Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Нові надходження до відділу абонементу


Шановні відвідувачі сайту!

Пропонуємо ознайомитися з новими книгами, які надійшли у фонд відділулистопад 2021 року

Ніч напередодні Різдва

А45349 821.161.1

Г58

Гоголь М. В. Ніч напередодні Різдва: повість / М. В. Гоголь; пер. з рос О. Кобелецької. - Київ: Bookchef, 2021. - 96 с. : іл.

Читачам пропонується новий переклад повісті «Ніч напередодні Різдва», події якої оповиті магією очікування неймовірного свята з описом усіх різдвяних традицій українського народу, а також з історією про перше кохання, що лишається незламним усупереч усьому і розквітає у радісний день Різдва Христового.


Зламані речі

А45350 821.161.2

С16

Саліпа О. І. Зламані речі: роман / О. Саліпа. - Харків: Клуб Сімейного Дозвілля, 2021. - 256 с.

Сюжет: Регіна виросла в дитбудинку. Не потрібна нікому, зайва в цьому світі, вона пізнала чимало поневірянь. Марія — донька заможного керівника, в якої завжди були дефіцитні залицяльники та дорогі іграшки. Але на п`ятнадцятий день народження дівчини сталося страшне: батьки загинули в автокатастрофі. Марія опиняється в дитбудинку, де знайомиться з Регіною. З`єднані горем, сирота від народження й колишня багатійка стануть там найліпшими подругами. Обидві згодом пізнають біль зради. Обидві вистраждають своє право на любов і спокій. Але тільки одній із них вирішувати, чи заслуговує на щастя інша...


Колискова для Софії

А45340 821.161.2

Ф48

Фіалко Н. І. Колискова для Софії: роман / Н. І. Фіалко. - Харків: Клуб Сімейного Дозвілля, 2021. - 400 с.

Сюжет: Діана, Тамара і Наталя, вирвавшись із провінції, приїжджають до Києва. Для кожної це шанс вибороти щасливе життя без поневірянь і скрути. Знайомство із солідним агентом клініки сурогатного материнства Жорою обіцяє світлі перспективи і майбутнє мрії. Наталя закохується в Жору, не підозрюючи про справжні наміри чоловіка. Тамара виношує дітей для українських родин, поки її мати не долучається до такого «легкого» заробітку. А Діана стає сурогатною матір`ю для пари американців. Народивши, вона допомагає транспортувати двійнят Андре і Софі на інший континент, проте її кидають у чужому аеропорту без грошей і документів. Діана мусить боротися за виживання й повернути те найдорожче, чим хотіла легковажно заплатити за фальшиве щастя, – своїх дітей…


Українська книжка року

А45335 06.05

У45

Українська книжка року: щорічна премія Президента України: бібліогр. покажч. / Департамент інформ. діяльності, культури, національностей та релігій Хмельниц. облдержадмін., Хмельниц. обл. універс. наук. б-ка ; уклад. Л. І. Марцонь ; відп. за вип. К. А. Чабан. - Хмельницький: Стрихар А. М., 2021. - 28 с. - (Літературні премії).

Бібліографічний покажчик «Українська книжка року: щорічна премія Президента України» має на меті ознайомити з літературною премією, заснованою Президентом України та звернути увагу читачів на кращі книги у фондах Хмельницької ОУНБ. Покажчик містить коротку інформацію про заснування премії, її характеристику, порядок номінування на премію, про нагороджених премією за роками. Описи книг-лауреатів, які є у фондах Хмельницької ОУНБ, подаються із шифрами їх зберігання у бібліотеці. Анотації подані в авторській редакції.


Книга року ВВС

А45334 06.05

К53

Книга року ВВС: бібліогр. покажч. / Департамент інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельниц. облдержадмін. ; Хмельниц. ОУНБ ; уклад. Г. Г. Співак. – Хмельницький: ФОП Стрихар А. М., 2021. – 40 с. – (Літературні премії).

Даний покажчик розкриває історію однієї з найпрестижніших літературних нагород «Книга року ВВС» та подає інформацію про її номінантів (короткий список) та переможців за період від часу заснування премії до 2020 року. Бібліографічний покажчик базується на книжковому фонді Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки та інформації з офіційних сайтів у мережі Інтернет. Матеріали згруповані в три тематичні розділи за назвами номінацій премії: «Книга року ВВС», «Дитяча книга року BBC», «Книга року ВВС – Есеїстика». Матеріали у розділах наведено у зворотній хронології.


Інститутка. Маруся

А45355 821.161.2

В61

Вовчок Марко. Інститутка. Маруся: повісті / М. Вовчок. - Київ: Bookchef, 2021. - 192 с.

Вродлива панночка, яка приїхала до бабусі після закінчення навчання в інституті, здавалася усім такою милою. Проте кріпосні дівчата дуже швидко зрозуміли, що краса й чарівність можуть іти поряд із жорстокістю. Особливо якщо є відчуття безкарності. У повісті «Інститутка» оповідь іде від імені Устини – кріпосної дівчини, яка стала особистою служницею панночки й потерпала найбільше. Марко Вовчок змогла розкрити всю трагічну суть кріпосництва через талановито виписані образи молодих дівчат, які за інших умов могли б мати зовсім інакші стосунки. До збірки увійшла історична повість «Маруся», яку рекомендовано для додаткового читання в 9 класі.


Публіцистика Ярослава Гашека

А45341 821.162.3.09

М47

Мелещенко О. К. Публіцистика Ярослава Гашека (1883-1923): навчально-методичний комплекс: навч. посіб., хрестоматія, тести, теми рефератів / О. К. Мелещенко; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. - Київ: Дніпро, 2021. - 708 с.: іл. - Бібліогр.: С. 701- 704.

Розглядається публіцистична діяльність чеського журналіста та письменника Ярослава Гашека. Без його найкращих гуморесок і творів сатиричної спрямованості неможливо уявити чеську публіцистику початку XX сторіччя, значний пласт якої становлять твори, написані в Києві та Росії в період першої світової та громадянської війн. Десятки друкованих періодичних видань, включаючи київську газету «Чехослован», уважали за честь мати такого автора, а окремі редакції трималися на дописах Ярослава Гашека.


Поклик пращурів

А45348 821.111(73)

Л76

Лондон Д. Поклик пращурів: роман / Дж. Лондон; пер. з англ. Р. Клочка. - Харків: Клуб Сімейного Досуга, 2020. - 256 с.

Він був народжений, щоб стати ватажком зграї. Бак був звичайним домашнім псом з каліфорнійського ранчо. Доки його не викрали і не продали. Тепер він змушений забути про своє колишнє безтурботне життя та почати боротьбу за виживання. У холодній клітці, далеко від дому, кочуючи з місця на місце, він буде брати участь у жорстоких собачих боях, коритись «закону палиці», проте не втратить найважливіше – жагу до свободи. Бак почне шлях, яким його веде поклик пращурів…


Вибрані демографічні твори

Б51525 314(477)

С79

Стешенко В. С. Вибрані демографічні твори: ст., інтерв`ю / В. С. Стешенко; пер. з рос. В. Піскунова. - Житомир: Євенок О. О., 2020. - 572 с.: фото. - Бібліогр. в кінці розд.

В книзі вміщено роботи, які були створені провідним дослідником інституту НАНУ Валентиною Сергіївною Стешенко (1934 – 2014). В них аналізуються фундаментальні теми та проблеми сучасної демографічної реальності. В книзі також містяться результати досліджень стану та динаміки демографічної реальності в Україні.


Позывной «Крест»

А45347 821.161.2

С81

Стогний К. Позывной «Крест»: роман / К.П. Стогний. - Харьков: Клуб Сімейного Досуга, 2020. - 496 с.

Сюжет: Віктор Лавров, колишній спецназівець КДБ, отримує завдання від настоятеля монастиря знайти викрадену реліквію, правицю Івана Хрестителя. Напарницею Лаврова стає Світлана Соломіна, за легендою сербка з Белграда. Але справжнє минуле дівчини під грифом «секретно». Сліди викраденої правиці ведуть до Сирії, яка роздирається громадянською війною. Лавров і Соломіна опиняються у самому пеклі. Ризикуючи опинитися в полоні, ледь не загинувши в перестрілці при спробі врятуватися від праворадикального турецького угрупування, Лавров і Соломіна навіть не підозрюють, що стали пішаками в небезпечній грі. Хто і навіщо намагається втягнути їх в смертельну пастку?


Музика води

А45370 821.111(73)

Б77

Бойл Т. К. Музика води: роман / Т. К. Бойл; пер. з англ. А. Зорницького. - Харків: Клуб Сімейного Дозвілля, 2020. - 640 с.

Сюжет: 1795 рік. Опинившись у полоні маврів, Мунґо Парк гадав, що це кінець. Але мандрівникові вдається втекти — і далі поневірятись незнайомим континентом. Поки поряд крокує його вірний провідник Джонсон, Мунґо має надію. Із ними – ще й джарранський чаклун Ебо (чи то Або). Цікаво, чи зміг би він побачити, як там кохана Мунґо, Ейлі? За сотні миль, вона чекає на його повернення. Та зараз рано думати про дім. Бо Мунґо ще не знає, що доведеться вдруге збирати експедицію. Що трапиться врятувати від смерті авантюриста та шибайголову Неда Райза і разом знову вирушити в шалені мандри. Крізь лондонські нетрі та мальовничі шотландські простори — до самого серця таємничої, далекої Африки. Туди, де черпає свої сили та бере свій початок древня й непізнана ріка Ніґер. І куди вона тече – не знає ніхто. Проте Мунґо зовсім скоро дізнається.


Майстерня ляльок

А45353 821.111(410)

М15

Макніл Е. Майстерня ляльок: роман / Е. Макніл; пер. з англ. Д. Огродник. - Харків: Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 336 с.

Сюжет: Хто вона для тебе? Людина чи лялька? Айріс мріє стати художницею. Однак їй доводиться працювати лялькаркою на жорстоку, майже божевільну хазяйку пані Солтер. Цей будинок став для дівчини вязницею. Колекціонеру Сайласу здавалося, що він може врятувати Айріс. Перетворивши її на свою іграшку… І все склалося б так, як він хотів, якби не цей художник Луї. Якби не її кохання до нього. Кохання, яке мало належати тільки Сайласові… Кажуть, ляльки схожі на людей. От тільки єдина відмінність: ляльку можна навчити любити. А людину? Людину можна змусити…


Жіночий лікар

А45363 821.161.2

М34

Мате Г. Жіночий лікар: роман / Г. Мате. - Харків: Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 256 с.

Сюжет: Роман переїздить до свого рідного міста, де влаштовується лікарем-акушером до обласної лікарні. Пацієнтки обожнюють співчутливого й турботливого лікаря, а колеги заздрять надзвичайному професіоналізму. Роман має таємницю. Колись він припустився фатальної помилки, яка перекреслила все його колишнє життя, стосунки та роботу в столичній клініці. Тепер тут, у цьому невеличкому містечку, він намагається почати все спочатку. Допомагаючи пацієнткам, стаючи для них порятунком і підтримкою в час безнадії. Та чи вдасться самому Роману віднайти втрачену надію? Віднайти, щоб подарувати її іншим...


Останній спадок

А45356 821.161.2

Н73

Новік А. Останній спадок: роман / А. Новік. - Харків: Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 480 с.

Сюжет: Дивний дерев`яний куб – дідів спадок студенту Максимові Підгірському. Спадок, який Максим передав своєму викладачеві старослов`янської міфології Далібору Кравцю. Передав і… зникнув назавжди. Далібор знайшов усередині куба зашифроване послання глаголицею. Чоловік не знав, що з тієї миті на нього відкрито смертельне полювання. Дві потужні організації, які роками намагаються знищити одна одну, розпочали запекле змагання. І мета обох – знайти Далібора якомога раніше. Бо лише він має ключ до загадки містичного спадку…


Справжнє життя Себастьяна Найта

А44758 821.161.1

H14

Набоков В. В. Справжнє життя Себастьяна Найта: роман / В. В. Набоков. - Харків: Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 224 с.

«Справжнє життя Себастьяна Найта» – це химерна історія з елементами детективу, в якій реальність тісно переплітається з вигадкою, доповнюючи одна одну. Тож яким насправді було життя Себастьяна Найта? Такий собі російський емігрант, нещодавно втратив брата – відомого англійського письменника Себастьяна Найта – і тепер пише про нього книгу. Поштовхом до його праці став твір іншого автора, де той подав життя і творчість письменника геть у викривленому світлі. Працюючи над своєю книжкою, відкриває незнані йому досі грані особистості знаменитого брата: пристрасні творчі пошуки та загадкову любовну історію, заплутані повороти долі, які у дивний спосіб перегукуються із сюжетами його романів та оповідань…


Сладкое убийство по-датски

А45352 821.111(73)

Ф73

Флюк Д. Сладкое убийство по-датски: роман / Д. Флюк; пер. с англ. В. Скоробогатова. - Харьков: Клуб Семейного Досуга, 2019. - 336 с.

Рецепти солодощів і... вбивств! Хто сказав, що десерти і детективи несумісні? «Привіт, мене звати Ханна! І сьогодні ми з вами приготуємо... вбивство. Що для цього потрібно? Беремо одну жертву і додаємо нещасний випадок. Щіпку загадкових обставин і, для пікантності, зникнення коханого чоловіка. Все це ретельно перемішуємо. Подаємо з солодким малиновим печивом, на якому є крапельки джему. Вони такі схожі на кров...». Здається, що Ханна збожеволіла? Зовсім ні. Цей День Подяки запам`ятається надовго. Ханні доведеться спекти багато печива, щоб розкрити всі інгредієнти цього загадкового злочину. У кожній крихті – свій доказ. І поки Ханна готує десерт за новим рецептом, хтось готує новий злочин...


Minecraft. Вперед, у гру!

Б51533-1 821.111(73)

Е51

Еліопулос Н. Minecraft. Вперед, у гру!: повість / Н. Еліопулос; худож. Лю Флауерс; пер. з англ. С. Стеця. - Київ: АРТБУКС, 2019. - 144 с.: іл.

Перша пригодницька історія по грі Minecraft! Четверо досвідчених гравців Майнкрафт мають спільну таємницю: окуляри віртуальної реальності, змайстровані вчителькою природознавства, можуть переносити друзів у гру! Але раптом виявляється, що Майнкрафт справді став реальним і небезпечним, тож єдиною надією на порятунок стає дівчинка, котра нещодавно перейшла в їхній клас…

Це перша офіційна художня книга по улюбленій відеогрі. Головні герої історії – команда школярів, досить різних, але дружніх. Для юних читачів вони можуть стати прикладом і багато чому навчити. Ідеальний вибір для дитини, яка щойно перейшла до нової школи або класу. Дівчинка на ім`я Еш, новенька, надихне багатьох не боятися змін і нових знайомств. Ця книжка навчить дітей вибудовувати дружні стосунки, знаходити друзів і справлятися з ревнощами у колективі. Як бонус, юні фанати Майнкрафт знатимуть все про перший день у грі, що слід робити у режимі «Вживання» та що чекатиме на гравця далі. Історія насичена пригодами та небезпеками. Сторінка за сторінкою, ви не помітите як дитину вже буде не відірвати від книжки!


Minecraft. Ніч кажанів

Б51533-2 821.111(73)

Е51

Еліопулос Н. Minecraft. Ніч кажанів: повість / Н. Еліопулос; худож. Лю Флауерс; пер. з англ. С. Стеця. - Київ: АРТБУКС, 2019. - 142 с.: іл.

Продовження неймовірних пригод у світі Minecraft!

Цього разу історія починається з бурхливих подій. Орда зомбі атакує селище у Майнкрафті, а зграя кажанів зриває уроки в школі наших героїв. Хто стоїть за цим нашестям монстрів? І здавалося б, хіба між цими дивними подіями може бути якийсь зв`язок?

Книжка покращує навички самостійного читання. Читачеві доведеться поміркувати на дорослі теми й навчитися приймати відповідальні рішення. Наприклад, чи можна дозволити собі крадіжку у грі, адже персонажі у ній не реальні, а генеровані? На сторінках книжки заховані не лише корисні поради щодо кубічної гри, а й багато цікавих фактів з різних галузей знань. Що таке ехолокація, у чому різниця між діалогом та монологом, що написав Шекспір?


Секрети Лос-Анджелеса

А45358 821.111(73)

Е52

Еллрой Д. Секрети Лос-Анджелеса: роман / Д. Еллрой; пер. з англ. О. Чупи. - Харків: Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. - 512 с.

Сюжет: Цих трьох не можна назвати «приємними хлопцями». Джек Вінсеннс – коп-нарцис, що час від часу «зливає» інформацію жовтим виданням. Бад Вайт – відморозок, якого використовують для брудної роботи і яким рухає невгамовне бажання помсти. Ед Екслі – молодий та обдарований детектив, герой війни, який насправді не зробив нічого героїчного, кар`єрист та честолюбець. Такою насправді не має бути команда супергероїв. Але після кривавої бійні у «Нічній сові» цим трьом доведеться об`єднати зусилля. З ненавистю одне до одного, але водночас бажанням встановити справедливість. Рухаючись у різних напрямках однієї справи. Шукаючи банду небезпечних злочинців у найпотаємніших закутках Лос-Анджелеса ХХ століття. І знаходячи дещо огидніше за власні душі. Навіть у янголів є свої демони…


День Триффідів

А45357 821.111(410)

В48

Віндем Д. День Триффідів: роман / Д. Віндем; пер. з англ. Р. Клочка. - Харків: Клуб Сімейного Дозвілля, 2018. - 288 с.

Триффіди – рослини-хижаки, які мають здатність рухатися, чути й навіть мислити. Вони озброєні небезпечними жалами, що вражають жертву отрутою на відстані кількох метрів. Тривалий час триффідів масово розводили на спеціальних фермах заради цінних речовин, які ті виробляли. При цьому дотримувалися всіх можливих заходів безпеки. Але одного разу система вийшла з ладу…. Внаслідок потужного зорепаду більша частина людства осліпла. Ті, хто дивом не втратив зір, намагаються подолати наслідки катастрофи. Однак є дещо страшніше за руїни й хаос: триффіди вирвалися на свободу й розпочали жорстоке полювання на людей…


Таємниці походження всесвіту

Б51532 52

К78

Краусс Л. М. Таємниці походження всесвіту: попул. вид. / Л. М. Краусс; пер. з англ. Д. Гломозди. - Харків: Клуб Сімейного Дозвілля, 2018. - 320 с. - Імен. покажч. - С. 310-319.

Як виник Всесвіт? І як з`явилася наша реальність? І чому ми взагалі існуємо? Лоуренс Крайс запрошує вас у захопливу подорож, щоб дізнатися відповіді на ці та інші питання. В цій книзі він доступною мовою розповідає про фізику та її витоки, наукові дослідження появи Всесвіту, ділиться історіями з життя видатних науковців минулого та сучасності, їхніми досягненнями та відкриттями. Ніяких нудних термінів та незрозумілих формул. Книжка, яка розкриє всі таємниці походження Всесвіту.


Філософія освіти у Львівсько-Варшавській школі

А45359 37.013

Г65

Гончаренко О. А. Філософія освіти у Львівсько-Варшавській школі: монографія / О. А. Гончаренко. - Кам`янець-Подільський: Рута, 2018. - 476 с. - Бібліогр. в кінці розд.

У даній монографії здійснено реконструкцію і систематизацію філософсько-освітніх ідей представників Львівсько-Варшавської школи, на основі яких запропоновано комплексний конструкт «філософія освіти ЛВШ», який дозволяє здійснювати верифікацію методології аналітичної філософії у дослідженнях філософсько-освітньої проблематики.

Розкрито активну роль ЛВШ у розбудові філософської теорії освіти на засадах аналітичної філософії, а також залучено культурно-антропологічний і соціально-антропологічний матеріал, що сприяв появі науково-популярних праць, де освітня проблематика поєднується із соціально-історичною та культурноісторичною.


Следуй за сердцем

А45369 821.161.1(477)

З-34

Заремба Е. Китти. Следуй за сердцем: роман / Е. Заремба. - Харьков: Клуб Семейного Досуга, 2018. - 240 с.

Юна Кітті з дитинства вірила, що одного разу за нею приїде принц на білому коні. Саме тому вона закохується у красунчика Стівена Роттена. Проте Стівен раптово зникає, після чого Кітті дізнається, що він одружився на іншій. Щоб залікувати рани дівчина вирішує переїхати з рідного Брюсселя до Брюгте, де вона розпочинає нове життя, знаходить нову роботу. Але випадково у її життя вривається молодий лікар Каспер. Дівчина уникає його, переконуючи себе в тому, що він їй байдужий. І саме у цей час, коли вона розуміє, що закохана Каспер зникає… В результаті головна героїня вирушає у далеку подорож.


Історія України від діда Свирида

Б51529-1 94(477)

І-90

Історія України від діда Свирида: попул. вид. - Київ: Сілаєва О. В., 2018 -

Кн. 1: З найдавніших часів до Ярослава Мудрого / «Свирид Опанасович»; худож. О. Бондаренко. - 2018. - 272 с.: іл. кольор.

Перший том книги «Історія України від діда Свирида» українського блогера, відомого в соціальній мережі Фейсбук під ім`ям «Свирид Опанасович». Книга написана у стилі, найбільшим наближенням за подібністю до якого є Всесвітня історія в обробці «Сатирикону». Однак, авторське викладення матеріалу відрізняється більш науковим ставленням до історичних деталей, глибиною аналізу причинно-наслідкових зв`язків, тому може використовуватися як достовірний варіант історичного матеріалу не тільки для всіх, хто просто цікавиться історією, а й для учнів та студентів. Особливістю авторського жанру є «оживлення» історичних героїв в форматі діалогів та залучення читачів до аналізу історичних подій. Том перший охоплює період від первісних людей і заселення території України до 1036 року.


Розстрільний календар

А42503 94(477)

Г37

Герасим`юк О. Розстрільний календар / О. Герасим`юк. - Харків: Клуб Сімейного Дозвілля, 2017. - 432 с.

Це унікальна хроніка політичних репресій в радянській Україні. Страшні події нашої історії ХХ століття – арешти, допити, заслання, розстріли українських політичних діячів, військових, науковців, митців, письменників, громадських активістів – викладені не у звичній хронологічній послідовності, а прив`язані до традиційного календаря. Тут не лише зафіксовані дати подій, але й подані короткі розповіді про долі людей, які зазнали переслідувань та катувань. Така форма викладу наочно показує схему роботи радянської репресивної машини та привертає увагу до сторінок історії, які нам потрібно знати і пам`ятати.


Дневник

А45365 159.9

Э49

Элрод Х. Магия утра. Дневник: советы / Х. Элрод; пер. з англ. О. Медвель. - Москва: Манн, Иванов и Фербер, 2017. - 208 с.

Рідкісні книги здатні не тільки змінити наше ставлення до життя, але і змінити поведінку. Книга Хела Елрода — одна з них. Слідуючи порадам автора книга «Магія ранку», десятки тисяч людей покращили своє здоров`я, стали більше заробляти, навчилися фокусуватися на ключових завданнях і, головне, стали щасливішими. Тепер доступний читачам щоденник, що доповнює цю книгу. В цьому щоденнику є розділи для оцінки досягнутого прогресу в кінці тижня, через шість місяців та після закінчення року. Такий підхід дозволить отримати важливі уроки на кожному етапі і спиратися на них у подальшому, щоб повністю розкрити свій потенціал. Ця книга для тих, хто прочитав книгу «Магія ранку» і готовий продовжити процес самовдосконалення, а також для всіх, хто хоче змінити життя, почавши з малого — з першої ранкової години.


Війна світів. Невидимець

А45362 821.111(410)

У32

Уеллс Г. Війна світів. Невидимець: романи / Г. Уеллс; пер. з англ. Н. Філімонової. - Харків: Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. - 320 с. - (Поринь у світ пригод).

«Війна світів» та «Невидимець» Герберта Уеллса, написані в кінці ХІХ століття, до цього часу залишаються джерелом натхнення для поколінь письменників-фантастів, кіномитців і музикантів, для тих, хто роздумує над трагічністю екзистенційного стану невидимості чи слідкує за пригодами людини-невидимки, хто прогнозує майбутнє цивілізації чи просто мріє про завтрашній день. Ці книжки про беззахисність людства перед невідомими позаземними силами Всесвіту і людини – перед спокусою абсолютної влади, яку може дарувати наука.


Магия утра. Как первый час дня определяет ваш успех

А45372 159.9

Э49

Элрод Х. Магия утра. Как первый час дня определяет ваш успех: советы / Х. Элрод; пер. з англ. О. Медвель. - Москва: Манн, Иванов и Фербер, 2016. - 240 с.

Книга, яка допомогла тисячам людей змінити життя за рахунок правильного початку дня і ранкових ритуалів. Що, якщо завтра будь-яка (або навіть кожна) сфера вашого життя могла б дивним чином змінитися? Що було б інакше? Ви стали б щасливішими? Здоровішими? Успішнішими? Ви були б у кращій фізичній формі? Стали б багатшими? Енергійнішими? Що, якщо існує простий, але не очевидний секрет, який гарантовано допоможе вам змінити будь-яку сторону вашого життя – і зробити це швидше, ніж ви можете собі уявити? Ранкові ритуали, які пропонує здійснювати автор цієї книги, допомогли десяткам тисяч людей змінити своє життя, відчути себе краще і встигати більше. З книги ви дізнаєтеся, як перша година дня визначає ваш успіх і дозволяє вам розкрити свій потенціал повністю. Змініть те, як і коли ви прокидаєтеся і як проводите першу годину – і ви зможете змінити своє життя, а саме: знизити рівень стресу; поліпшити загальний стан здоров`я, скинути зайву вагу (якщо необхідно); прокидатися щоранку з зарядом енергії; більше заробляти; знайти своє покликання і слідувати йому; підвищити продуктивність і навчитися фокусуватися на ключових завданнях. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com