Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Нові надходження до читального залу гуманітарного профілю


Шановні відвідувачі сайту!

Пропонуємо ознайомитися з новими книгами, які надійшли у фонд відділужовтень 2021 року

Дизайн-мислення. Спроектуй своє життя

Б51495 304.3

Б25

Барнет Б. Дизайн-мислення. Спроектуй своє життя / Б. Барнет, Д. Еванз ; пер. з англ. В. Глінка. – Київ : Наш формат, 2018. – 224 с.

Диплом не гарантує, що ви любитимете свою роботу. Успішна кар`єра не визначає щастя. Ваші кар`єра, щастя та повсякденне життя – у ваших руках. Головне, поставити собі правильні питання та бути готовим утілювати відповіді у життя. Як знайти роботу, що по-справжньому подобатиметься? Як збудувати кар`єру, яка забезпечить хороше життя? Як відшукати життєвий баланс? Як зробити щось вартісне, що змінить цей світ? Автори пропонують поглянути на своє майбутнє очима дизайнера і створити проєкт вашого життя.


Мистецтво подорожі

А45263 821.111(410)

Б86

Боттон де А. Мистецтво подорожі : есеї / А. де Боттон ; пер. з англ. Р. Гардашука. – Львів : Вид-во Старого Лева, 2018. – 208 с.

У своїй книжці філософських есеїв про мандри британський письменник Ален де Боттон рефлексує над поняттям подорожі, порівнюючи свій досвід із досвідом інших видатних мандрівників. Наприклад, із французьким поетом Шарлем Бодлером та американським художником Едвардом Гоппером автор розмірковує над романтикою придорожніх кафе, заправок та аеропортів. А Гюстав Флобер стає провідником в екзотичні країни, де часто шукаємо те, чого нам так не вистачає вдома… Ця книжка – своєрідний трактат про мистецтво, літературу та філософію, особливий погляд на мандри і тих, хто подорожує.


Зберігайте спокій. Щоденна інструкція з вирішення проблем

Б51490 304.3

Г60

Голідей Р. Зберігайте спокій. Щоденна інструкція з вирішення проблем / Р. Голідей, С. Генсільман ; пер. з англ. А. Ящук. – 2-ге вид. – Київ : Наш формат, 2019. – 472 с.

Є те, що ми можемо змінити, і те, що ні. Хоч би як сильно ми сварилися з представником авіакомпанії, яка скасувала рейс через погодні умови, це не зупинить шторм. Хоч би як ви нервувалися в заторі, швидше поїхати не вдасться. Ви не примусите техніку не ламатися в найневдаліший момент, не станете нижчим або вищим, не народитеся в іншій країні. Але нервуючись через те, що не змінити, ми витрачаємо сили, ресурси й час, які могли би спрямувати на те, на що справді можемо вплинути.

Ця книжка примусить вас по-іншому поглянути на реальність, яка вас оточує, а також навчить підходити до вирішення будь-яких проблем як справжній стоїк – із самовладанням, мудрістю і стійкістю.


Тепер! Лови мить – це твоє все

Б51465 304.3

Л25

Ларссен Е. Б. Тепер! Лови мить – це твоє все / Е. Б. Ларссен ; пер. з англ. К. Однороженко. – Дніпро : Моноліт, 2017. – 240 с.

«Тепер!» – книжка для тих, у кого час від часу з`являється відчуття, що життя проходить повз і жити просто ніколи через шалений коловорот повсякденних справ, тиск обов`язків і обставин. Гадаєте, таке замкнене коло неможливо розірвати? Помиляєтеся! Колишній спецпризначенець, а нині – відомий норвезький бізнес-консультант та один з найзатребуваніших на Заході коучів Ерік Бертран Ларссен у цій книжці доводить, що це до снаги кожному. Прочитавши її, ви навчитеся діставати задоволення від кожної миті буття за будь-яких умов та навіть всупереч їм.


Дрібних мрій не буває. Про сміливість, уяву та становлення сучасного Ізраїлю

Б51494 929

П27

Перес Ш. Дрібних мрій не буває. Про сміливість, уяву та становлення сучасного Ізраїлю / Ш. Перес ; пер. з англ. Н. Мочалової. – Київ : Форс Україна, 2020. – 272 с.

Це історія про становлення справжнього лідера. Вона навчає сміливості й готовності ухвалювати складні рішення, спираючись на принципи й цінності. Учить не боятись мріяти, створювати і досягати поставлених цілей. Надихає долати труднощі, хай якими нестерпними вони здаватимуться.


ціннісні пропозиції

А45266 658.62

Р64

Розробляємо ціннісні пропозиції. Як створити продукти та послуги, яких хочуть клієнти / А. Остервальдер, І. Піньє [та ін.] ; пер. з англ. Р. Корнути. – Київ : Наш формат, 2018. – 324 с.

Щоб зробити бізнес успішним, варто знайти клієнтський сегмент і задовольнити його потреби – звучить майже як аксіома. Та як дізнатися, що саме потрібно споживачеві? І як не помилитися? Відповісти на ці питання допоможе книжка Александера Остервальдера й команди практиків, присвячена розробці ціннісних пропозицій. Це своєрідна шпаргалка для вибагливого бізнесмена-практика. Автори пояснюють, як розробляти ціннісні пропозиції й тестувати їх, не витрачаючи зайвих грошей і часу, як ставити себе на місце користувача, переводити команду з режиму «проспати нудну нараду» на «працювати злагоджено й ефективно». Щоб не гаяти читацький час, автори подають інформацію доступно й структуровано, без «води» й зайвих сторінок. Запропоновані інструменти й історії успішних компаній ідеально доповнюють бізнес-комікси.


Хітмейкери. Наука популярності та змагання за увагу

А45269 316.6

Т56

Томпсон Д. Хітмейкери. Наука популярності та змагання за увагу / Д. Томпсон ; пер. з англ. Д. Антонюка, Н. Палій. – Київ : Yakaboo Publishing, 2018. – 432 с.

Ця книжка про найбажаніший і найдефіцитніший ресурс XXI століття – людську увагу. Дерек Томпсон досліджує найпопулярніші феномени нашої епохи – від рок-хітів до Доналда Трампа, від французьких імпресіоністів до голлівудських блокбастерів, від Adele до «Гри престолів». «Хітмейкери» допомагають зрозуміти механізми, завдяки яким ті, а не інші бізнеси, політики, кінофільми та поп-зірки, здобувають любов мільйонів.


Вісник Кам`янець-Подільського національного університету

П1039-21(2021)

796.01

В53

Вісник Кам`янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка : наук. вид. / ред. Г. А. Єдинак; Кам`янець-Поділ. нац. ун-т ім. Івана Огієнка. – Кам`янець-Подільський : Панькова А. С., 2008. – Вип. 21 : Фізичне виховання, спорт і здоров’я людини. – 2021. – 48 с.

У віснику висвітлюються результати наукових досліджень з актуальних проблем, що пов`язані з педагогічними аспектами фізичного виховання різних груп населення, валеології, ерготерапії, підготовки спортсменів та менеджменту у фізичній культурі. Матеріали друкуються в авторській редакції. Рекомендовано науковим, науково-педагогічним працівникам, вчителям фізичної культури, основ здоров`я, тренерам з видів спорту, фахівцям з фізичної терапії, докторантам та аспірантам.


Інноваційні технології в освітній діяльності закладів дошкільної освіти

А45287

373.2

Г13

Газіна І. О. Інноваційні технології в освітній діяльності закладів дошкільної освіти : навч.-метод. посіб. / І. О. Газіна ; М-во освіти і науки України, Кам`янець-Поділ. нац. ун-т ім. Івана Огієнка. – Кам`янець-Подільський : Панькова А. С., 2021. – 210 с.

Навчально-методичний посібник призначений для студентів педагогічних факультетів ЗВО, вихователів, завідувачів, методистів ЗДО. У посібнику розкрито загальні засади педагогічної інноватики, подані приклади інноваційних педагогічних технологій, а саме системні інноваційні педагогічні, модульні та локальні інноваційні педагогічні технології, окрім того виокремлено розділ сучасних педагогічних технологій, що є мало відомі педагогам, і не використовуються у роботі з дітьми дошкільного віку. Висвітлено питання інноваційної діяльності педагога; готовність педагога до інноваційної педагогічної діяльності, створення відповідних умов задля організації інноваційної діяльності в ЗДО.


Методика формування елементарних математичних уявлень у дітей дошкільного віку

А45288

373.2

Г13

Газіна І. О. Методика формування елементарних математичних уявлень у дітей дошкільного віку : навч.-метод. посіб. для студентів напряму підготовки «Дошк. освіта» та вихователів дошк. навч. закл. / І. О. Газіна ; М-во освіти і науки України, Кам`янець-Поділ. нац. ун-т ім. Івана Огієнка. – Кам`янець-Подільський : Панькова А. С., 2021. – 384 с.

У навчально-методичному посібнику розкрито методику формування елементарних логіко-математичних уявлень у дітей дошкільного віку, особливості роботи з дітьми різних вікових груп (від 3 до 6 років) у ході їх навчання лічбі та обчисленню, ознайомлення з величиною та формою, орієнтування в просторі та часі. У ньому подаються зразки організації математичної складової занять в ЗДО. Велика увага приділена методам використання наочності, демонстраційного та роздавального матеріалу, розкрито зміст основних понять з методики формування елементарних математичних уявлень у дітей дошкільного віку. Також подано комплекси різноманітних вправ, завдань та дидактичних ігор. Посібник орієнтований на студентів напряму підготовки «Дошкільна освіта», вихователів ЗДО та батьків.


Поцілована Богом Велика Держава Україна (Могутній поступ)

А45286

34(477)

Г83

Григорчук М. В. Поцілована Богом Велика Держава Україна (Могутній поступ) : філос.-правове есе / М. В. Григорчук. – Кам`янець-Подільський : Друк-Сервіс, 2021. – 342 с.

На основі глибокого аналізу класичних інструментів державотворення, які подані у трактаті давньогрецького філософа Платона «ДЕРЖАВА», автор прокладає історичні паралелі між минувшиною і нашим часом. Застосовуючи методи логіко-правового аналізу, пропонуються шляхи впровадження класичних інструментів державного будівництва та впливу на суспільні відносини, завдяки яким можлива побудова могутньої Української Держави, у якій Український Народ здобуде справжнє щастя і процвітання.


Теоретичні та методичні засади навчання військово-спеціальних дисциплін майбутніх магістрів

А45289

378.14: 35

О-54

Олійник Л. В. Теоретичні та методичні засади навчання військово-спеціальних дисциплін майбутніх магістрів військово-соціального управління : 13.00.02 – теорія та методика навчання : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. пед. наук / І. Ф. Ісаєва ; Держ. прикордонна служба України, Нац. акад. ДПС України ім. Б. Хмельницького. – Хмельницький : Нац. акад. ДПС України, 2021. – 40 с.

У дослідженні подано теоретичне і методичне обґрунтування засад навчання військово-спеціальних дисциплін майбутніх магістрів військово-соціального управління, розроблено та експериментально перевірено дієвість технології її впровадження.


Теоретико-методологічні та практичні аспекти в підготовці вчителя правознавства

А45285

378.14

Т33

Теоретико-методологічні та практичні аспекти в підготовці вчителя правознавства: досвід і проблеми : тези Всеукр. наук.-практ. конф. (04.12.2020 р., м. Кам`янець- Подільський) / Кам`янець-Поділ. нац. ун-т ім. Івана Огієнка ; редкол. В. А. Дубінський (голова) та ін. – Кам`янець-Подільський : Кам`янець-Поділ. нац. ун-т ім. Івана Огієнка, 2021. – 112 с.

Збірник тез Всеукраїнської науково-практичної конференції, що відбулася 4 грудня 2020 року в Кам`янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка, містить тексти доповідей і повідомлень про теоретико-методологічні та практичні аспекти підготовки та діяльності вчителя правознавства, їхній досвід і проблеми, що присвячена 40-річчю з часу запровадження підготовки вчителів правознавства у Кам`янець-Подільському державному педагогічному інституті. Розрахований на науковців, освітян й усіх тих, хто причетний до підготовки й діяльності вчителів правознавства. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com