуміння, які потім катастрофічно впливають і на наше життя, і на весь наш світ. Ґладвелл, автор бестселера «Геніальні винятки» (Outliers), пропонує своїм читачам яскраве дослідження нашого спілкування з незнайомцями, пояснюючи, чому так часто воно заходить у глухий кут.


Андрей Шептицький

Б51734 929 Шептицький

Г 67

Горак Р. Д. Андрей Шептицький : біографія / Р. Д. Горак. – Львів : Апріорі, 2020. – 896 с. – (Біографія) (Література для внутрішньо переміщених осіб).

Чотирнадцять моментів Христових страстей, званих стаціями, зафіксувала людська пам`ять на шляху нашого спасіння на Голгофі. Чотирнадцять моментів нашого приниження і принижень нашої віри... Скільки тих принижень мав витерпіти Він, митрополит Андрей Шептицький, що почував себе кіринейцем, який допомагав нам нести свій хрест, коли від нас відрікались ті, які нарекли себе проводирями, і тоді, коли нам забороняли нашу мову. ...І зглянувся Господь над нами. І як великий вияв любові до нас зіслав Його, який був приречений пройти з нами свій шлях на Голгофу. Не забуваймо: він постійно був чужим серед тих, задля кого прийшов у цей світ. Його перехід у віру предків сприйняли неоднозначно. Книжка вибудувана на документальних матеріалах, достовірність яких підтверджена. Вона створює враження справжньої епопеї часу та відносин. Крім спогадів про митрополита, використано свідчення преси, яка фіксувала кожен його крок, доноси на нього, матеріали спецслужб, протоколи допитів, звітів працівників, спецагентів, які вели спостереження за митрополитом Шептицьким від 1937 року. Для широкого кола читачів.


Теорія брехні

Б51704 159.9

Е 45

Екман П. Теорія брехні. Як визначити брехуна в бізнесі, політиці та приватному житті : дослідження / П. Екман; пер. з англ. Ю. Гордієнка. – Київ : КМ-БУКС, 2020. – 320 с. : іл. – (Література для внутрішньо переміщених осіб).

Чи відомо вам, що зазвичай навіть під час десятихвилинної розмови будь-яка людина бреше тричі? Чи знаєте ви, що детектор брехні насправді викриває не брехню, а лише емоційний стан піддослідного? Чому досвідчені брехуни з легкістю проходять перевірку на детекторі брехні, а багато підозрюваних у збудженому емоційному стані були помилково визнані винними і отримали довічне ув`язнення за злочини, яких не скоювали? Проте викрити брехуна можна навіть за однією з численних ознак поведінки: рухів тіла, жестів, міміки обличчя або обмовок. Треба лише вміти це помітити і проаналізувати. Автор цього світового бестселера вчить викривати приховані емоції інших людей, розпізнавати ознаки брехні, відрізняти брехню від прихованих емоцій і навіть... брехати. Книжка буде корисною не тільки фахівцям, яким потрібно викривати брехню під час роботи (керівникам, менеджерам з питань безпеки, фахівцям з підбору персоналу, торговим представникам, агентам з продажу нерухомості тощо), а й звичайним людям, які можуть стати жертвами брехні навіть за досить звичайних обставин, наприклад при укладанні усних угод, купівлі товарів і послуг, а особливо у приватних стосунках.


Строкаті історії

Б51737 821.124`01(37)

Е 51

Еліан К. Строкаті історії / К. Еліан ; пер. з давньогрец. Д. Коваль. – Львів : Апріорі, 2020. – 320 с. : іл. – (Бібліотека античної літератури) (Література для внутрішньо переміщених осіб).

«Строкаті історії» Клавдія Еліана – багатий розмаїттям збірник анекдотів, переказів, притч, розгорнутих висловів видатних людей, спостережень за рослинним і тваринним світом та історична добірка матеріалу розповідного або ж описового характеру в дуже елегантній прозі. Це праця освіченого римлянина, який досконало вивчив грецьку мову і всі свої твори написав нею.


Знамениті оповідки з діянь римських

Б51742 821.124(37)

З-72

Знамениті оповідки з діянь римських : оповідання / пер. з латин. Р. Паранько. – Львів : Апріорі, 2020. – 456 с. : іл. – (Література для внутрішньо переміщених осіб).

«Знамениті оповідки з діянь римських» («Gesta Romanorum», поч. XIV ст.) – твір, від самого свого постання спрямований на поєднання приємного з корисним. Приваблюючи слухачів екзотичними, захопливими, а деколи і пікантними «давньоримськими» оповідками, середньовічні проповідники спонукали свою паству до благочестивого життя і турботи про спасіння душ. Видання повного українського перекладу збірки подібно ж має на меті, з одного боку, принести широкому загалові читачів задоволення від подорожі в барвистий і химерний світ середньовічної уяви, з іншого – послужити спонукою для українських істориків, філологів, релігієзнавців пильніше приглянутися до цієї досі маловідомої в нас пам`ятки давнього європейського письменства.


Крок до школи

В6367 373.29

З-33

Запольська А. Т. Крок до школи. 30 занять для успішного розвитку дитини : посібник / А. Т. Запольська. – Кам`янець-Подільський : Абетка ; Кам`янець-Подільський : Сисин О. В., 2022. – 68 с. : іл. – (Нова українська школа).

«Крок до школи. 30 занять для успішного розвитку дитини» – це посібник для занять з дитиною, який допоможе підготувати її до навчання в школі. Посібник складається з 30-ти занять, які побудовані за принципом від простого – до складного. У кожному занятті передбачені різноманітні завдання на розвиток довільної уваги та логічного мислення, з математики та з розвитку мовлення, вправи на розвиток графічних навичок. Заняття за цим посібником тривають всього 20–25 хвилин, протягом яких дитина в ігровій формі здобуде знання, набуде вмінь та навичок, які стануть першою сходинкою до шкільного навчання. Для дітей та їхніх батьків, вихователів, учителів.


Крок до школи

В6368 373.29

З-33

Запольська А Т. Крок до школи. Чи готова ваша дитина до навчання в школі? : посібник / А. Т. Запольська. – Кам`янець-Подільський : Абетка ; Кам`янець-Подільський : Сисин О. В., 2022. – 76 с. : іл. – (Нова українська школа).

«Крок до школи. Чи готова ваша дитина до навчання в школі?» – це посібник для занять з дитиною, який допоможе оцінити рівень готовності дитини до навчання в школі. Головне завдання посібника – підтримати інтерес дитини до знань, зацікавленість у навчанні. Підготовка дітей до школи повинна бути всебічною, забезпечити формування системи якостей, які засвідчать їхню психологічну готовність до життя та діяльності в шкільних умовах. Різноманітні завдання розділів «Увага», «Пам`ять», «Мислення», «Математика», «Розвиток мовлення», «Я досліджую світ», «Дрібна моторика» забезпечать всебічну перевірку та допоможуть зробити висновки щодо готовності дитини до навчання в школі. Для дітей та їхніх батьків, вихователів, учителів.


100 правил

Б51756 005.523

К 18

Камберленд Н. 100 правил успішних людей. Маленькі вправи для великого успіху в житті / Н. Камберленд ; пер. з англ. Л. Лебеденко. – Київ : КМ-БУКС, 2019. – 224 с. – (Література для внутрішньо переміщених осіб).

Чи знаєте ви хоча б одну людину, яка не прагне стати успішнішою? Неважливо, про яку сферу нашого буття ідеться – роботу, навчання, стосунки в родині чи, скажімо, особистий розвиток, усі ми мріємо змінити щось у житті, перетворити його на більш цікаве, наповнене та самодостатнє. Проте не кожному вистачає наснаги зробити перший крок до змін та розуміння того, з чого слід починати. Автор цієї книги без зайвих теоретичних викладок і зарозумілих повчань пропонує ідеї, які наблизять вас до омріяного успіху, а також дає практичні поради стосовно того, як ці ідеї втілити в життя. Все дуже просто і доступно. І ви маєте можливість у цьому переконатись.


Атомні звички. Незначні зміни

Б51743 316.6

К 49

Клір Дж. Атомні звички. Незначні зміни, значні результати. Легкий і перевірений спосіб набути корисних звичок і позбутися звичок шкідливих / Д. Клір ; пер. з англ. А. Акуленко. – Київ : КМ-БУКС, 2020. – 304 с. – (Література для внутрішньо переміщених осіб).Атомні звички. Незначні зміни, значні результати. Легкий і перевірений спосіб набути корисних звичок і позбутися звичок шкідливих / Д. Клір ; пер. з англ. А. Акуленко. – Київ : КМ-БУКС, 2020. – 304 с. – (Література для внутрішньо переміщених осіб).

У книзі Джеймс Клір ділиться надзвичайно цікавою і по-справжньому продуктивною методикою напрацювання корисних звичок. В її основі лежить поняття чотириступеневої моделі звичок (подразник, прагнення, відгук, винагорода), а також чотири породжені цією моделлю закони зміни поведінки. Викладений матеріал підтверджується результатами наукових досліджень, проте книгу слід трактувати не як наукову розвідку, а як посібник з експлуатації, що містить мудрі практичні поради та пояснення механізмів створення і змінювання власних звичок. Єдиного правильного способу набуття корисних звичок, звісно, не існує, але автор пропонує найкращий із відомих підхід, який спрацює незалежно від того, з чого саме ви починаєте і що саме намагаєтеся змінити. Викладені стратегії стануть у пригоді всім, хто потребує покрокової інструкції з покращення незалежно від того, що мається на меті – покращення здоров`я чи добробуту, продуктивності праці чи стосунків, а можливо, всього переліченого разом.


Україна і світове господарство

В6369 911: 65(477: 100)

К 55

Кобернік С. Г. Практикум з курсу "Україна і світове господарство" з додатками: зошитом для самостійних та контрольних робіт, підсумкових контрольних робіт / С. Г. Кобернік, Р. Р. Коваленко. – Кам`янець-Подільський : Сисин О. В., 2022. – 28 с. : мал. + 1 бр., зошит для самост. та контрол. робіт.

Посібник містить повний комплект матеріалів щодо виконання практичних робіт з географії у 9-у класі, передбачених чинною програмою, та підбірку додаткових самостійних робіт. Пропоновані у змісті практикуму завдання забезпечують реалізацію компетентісного підходу в сучасній географічній освіті. У змісті практикуму включено контурні карти, таблиці, статистичні дані, діафрагми. Даний посібник стане у нагоді учням загальноосвітніх навчальних закладів та вчителям географії.


Українська мова. Комплексне видання.

В6371 811.161.2

К 93

Куриліна О. В.Українська мова. Комплексне видання. Повний повторювальний курс, підготовка до ЗНО : довідник / О. В. Куриліна, Л. Й. Пристай. – Кам`янець-Подільський : Сисин О. В., 2022. – 268 с. – (ЗНО 2023).

Матеріал довідника укладено згідно з чинною програмою з української мови для закладів загальної середньої освіти, затвердженою Міністерством освіти і науки України, та програмою зовнішнього незалежного оцінювання з української мови. Повний повторювальний курс містить теоретичні відомості з усього шкільного курсу української мови. У кінці кожного тематичного розділу запропоновано завдання в тестовій формі різного рівня складності. Матеріал посібника може бути використано для проведення тематичного оцінювання знань та підготовки до зовнішнього оцінювання. Для учнів шкіл, ліцеїв, гімназій, абітурієнтів, студентів закладів вищої освіти, учителів, викладачів.


Звідки (майже) все взялося

Б51750 94(100)

Л 81

Лоутон Гр.Звідки (майже) все взялося : . / Г. Лоутон ; пер. з англ. Ю. Петіка. – Київ : КМ-БУКС, 2020. – 304 с. – (Література для внутрішньо переміщених осіб).

Зазирнувши в телескоп у 1920-х, Едвін Габбл з подивом виявив, що всі галактики, які він тільки міг розгледіти, розліталися одна від одної на шаленій швидкості. Чи не означає це, що в якийсь момент вони всі мали бути зібрані в одній точці? Це відкриття перевернуло дискусію про одну з найфундаментальніших загадок людського буття: «Як почався Всесвіт?». Кожен народ та суспільство мали свої історії про походження космосу та його мешканців, але сьогодні, маючи змогу зазирнути в найраніші миті існування Всесвіту, озброєні археологією, геологією, еволюційною біологією та космологією, ми надзвичайно наблизилися до відповіді на питання «Звідки все взялося?». Журналіст Ґрем Лоутон із відомого наукового журналу New Scientist досліджує сучасні історії про походження всього: від Великого вибуху, метеоритів і темної енергії до динозаврів, туалетного паперу та пуху з пупка. Розкриваючи питання еволюції зірок, багатоклітинного життя, писемності, інтернету та атомних бомб, книга "Звідки (майже) все взялося" пропонує всеохопну подорож історією Всесвіту і людини в ньому.


Творча спадщина доби 1687–1709 рр.

В6372 821.161.2

М 13

Мазепина Атлантида.Творча спадщина доби 1687–1709 рр. / упоряд. С. Павленко. – Київ : Мистецтво, 2021. – 503 с. : іл. – (Література для внутрішньо переміщених осіб).

Доба правління гетьмана Івана Мазепи (1687–1709) була насичена не тільки військовими походами, реалізацією проєктів господарського й церковного будівництва, а також і подіями культурного життя. Це був час розбудови релігійних, мистецьких, освітніх осередків, появи низки поетичних, прозових, філософських творів. У запропонованій читачам книзі подано опубліковані раніше та віднайдені в архівах, музеях, бібліотеках Варшави, Санкт-Петербурга, Києва, Львова, Харкова, Чернігова зразки друкованих віршів, панегіриків, оповідань, драм, студій літераторів і церковних діячів Гетьманщини. Вони дають цілісну картину про злет творчого процесу тієї доби. І. Мазепа як поет і гетьман сприяв книгодрукуванню, народженню нових поезій, драм і поем. Його зустрічі з Д. Тупталом, С. Яворським, Д. Братковським, Л. Крщновичом, І. Орновським, І. Максимовичем та іншими діячами дали позитивний імпульс для їхніх нових письменницьких звершень. Творча спадщина доби гетьмана І. Мазепи включає у себе також великий пласт доробків граверів і художників. Видання буде корисним як для літературознавців, істориків, письменників, так і для культурологів, працівників музеїв, студентів, усіх, хто цікавиться епохою кінця ХVІІ — початку ХVІІІ століть.


Застеляйте ліжко.

Б51746 316.7(73)

М 16

Макрейвен В.(Адмірал). Застеляйте ліжко. Дрібниці, які можуть змінити ваше життя, а можливо, і світ / В. Г. Макрейвен ; пер. з англ. Т. Заволоко. – Київ : КМ-БУКС, 2020. – 128 с. – (Література для внутрішньо переміщених осіб).

У цьому невеличкому виданні адмірал Вільям Г. Макрейвен, командувач Військово-морських сил США у відставці, визначив десять правил, яких він особисто завжди намагався дотримуватися і які допомогли йому з честю подолати чимало життєвих негараздів. Оригінально сформульовані правила на кшталт "не боятися акул", "не вдаряти передчасно у дзвін", "щоранку застеляти ліжко" мають глибокий підтекст. Автор розкриває суть кожного правила, розповідає цікаві історії про людей, які свого часу надихали його власною дисципліною, наполегливістю, благородством і мужністю.


Чому чоловіки не слухають, а жінки не вміють читати мапи

Б51757 305

П 32

Піз А.Чому чоловіки не слухають, а жінки не вміють читати мапи : . / А. Піз, Б. Піз ; пер. з англ. Н. Лавської. – Київ : КМ-БУКС, 2020. – 312 с. : іл. – (Література для внутрішньо переміщених осіб).


Чому чоловіки такі нетямущі. а жінкам завжди замало взуття.

Б51753 305(73)

П 32

Піз А.Чому чоловіки такі нетямущі. а жінкам завжди замало взуття / А. Піз, Б. Піз ; пер. з англ. Н. Лавської. – Київ : КМ-БУКС, 2021. – 384 с. : іл. – (Література для внутрішньо переміщених осіб).

Чому чоловіки брешуть? Чому вони вважають, що повинні мати рацію в усьому? Чому вони уникають зобов’язань? З іншого боку, чому жінки плачуть, щоб досягти свого? Чому вони наполягають на необхідності поговорити про смерть? Чому вони не ініціюють секс частіше? Книжка «Чому чоловіки такі нетямущі. а жінкам завжди замало взуття» є результатом тридцятирічних досліджень Аллана і Барбари Пізів відмінностей між чоловіками та жінками, під час яких вони проводили експерименти, аналізували кілометри кінокадрів, робили купу заміток, виступали по телебаченню та обмінювались інформацією на конференціях. У ній зібрано 40 найпоширеніших запитань від читачів та слухачів з усього світу та зроблена спроба відповісти на них з урахуванням досвіду авторів, різних досліджень, опитувань, новітніх відкриттів, наукових даних та, нарешті, здорового глузду. Автори також розробили дієві рішення, щоб вивести вас на правильний шлях у спілкуванні з протилежною статтю.


Ідилії. Епіграми.

Б51738 821.142`01(38)

Т 33

Теокріт.Ідилії. Епіграми / Теокріт ; пер. з давньогрец. А. Цісика. – Львів : Апріорі, 2020. – 184 с. – (Література для внутрішньо переміщених осіб) (Бібліотека античної літератури).

Теокріт (бл. 310 р. – бл. 240 р. до Р.Х.) – один із найславетніших ліриків Давньої Греції доби раннього еллінізму, основоположник жанру ідилії. У його поезіях тонко й правдиво відображено життя простих людей, передусім пастухів, їхні почуття, переживання, які дивовижно гармоніюють з природою. Чари музики, краса природи, принади кохання – домінантні теми ідилій та епіграм Теокріта, талановитого майстра поетичної мініатюри. Увесь творчий доробок Теокріта вперше в Україні виходить окремим виданням.


Вирішити можна все

Б51745 316.7(73)

Ф 79

Форлео М.Вирішити можна все / М. Форлео ; пер. з англ. М. Смагіної. – Київ : КМ-БУКС, 2020. – 328 с.

Коли життєві обставини стискаються довкола нас, мов кільця удава, в голові пульсує єдина думка: «Що робити?» «Насамперед, не панікувати», – рекомендує на сторінках своєї книги всесвітньо відома лайф-коуч Марі Форлео. – «Вирішити можна все!» Ця проста і разом із тим така глибока істина, засвоєна авторкою ще в дитинстві, успішно спрацьовує для мільйонів людей, і не має значення, йдеться про дріб`язкові прикрості чи про глобальні проблеми. «Вирішити можна все» – це особлива філософія, яка навчить не пасувати перед негараздами, а знаходити шляхи їх усунення. Це ідея, яка допоможе зрозуміти, чого насправді ви прагнете, як іти життєвим шляхом легко та із задоволенням. Безліч зворушливих, захопливих, а іноді й кумедних історій від самої Марі та інших людей, які свого часу гідно оцінили її поради, якнайкраще доводять: майже все у світі є можливим.


Тускуланські бесіди. Про обов`язки

Б51695 340.12(37)

Ц 75

Ціцерон М. Т.Тускуланські бесіди. Про обов`язки / М. Т. Ціцерон ; пер. з лат. В. Литвинова. – Львів : Апріорі, 2021. – 440 с. – (Література для внутрішньо переміщених осіб).

Марк Туллій Ціцерон (106–43 рр. до н. е.) – видатний римський оратор, філософ і політичний діяч. Його науково-творча спадщина різножанрова: промови, праці з ораторського мистецтва, морально-філософські трактати, епістолярій. Основною у трактатах «Тускуланські бесіди», «Про обов’язки» є проблема джерела і характеру людського щастя. Автор висновує, що щасливим може бути тільки «мудрий», а тому «немає мудреця, який був не щасливим». Морально-філософські, етичні сентенції, життєві поради Ціцерона не втратили своєї актуальності впродовж багатьох століть, вони карбовані Вічністю. В Україні ці твори римського письменника окремим видання друкуються вперше.


Філіппіки. Катон Старший, або Про старість.

Б51762 340.12(37)

Ц 75

Ціцерон М Т.Філіппіки. Катон Старший, або Про старість / М. Т. Ціцерон ; пер. з лат. В. Литвинова. – Львів : Апріорі, 2021. – 376 с. – (Література для внутрішньо переміщених осіб).

Марк Туллій Ціцерон (106–43 рр. до н. е.) – видатний римський оратор, філософ і політичний діяч. Його спадщина складається з публічних промов, творів ораторського мистецтва, філософських трактатів, поетичних творів і приватних листів. У філософських трактатах «Філіппіки» та «Катон Старший, або Про старість» Ціцерон порушує важливі суспільно-політичні та філософські проблеми свого часу, що не втратили актуальності й донині. В Україні трактат римського письменника «Філіппіки» окремим виданням друкується вперше.


Тренер на трильйон. Правила лідерства Білла Кемпбелла з Кремнієвої долини

Б51748 005.963

Ш 73

Шмідт Е.Тренер на трильйон. Правила лідерства Білла Кемпбелла з Кремнієвої долини / Е. Шмідт, Д. Розенберг, А. Ігл ; пер. з англ. М. Пухлій. – Київ : КМ-БУКС, 2020. – 200 с. : іл. – (Література для внутрішньо переміщених осіб).

Білл Кемпбелл сприяв розбудові низки найвидатніших компаній Кремнієвої долини, зокрема Google, Apple та Intuit. Колишній університетський футболіст і футбольний тренер, Білл став ментором Стіва Джобса, Ларрі Пейджа та Еріка Шмідта, тренував десятки лідерів на обох узбережжях США. Книжка створена на основі інтерв`ю більш ніж із вісімдесятьма людьми, які знали й любили Білла Кемпбелла, в ній пояснюються принципи роботи тренера та ілюструються історіями від видатних компаній і людей, із якими він працював і грав. Це справжня програма для прогресивних бізнесових лідерів і менеджерів, яка допоможе створювати продуктивніші й динамічніші команди та компанії. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com