Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Нові надходження до відділу абонементу


Шановні відвідувачі сайту!

Пропонуємо ознайомитися з новими книгами, які надійшли у фонд відділусерпень 2023 року

Мамай, або Перші козаки

А46246 821.161.2

В 75

Воронський Д. Мамай, або Перші козаки: роман / Д. Воронський. - Харків: КСД, 2023. - 336 с.

«Мамай, або Перші козаки» —це гостросюжетний твір, в якому пригодницький роман тісно переплітається з трилером. Через усю книгу червоною лінією проходить таємниця походження козака Мамая, що разом з коханою дівчиною та побратимами опиняється у вирі приголомшливих пригод. У праці яскраво описуються малодосліджені історичні події: захоплення Києва ханом Менґлі Ґераєм, бій в урочищі Рутна, героїчна боротьба перших козаків з татарською навалою. На сторінках книги відображено зародження дніпровського козацтва, змальовано побут і культура українців початку XVI століття.


Князь русинів у павутинні інтриг

А46268-1 821.161.2

Д 26

Дегтяренко Я. Князь русинів у павутинні інтриг: роман. [Кн. 1] / Я. Дегтяренко. - Харків: КСД, 2023. - 336 с.

Сюжет: 1349 рік. Великий князь Любарт Ґедимінович, володар Галичини та Волині, повдовів, тому їде до Новогрудка брати шлюб з ростовською князівною Ольгою Костянтинівною. Князеві потрібен спадкоємець і вигідні зв`язки, тоді як для юної Ольги цей шлюб — сповнений трепету життєвий крок. Чи зможе вона здобути кохання чи бодай прихильність старшого і такого владного чоловіка?

Гуляючи весілля, князь і гадки не мав, що тим часом давній суперник польський король Казимир оплів його державу павутинням інтриг і зради. За відсутності Любарта бояри здають Казимирові більшу частину князівства. Польський король упевнений, що забере у Любарта Русь. Але всупереч лихій долі князь готовий боротися за свою державу.


Князь русинів у горнилі війни

А46268-2 821.161.2

Д 26

Дегтяренко Я. Князь русинів у горнилі війни: роман. [Кн. 2] / Я. Дегтяренко. - Харків: КСД, 2023. - 336 с.

Сюжет: Князь Любарт Ґедеміновіч і хотів би жити в мирі, та сусіди хижо позирають на його спадок. Союз Польщі й Угорщини обіцяє русинам затяжну війну. Ясновельможний володар має захистити те, що йому належить, - не тільки заради себе, а задля коханої Ольги й дитини, яку вона носить під серцем.

Та не всі ближники бажають своєму князю перемоги. Таємничий Змій доносить ворогам про всі його кроки. Сподіватись у цій війні Любарт може лише на кількох найвірніших людей і ще - на допомогу Холмської ікони Божої матері, яку, подейкують, написав сам євангеліст Лука.


Тільки нікому про це не кажи

Б51892 821.161.2

К26

Карпа І. І. Тільки нікому про це не кажи: роман / І. І. Карпа. - Київ: Книголав, 2023. - 256 с. - (Полиця бестселер).

Цей психологічний трилер про те, що зазвичай замовчують, намагаються забути і бояться виносити на люди: домашнє насильство, зґвалтування, булінг.

Марґо давно живе в Парижі. Вона працює фотографкою. Любить красивий одяг, відриватися на вечірках та у секс-клубах. У рідному Києві залишився її дід, з яким у неї дружні стосунки і таємничий С., якого вона переконує переїхати до Парижа. У неї наче все є, але щось всередині не дає їй спокою. Вона хоче розібратися в собі і звертається до психолога. Професора, з яким вона працює їй порадив С. У той самий час Марґо дізнається з інтернету про Месника, серійного вбивцю, який вчиняє самосуд над ґвалтівниками, корупціонерами та іншими негідниками на її батьківщині. Про всі ці справи пише журналіст Сонік, але чи знає він, хто влаштовує ці розправи?

Що ж є причиною неспокою Марґо? Які шокуючі викриття у неї попереду? Чому її так захопила історія про Месника? Зрештою, хто він такий?


Чорна мітка

Б51904 821.161.2

К59

Кокотюха А. А. Чорна мітка: роман / А. А. Кокотюха. - Харків: Клуб Сімейного Дозвілля, 2023. - 304 с. - (Цикл «Павутиння мороку»).

Сюжет: Працівник полтавської філії банку з гарною репутацією виявився шахраєм і втік. Справа нудна, рутинна, і Лора Кочубей береться за неї лише через нагоду поміняти оточення. Але невдовзі знаходять труп, і тепер шахрая вже підозрюють у вбивстві спільника. Далі несподіваний поворот: убитий напередодні смерті отримав на смартфон загадкову погрозу - чорну піратську мітку з написом «Вирок». Відтак виявляється, що схожі мітки отримали ще кілька людей. Таксист, коханка бізнесмена, лідер молодіжної кримінальної групи… Єдине, що їх пов`язує, - вони скоїли злочин і уникнули кари. Та чому чорна мітка приходить і Лорі?


Дерево роду

Б51906-1 821.161.2(477.43)

С16

Саліпа О. І. Дерево роду: роман / О. Саліпа. - Харків: Клуб Сімейного Дозвілля, 2023. - 352 с. - (Цикл «Дикі паростки»; кн. 1).

Сюжет: Кінець XIХ століття. Двоє братів, Богдан та Іван, колись захопилися однією жінкою - повією Магдою. Минули роки. І вже Іванові сини, Петро й Семен, спалахують таємною жагою до однієї дівчини Сабіни. Час великих історичних зламів і громадянських війн. На полі битви проливається українська кров у бою під Крутами. Петро стає до лав Галицької армії. Семен страждає від мук нерозділеного кохання та ненависті до власного брата, поки не зіштовхується з колишньою коханкою батька - тією самою фатальною блудницею Магдою. У серці спалахує заборонена пристрасть. За спинами братів чатують НКВДисти та зрадники, країна здригається від зламних подій. Крізь тонкий серпанок прорвуться темні гріхи батьків і синів - помилки, які спокутувати дітям дітей. Історія, що почалася з ненависті, триватиме ще не одне покоління.


Три жінки

Б51953 159.91

Т 13

Таддео Л. Три жінки / Л. Таддео. - Харків: КСД, 2023. - 320 с.

Сюжет: Сімнадцятирічна Меґґі закохана у свого вчителя. Вона вірить у «довго та щасливо» попри те, що він одружений і має дітей. За десять років шлюбу Ліна забула про те, як це - бути жаданою. Вона наважується на зраду й починає роман зі своїм шкільним коханням. Слоун вродлива та заможна. Вона дозволяє своєму чоловікові обирати чоловіків і жінок, які будуть третіми в їхньому ліжку. Три невигадані історії, засновані на майже десятирічних дослідженнях табуйованої в суспільстві теми жіночої сексуальності та бажання. Історії, що допоможуть краще зрозуміти свою жіночу природу, бажання та потреби свого тіла. Сповіді й переживання реальних жінок, що переконують: ви не самотні. Три історії - і мільйони схожих історій по всьому світу, в яких упізнаєш себе. Коли обіймає відчай, героїні Лізи Таддео триматимуть за руку й не дадуть упасти.


Відлуння війни і миру в небі й на землі

Б51894 821.161.2

Т 19

Тарасюк Г. Т. Відлуння війни і миру в небі й на землі: поезії / Г. Т. Тарасюк; ред. Г. Андрощук. - Харків: Право, 2023. - 206 с.

Нова книга «Відлуння війни і миру в небі й на землі» присвячена: історичним подіям минулого України та теперішнім подіям російсько-української війни, які хвилюють і ранять кожного українця. Вірші письменниці пронизані болем, роздумами про рідну землю та вірою у перемогу.


Фелікс Австрія

Б51902 821.161.2

А66

Андрухович С. Ю. Фелікс Австрія: роман / С. Андрухович. - Львів : Вид-во Старого Лева, 2022. - 288 с.

Сюжет: Станіславів кінця ХІХ – початку ХХ століття. Звичайне місто на кресах «щасливої Австрії», в якому живуть, страждають, нероздільно закохуються, захоплюються наукою і шарлатанськими виступами всесвітньо знаних ілюзіоністів, розважаються на балах і карнавалах, ходять на шпацер і ховають таємниці у різьблених комодах. І на тлі епохи, яка для нащадків щораз більше обростатиме міфами про ідилічне життя, - долі двох жінок, що переплелися так тісно, як стовбури дерев – у нерозривному зв’язку, який не дає ні жити, ні дихати, ні залишитися, ні піти.


Тривожні люди

Б51911 821.113.6

Б19

Бакман Ф. Тривожні люди: роман / Ф. Бакман; пер. зі швед. С. Волковецької. - Київ: Книголав, 2022. - 360 с. - (Полиця бестселер).

Роман всесвітньо відомого шведського письменника Фредріка Бакмана «Тривожні люди» очолив найвідоміші книжкові рейтинги і став світовим бестселером.

Це зворушлива комедія, а водночас психологічний роман про злочин, який ніколи не відбувся. Грабіжник-невдаха бере випадково в заручники вісьмох надзвичайно стурбованих незнайомців, які оглядають квартиру, виставлену на продаж. Під час перебування у цьому помешканні вони поступово починають відкриватися одне одному – і виявляється, у них чимало спільного.

Подружжя, яке щойно вийшло на пенсію, директорка банку, старенька пані, яка вже не боїться, коли на неї наставляють пістолет, молода пара, яка очікує дитину, агентка з нерухомості – усі вони розкривають одне одному свої найглибші таємниці.

Роман «Тривожні люди» – смішний, сповнений емпатії та мудрості. Це історія про силу дружби, прощення і надію – про речі, які рятують навіть у найнеспокійніші часи.


Дожити до весни

А46244 821.161.2(477.43)

Г94

Гуменюк Н. П. Дожити до весни: роман / Н. П. Гуменюк. - Харків: Клуб Сімейного Дозвілля, 2022. - 432 с.

Сюжет: Три захопливі історії: про кохання і зраду, любов і ненависть, надію і випробування, що туго вплетені в суспільні реалії України. Анна. Єва. Анабель. Що їх поєднує? А може, це сюжет однієї жіночої долі, дуже непростої, непередбачуваної, сповненої таємниць, із карколомними поворотами? Бо ж тричі мала розпрощатися з життям онука поліського скрипаля Луки Баскаля, остання гілочка родинного дерева, коріння якого — поліська красуня та наполеонівський офіцер. Лейтмотивом усього роману є сповідь червоної скрипки, що мандрувала з Парижа на Волинь і стала своєрідним свідком як історичних подій впродовж двох століть, так і особистих людських злетів та падінь.


Привиди готелю «Едельвейс»

Б51952 821.161.2

Д 58

Довгопол Н. О. Привиди готелю «Едельвейс»: повість / Н. О. Довгопол. - Харків: Школа, 2022. - 128 с.

Книга «Привиди готелю "Едельвейс"» адресована дітям середнього та старшого шкільного віку. Міркування та переживання головного герою, сучасного підлітка Вадима, допоможуть дорослим краще зрозуміти свого «їжачка-колючку», який надає перевагу режиму онлайн та не уявляє свого життя без ґаджетів. Зазвичай привиди з’являються, щоб налякати. Але потойбічні постаті готелю «Едельвейс» самі потребують допомоги. Кожен з привидів створений зовсім не з метою полоскотати нерви або нагнати жаху: всі вони мають певне послання до головного героя та до читача. «Рід великий, а пообідати ніде» — саме крізь призму даного вислову Вадим дивився на своїх родичів, відчуваючи себе самотнім і непотрібним поруч з ними. Хто б знав, що мандрівка до табору, замість якої хлопчина планував посидіти в Minecraft та до кінця літа змонтувати гігабайти відзнятого відео, змусить його інакше поглянути на рідних та життєві цінності взагалі.


Побачення наосліп із життям

Б51951 821.112.2

К 12

Кагаватте З. Побачення наосліп із життям: роман / З. Кагаватте; пер. з нім. М. Вачко. - Дніпро: Смакі, 2022. - 188 с.

Реальна історія молодого хлопця, який упродовж 15 років ретельно приховував, що бачить тільки на 2%. У цій книзі автор розповідає, як і чому зробив це. У віці 15 років Залія Кагаватте, сім`я якого походить із Шрі-Ланки, впродовж певного часу поступово втрачає зір. Лікарі стверджують, що колись він повністю осліпне.

Йому радять кинути звичайну школу і піти до спеціалізованої, для дітей з вадами зору. Проте він мріє закінчити навчання, вступити до університету і мати повноцінне самостійне життя. Цілих 15 років він приховував свою фізичну ваду, аби мати можливість побудувати кар`єру у світі «зрячих людей». Тактильні відчуття, слух та інтуїція замінили йому зір. Він працює старанніше, ніж інші, вивчає напам`ять необхідну інформацію за допомогою голосових технологій. Проте за свій шлях він платить високу ціну: самозречення, внутрішня самотність, залежності. Тільки після усвідомлення того, що не можна завжди жити в суцільній боротьбі із собою, він дійсно змирився і почав отримувати задоволення від життя. Цілеспрямований та сповнений віри та надії, Залія Кагаватте розповідає про свій життєвий шлях.


Брошка гімназистки

А46009 821.161.2(477.43)

С16

Саліпа О. І. Брошка гімназистки: роман / О. Саліпа. - Харків: Фоліо, 2022. - 318 с. - (Ретророман).

Сюжет: Наталія Харюзова, директорка приватного жіночого пансіонату в Проскурові, понад усе мріє, щоб заклад отримав статус гімназії. Бездоганна репутація — запорука успіху в цій справі. Але провокації недругів усе можуть звести на пси. Пансіонат опиняється у центрі політичних злочинів, а сестра директорки тікає від її надмірної опіки з коханим. Чи зможе Харюзова, яка й сама опиняється під арештом, вистояти і здійснити свою мрію? І головне — хто ж у цій історії справді на її боці?


Пташка на долоні

А46010 821.161.2(477.43)

С16

Саліпа О. І. Пташка на долоні: роман / О. Саліпа. - Харків: Фоліо, 2022. - 319 с. - (Ретророман).

«Пташка на долоні» — третя книга Ольги Саліпи в серії «Ретророман» (дві попередні — «Будинок на Аптекарській» і «Брошка гімназистки» — вийшли друком у видавництві «Фоліо»).

Проскурів, 1917—1918 рр. У місто заходять австрійські війська. Будь-яке спілкування із чужинцями засуджується. Але це не стає на перешкоді молодій медсестрі Ксені, котра щиро покохала одного з них. Таємниче зникає пілот першої в світі авіапошти Відень—Київ, а з ним — лист, адресований австрійським урядом Скоропадському, який прагне стати гетьманом. Від того, чи розкриє цю справу, залежить кар`єра слідчого Лаврентія Кошка. У поміч він бере новий метод дактилоскопії та свого товариша, фотографа Юрія Юргилевича. Але розслідування відкриває значно більше таємниць...


Маркіз навчився мишей ловити

В6423 821.161.2

Ф 32

Федірко А. Г. Як Маркіз навчився мишей ловити. Бабусині оповідки / А. Г. Федірко; худож. С. Боднар. - Кам`янець-Подільський: Сисин Я. І., 2022. - 28 с.

До збірки увійшли повчальних оповідань Алли Федірко, які насамперед покликані прищепити юним читачам почуття доброти, чуйності та любові до природи.


Брехуни на кушетці

А46210 159.9

Я 51

Ялом І. Брехуни на кушетці. Психотерапевтичні оповіді / пер. з англ. В. Кучменко. - Харків: Клуб Сімейного Дозвілля, 2022. - 510 с.

Сюжет: Затишний кабінет. Навпроти вас на м`якій та зручній кушетці сидить він — психотерапевт, той, хто вислухає історію ваших страждань, допоможе… Йому ви готові повністю довіритися. А як щодо нього? Чи так само ваш лікар відвертий з вами?

За допомогою історії Ернеста Леша, досвідченого фахівця, автор відкриває перед читачем загадковий і не завжди привабливий зворотний бік психотерапії. Які таємниці минулого приховує Ернест, про що він думає під час чергового сеансу, дивлячись на свого пацієнта? І, зрештою, хто такий терапевт: бог чи людина зі своїми хибами та слабкостями? Перед вами – психотерапія без прикрас.


Бог завжди подорожує інкогніто

А46211 159.9

Г94

Гунель Л. Бог завжди подорожує інкогніто / пер. з фр. А. Роговченко. - Харків: Клуб Сімейного Дозвілля, 2021. - 415 с.

Письменник та психолог Лоран Гунель у книзі «Бог завжди подорожує інкогніто» ділиться своїми порадами про те, як правильно побудувати своє життя та віднайти мотивації. Завдяки досвіду головного героя, ви зможете пройти власний шлях самовдосконалення, знайти своє призначення та втілити у життя найзаповітніші мрії.

Ця історія — не підручник із саморозвитку з чіткими вказівками, але вона відкриє вам двері у краще, повноцінне життя, про яке ви мріяли. Шлях цей відкритий кожному.


Повість про останню любов

Б51901 821.161.2

К 17

Калина О. Повість про останню любов / О. Калина. - Харків: Клуб Сімейного Дозвілля , 2021. - 256 с.

Сюжет: Юля змалечку звикла бути сильною й самостійною. На її долю випало чимало випробувань: смерть батька, якого вона любила понад усе, виховання молодшої сестри, п`яниця-вітчим. Та найгірше — материна нелюбов, з якою змиритися було найтяжче. Врешті Юля їде навчатися до міста й починає нове життя. Там вона зустрічає перше кохання — Костю. Однак їхня пристрасна історія завершується зливою сліз. Вагітна дівчина лишається на самоті в чужому місті. Несподівано їй на допомогу приходить лікар-гінеколог Ігор — набагато старший, досвідчений. Чи знайде вона з ним свою останню любов?


Моя темна Ванесса

А46209 821.111(73)

Р 24

Расселл К. Е. Моя темна Ванесса: роман / К. Е. Расселл; ред. О. С. Кандиба. - Харків: Віват, 2021. - 416 с. - (Художня література).

Сюжет: 2000 рік. Яскрава й амбітна Ванесса заплутується в романі з Джейкобом Стрейном, сорокадворічним викладачем англійської літератури. 2017 рік. Стрейна звинувачують у сексуальних домаганнях.

Переосмислюючи події сімнадцятирічної давнини, Ванесса розривається між минулим і теперішнім. У її свідомості тісно переплітаються спогади і травми дорослої жінки із хвилюваннями дівчини-підлітка. Вона має вирішити: то було кохання чи її просто використали? Еротичний захват чи нездоровий потяг? Чи була вона готова до таких стосунків, коли їй було всього-на-всього п`ятнадцять?


Козацька Україна

А44861 94(477)

Г 95

Гуржій О. І. Козацька Україна. Боротьба за державу (XVI- XVII ст.) / О. І. Гуржій, Т. В. Чухліб. - Київ : Арій, 2020. - 368 с.

На сторінках цієї книги висвітлено найважливіші події, пов’язані з історією українського козацтва від часу його виникнення на зламі XV–XVI ст., зокрема запеклу боротьбу з войовничими кочівниками за рідну землю й православну віру. Особливу увагу приділено яскравим постатям Війська Запорозького, їхній політичній і державній діяльності. Відображено українсько-польсько-литовські взаємини, а також місцеві традиції державотворення періоду Київської та Галицько-Волинської Русі.

У книзі розкрито морально-етичний кодекс поведінки воїна-­січовика — мужність, побратимство, лицарство, рівність, вірність, честь, добра слава, боротьба проти ворогів віри, оборона вітчизни; родинний принцип організації, демократизм; особливе ставлення до жінки, аскетизм, релігійність тощо. Значне місце відведено козацькій ментальності, способу життя, яке визначали воєнне ремесло й належність до військової спільноти. Зображено умови боротьби з кочовими народами Сходу, що змусили козаків оволодіти бойовим мистецтвом і створити власні збройні сили, зокрема потужний морсь­кий флот, які протистояли османсько-татарській агресії.


В оточенні психопатів, або Як уникнути маніпуляцій з боку інших

А46253 159.9

Е 71

Еріксон Т. В оточенні психопатів, або Як уникнути маніпуляцій з боку інших / Т. Еріксон; пер. зі швед. М. Яковлева. - Харків: Фоліо, 2020. - 252 с.

Нова книга Томаса Еріксона дає відповіді на питання: що твориться в голові психопата і чим він відрізняється від інших людей; як «вирахувати» психопата; як захиститися від його маніпуляцій?

Звичайно, не кожен психопат є божевільним серійним убивцею. Але більшість з них — серед нас: у вашому районі, на роботі або навіть у вашій родині. Настав час раз і назавжди дізнатися, як вони маніпулюють вами, — поки не стало надто пізно!


Козацькі полководці. Шаблями писаний літопис

Б51954 94(477)

С 91

Сушинський Б. І. Козацькі полководці. Шаблями писаний літопис / Б. І. Сушинський. - Київ: Арій, 2020. - 352 с. : іл. - (Таємниці історії).

У цьому унікальному виданні подано історико-літературні есе про відомих, маловідомих або й зовсім невідомих широкому загалу військових діячів України, через долю яких пізнаємо мужню, трагічну й водночас славну історію нашої Вітчизни. Характерною ознакою цих есе є те, що автор відходить від традиційних «виразно класових», а отже, упереджених оцінок діянь багатьох українських полководців. Об`єктивно аналізуючи військову та політичну ситуації, у яких їм доводилося діяти, він нерідко вступає в полеміку з деякими істориками, знімаючи з українських лицарів давнє тавро «зрадників», «відступників», відкидаючи неприпустимий тон зверхності, оцінюючи роль у нашій історії окремих її постатей.


Зміщення спектра

Б51893 821.162.1

В55

Вишневський Я. Л. Зміщення спектра: роман / пер. с пол. О. Кравець. - Харків: Ранок, 2019. - 448 с.

Чуттєве продовження бестселера «Самотність у Мережі» — 21 рік по тому!

Якуб — студент факультету інформатики в університеті. Він не знає, що в житті його матері було велике кохання, яке й досі її хвилює. І от його дівчина раптом помічає дивовижні зв`язки між книжкою, яку саме читає, і життям свого коханого. Вона починає пошуки і наштовхується на таємницю. Хто насправді є батьком Якуба? Чи має вона право знайти відповідь на це питання?

Родинні секрети, ретроспекції, різні країни — герої наново переживають давно забуті емоції, прагнуть розібратись у власних почуттях і зрозуміти, чи правильний вибір вони колись зробили.


Дві обручки

Б51900 821.161.2

Ф48

Фіалко Н. І. Дві обручки: роман / Н. І. Фіалко. - Харків: Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 336 с.

Сюжет: Мирослава — західнячка. Арсен — зі Східної України. Вони дуже різні, і стосунки їхні складаються непросто, та кохання, що долає всі перепони, поєднало їхні долі. Однак на заваді щастю молодят стало минуле. Бабуся Мирослави Ксеня і досі пам`ятає того енкавеесівця, через якого загинула її подруга Марічка. І ось через стільки років виявляється, що його онук — коханий Мирослави.

Василь усе життя не може пробачити собі того, що зробив «на благо радянської батьківщини». Як і забути, що на його очах розстріляли єдиного друга за любов до «бандерівки».

Закляті вороги та їхні онуки. І кохання, яке не знає часу і кордонів…


Облога Буші

А46243 821.161.2

С 77

Старицький М. П. Облога Буші. За двома зайцями: повість / М. П. Старицький. - Київ: Знання, 2018. - 223 с. - (Скарби).

Пропоноване видання містить вибрані твори видатного українського письменника, драматурга Михайла Старицького, які в повній мірі показують читачеві багатогранність і майстерність автора, вміння писати в абсолютно різних жанрах. Комедія «За двома зайцями» — добре відома всім історія про хитрого збанкрутілого цирульника, який упадає за двома дівчатами водночас, та зрештою залишається ні з чим. Повість «Облога Буші» відтворює реальні історичні події героїчної оборони містечка-фортеці під час української національно-визвольної війни XVII століття. Пригодницький сюжет твору, сила характерів головних героїв і самопожертва всього населення містечка вражають, а кохання сотниківни Орисі та польського князя Антося зачаровує своєю глибиною.


Площі та вежі

Б50160 316.4

Ф43

Ферґюсон Н. Площі та вежі. Соціальні зв`язки від масонів до фейсбуку / Н. Ферґюсон; пер. з англ. К. Диси. - Київ: НАШ ФОРМАТ, 2018. - 552 с. : іл. - (Державна програма - 2018).

У цій книжці Ферґюсон аналізує роль мереж в історії людства, споконвічне протистояння між мережами та ієрархічними структурами, а також пропонує засвоїти уроки, які дає історія поширення мереж.

Традиційний опис історичних процесів подає історію людства як ієрархічну структуру, вершина якої — правителі у високих вежах. За цією концепцією, зміни відбулися із приходом технологій, які поставили на перше місце мережеве суспільство. Історик Ніл Ферґюсон переконує: мережі — не новий феномен нашого часу. Інтернет лише пришвидшив і підсилив їхню роль, ставши новим варіантом утілення громадських площ.


GRAND готель

А46208 821.162.1

В55

Вишневський Я. Л. GRAND готель: роман / пер. с пол. Т. Чужої. - Київ: Рідна мова, 2017. - 304 с. - (Сучасний польський роман).

Януш-Леон Вишневський, знаний польський письменник, у своєму романі ніби водить читача номерами відомого готелю в Сопоті — Ґранд готелю. У ньому в різні часи зупинялися Гітлер, де Голль, Марлен Дітріх, Фідель Кастро, Шакіра Уже майже сто років за кожними дверима тут — чиясь доля, і кожен має шанс змінити своє життя на краще. Хто з відвідувачів скористається цим шансом?


Вийди за межі. Забудь про успіх

Б49455 159.9

В16

Вальдшмідт Д. Вийди за межі. Забудь про успіх - стань видатним! Як звичайні люди стають видатними / Д. Вальдшмідт; пер. з англ. К. Меньшикової. - Харків: Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. - 192 с.: іл.

Дивовижно, але успіх не залежить від того, скільки годин щодня ви працюєте, — такого висновку дійшов Ден Вальдшмідт, вивчаючи досвід тисячі звичайних людей, які стали видатними в різних сферах — бізнесі, науці, політиці та спорті.

Ця книжка змінить ваш світогляд і допоможе позбутися факторів, які стримують вашу здатність бути надзвичайним. Дізнайтесь про справжні складові успіху з понад 100 історій, що надихають та викликають безліч емоцій. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com