Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Нові надходження до відділу абонементу


Шановні відвідувачі сайту!

Пропонуємо ознайомитися з новими книгами, які надійшли у фонд відділутравень 2021 року

Б51043 398.22(477)

К67

Корній Д. (Замойська Мирослава) Чарівні істоти українського міфу. Домашні духи: збірник / Д. Корній. - Харків: Віват, 2021. - 352 с. : кольор. іл. - (Оберіг) (Державна програма - 2020).

Книжка «Чарівні істоти українського міфу. Домашні духи» поведе вас у дивовижний і самобутній світ українських вірувань. Гортаючи її сторінки, ви дізнаєтесь про поважного домовика, надійного захисника роду, познайомитесь із добрим покутнім, який нашепче вам своє благословення, зазирнете на гостину до справедливого хлівника, який доброму господареві в усьому сприяє, а ледацюг карає. А якщо поталанить, привабите духа щастя з удатною сприйєю, які підуть пліч-о-пліч з вами. Однак стережіться роздоріжжя, бо там духи-перевертні заманюють у потойбіччя стомлених мандрівників. Перед вами постане величний шар культурної спадщини давніх українців, химерний світ чарівних істот праукраїнської міфології, досліджений і опрацьований Дарою Корній.


А45098 821.111(410)

С 47

Слейтер К. 928 миль від дому: повість / К. Слейтер; пер. з англ. Г. Лелів. - Львів: Вид-во Старого Лева, 2020. - 320 с. - (Державна програма - 2020).

Проникливий роман британської письменниці, лауреатки численних літературних нагород Кім Слейтер «928 миль від дому» пропонує читачу замислитися над проблемами міграції, ксенофобії, дискримінації, упереджень і булінгу та пропагує відкритість, прийняття й емпатію...

14-літній Калум мріє стати кіносценаристом, але не дуже вірить, що це можливо у його маленькому містечку. Аж тут тато приводить додому свою нову дівчину і її сина. Виявляється, геть непросто вжитися з отаким хлопцем, який раптом стає твоїм братом, і з новою мамою. Водночас герой відчуває, що його зведений брат щось приховує. І Калум починає проводити розслідування...


А44400-3 821.111(410)

С 83

Страуд Д. Брама ПТОЛЕМЕЯ: роман / Пер. з англ. В. Панченка. - Київ: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2020. - 496 с. - (Державна програма - 2020) (Трилогія Бартімеуса; кн. 3).

«Брама Птолемея. Книга 3» – це фінальна частина трилогії про пригоди джинів і людей в приголомшливому магічному світі. На цей раз героям історії доведеться зіткнутися з найбільшим злом і одночасно поборотися з власними демонами.

Дія в книзі відбувається через кілька років після подій попередньої частини. Молодий маг Натаніель тепер є постійним членом британського уряду. Але він стикається з безпрецедентними проблемами: іноземні війни йдуть погано, а вороги Британії нарощують атаки поблизу Лондона. Натаніель відноситься до Бартеміуса гірше, ніж будь-коли: багатостраждальний джин слабшає через занадто довге перебування в цьому світі, і його терпіння закінчується. Тим часом, під прикриттям в Лондоні, Кіті непомітно закінчує своє дослідження магії та минулого Бартеміуса. Вона сподівається розірвати нескінченний цикл конфліктів між джинами та людьми, але чи зможе вона здійснити свій план. Перш, ніж будь-яка з цих проблем може бути вирішена, катастрофа обрушується на Лондон з несподіваного джерела, і доля знову зводить воєдино Бартеміуса, Натаніеля і Кіті. Вони повинні протистояти підступним магам, які будують довготривалі змови.


А45105 821.111(410)

Т35

Тернбулл Е. Дівчата з голосом: роман / Е. Тернбулл; пер. з англ. О. Дятел. - Харків: Жорж, 2020. - 160 с. - (Державна програма - 2020).

Сюжет: Мері-Енн у захваті: вона вперше залишає дім і їде до пансіону юних леді. А найголовніше — там її навчатимуть співам та грі на клавесині! Нові шкільні друзі, талановиті вчителі, геніальний виступ 8-річного Моцарта та його сестри — усе це надихає Мері-Енн наполегливо йти до своєї мрії і повірити, що одного дня вона таки стане оперною співачкою. Проте плани дівчини руйнує приголомшлива новина: батьки більше не зможуть платити за її навчання. Сповнена рішучості, Мері-Енн вигадує ризикований план, який має допомогти їй залишитися в пансіоні…


А45106 821.111(410)

Н92

Ньюбері Л. Дівчата за право вибору: роман / Л. Ньюбері; пер. з англ. О. Дятел. - Харків: Жорж, 2020. - 184 с. - (Державна програма - 2020).

У романі «Дівчата за право вибору» 12-річна Поллі мріє стати дослідницею. Проте її батьки вважають, що головна мета кожної дівчини — вдало вийти заміж і стати покірною дружиною. Ну, це вже точно ні! А як же подорожі світом, пригоди та небезпеки? Добре, що хоч нові сусідки розуміють і підтримують її. Едвіна і Вайолет — суфражистки, учасниці руху за права жінок. Вони пропонують Поллі допомогти їм з організацією маршу вулицями Лондона на підтримку виборчого права для жінок. Дівчинка, звісно, погоджується, не підозрюючи, наскільки небезпечною виявиться ця пригода…


А45100-1 821.111(410)

В88

Вудфайн К. Загадка коштовного метелика: роман / К. Вудфайн; пер. з англ. А. Вовченко. - Львів: Урбіно, 2020. - 352 с. - (Державна програма - 2020) (Таємниці універмагу "Сінклер").

Перед читачем постає 1909 рік, Лондон. От уже кілька місяців, як Софі працює в розкішному універмазі «Сінклер». Потому, як вона із друзями врятувала його від жахливого вибуху, запланованого таємничим злочинцем на прізвисько Барон, навіть її колишні недруги ставляться до дівчини з повагою. Софі саме готується відсвяткувати свій 15-тий день народження, коли отримує дивного листа, адресованого їй та Ліл. У юної міс Вероніки Вайтлі зник безцінний коштовний метелик, якого та неодмінно мусить надягти під час балу. Пошуки брошки приведуть друзів у найнесподіваніші місця – від лондонського китайського кварталу до заміської резиденції лорда Б`юкасла, який виявиться зовсім не тим, за кого себе видає! А пошуки втраченої коштовності перетворяться згодом на гонитву за небезпечним злочинцем та холоднокровним убивцею.


А45100-2 821.111(410)

В88

Вудфайн К. Загадка механічного горобця: роман / К. Вудфайн; пер. з англ. Я. Івченко. - Львів: Урбіно, 2020. - 328 с. - (Державна програма - 2020) (Таємниці універмагу "Сінклер").

Сюжет: На початку ХХ століття в оповитому туманами Лондоні стається неабияка подія: відкривається величезний універсальний магазин багатія Едварда Сінклера. Ще до відкриття він опиняється в центрі здогадок, чуток і підвищеної уваги. Бо такої розкоші й різноманіття товарів, здається, Лондон досі не бачив. У цей самий час юна Софі Тейлор, дівчина із колись багатої родини, а тепер кругла сирота, змушена шукати роботу. Чи варто описувати її радість, коли вона проходить конкурс на посаду продавчині? Та дівчині доведеться позмагатися з неабиякими труднощами. І насмішки й глузування товаришок по роботі тут виявляються не найстрашнішими. Напередодні відкриття чудового універмагу звідти викрадають унікальну колекцію коштовностей, яку власник збирався продемонструвати на виставці з особливої для нього нагоди. Окрасою колекції був механічний горобець. Прикрашена численними коштовними каменями пташка витьохкувала щоразу іншу мелодію. І ось Софі опиняється під підозрою, адже її того злощасного вечора бачили в залі з коштовностями. Ба більше, поруч із розбитою вітриною знаходять шпильку для волосся, яка належить дівчині. Тепер завдання Софі та її нових друзів – знайти справжнього зловмисника...


А44370-3 821.111(410)

Г19

Гантер Е. Пророцтво Синьозірки: роман / Е. Гантер; пер. з англ. К. Дудки, О. Українця. - Харків: АССА, 2020. - 560 с. - (Державна програма - 2020) (Коти - вояки).

У спеціальному виданні серії світового бестселера «Коти-вояки» «Пророцтво Синьозірки» мова йде про напругу між Кланами лісових котів. Громові вояки мусять довести свою силу, щоб зберегти територію і здобич від зазіхань зголоднілих сусідів. У ці непрості часи у Клані народжується кішечка Синютка. Зореклан пророчить їй велике майбутнє: вона стане сильною, як вогонь, і проведе Громових котів крізь найтемніші часи. Та перш ніж сповниться пророцтво, Синютка має пройти власний шлях випробувань, сповнений болісних втрат, сумнівів і складних рішень. І навіть коли зрештою засяє велич могутньої провідниці Синьозірки, темні таємниці минулого не залишать її у спокої до останнього дня.


А45013-1 821.111(73)

К61

Колфер К. Країна історій: роман у 3 кн. / К. Колфер. - Харків: Ранок, 2020 -

Кн. 1: Чари Бажання / пер. з англ. А. О. Юрченко. - 2020. - 448 с. - (Державна програма - 2020) (Країна історій).

Сюжет: Коли бабуся подарувала близнюкам Коннеру та Алекс «Книгу історій» — сімейну реліквію, вони навіть і не уявляли, що вона забере їх до свого світу — світу, де всі казкові герої справжні. Де Золотоволоска у розшуку, Спляча Красуня шукає спосіб пробудити своє королівство від сну, а королева Попелюшка от-от народить дитинку! Як би казковий світ не подобався Алекс, близнюки розуміють, що мають повернутись додому. Зробити це можна, лише зібравши всі інгредієнти для Чар Бажання. Однак часу в них обмаль, бо Лиха Королева також має заповітне бажання і вона їм не поступиться. Справдиться лише одне бажання. Але чиє?


А45013-2 821.111(73)

К61

Колфер К. Країна історій: роман у 3 кн. / К. Колфер. - Харків: Ранок, 2020 - .

Кн. 2: Повернення Чарівниці / пер. з англ. А. О. Юрченко. - 2020. - 592 с. - (Державна програма - 2020) (Країна історій).

Минув рік, як Алекс і Коннер повернулися з Країни історій. Поки близнюки сумують за чарівним світом, пригодами та друзями, бабуся рятує свій світ від Чарівниці! Вона повернулася, щоб заволодіти всіма королівствами та помститися своїм кривдникам. І, можливо, близнюки і не дізналися б про плани Чарівниці, якби одного дня їх мати не зникла. Тепер діти вирушають до бабусі самі, попри всі її заборони. Чи вдасться Алекс з Коннером подолати злу чаклунку й врятувати матір?


А45013-3 821.111(73)

К61

Колфер К. Країна історій: роман у 3 кн. / К. Колфер. - Харків: Ранок, 2020 -.

Кн. 3: Засторога братів Грімм / пер. з англ. А. О. Юрченко. - 2020. - 560 с. - (Державна програма - 2020) (Країна історій).

У сюжеті роману близнюки продовжують жити у своїх вимірах: Коннер ходить до школи, пише казки і їде до Німеччини у реальному світі, а майбутня Фея-хрещена Алекс надолужує знання й навички з магії в Країні історій. І стан речей таким би і лишився, якби Коннер під час своєї поїздки на батьківщину Братів Ґрімм не дізнався, що чарівному світу загрожує небезпека. Письменники 200 років тому залишили застереження в одній зі своїх казок про плани Французької армії щодо Країни історій. Проте як Коннеру передати повідомлення, якщо сестра не виходить на зв’язок, а портал до Країни історій зачинений бабусею?


Б51246 821.111(73)

О-54

Олкотт Л. М. Маленькі чоловіки: роман / Л. М. Олкотт; пер. з англ. Б. Носенок. - Харків: Фоліо, 2020. - 300 с. - (Державна програма - 2020) (Шкільна бібліотека української та світової літератури).

Американська письменниця Луїза Мей Олкотт здобула світову славу завдяки роману «Маленькі жінки». Його героїні виросли, а улюблениця читачів Джо здійснила свою мрію виховувати хлопчиків. У старовинному маєтку вона заснувала незвичну школу, де нема суворих правил і чіткого розпорядку, та й програма не вимагає засвоїти якомога більше предметів. Хлопчики, різні за віком і характерами, шибайголови й зовсім безпомічні, розпещені надмірною батьківською увагою й колишні безпритульні, навчаються цінувати дружбу й покликання, порядність і співчуття. Непрості випробування роблять їх справжніми чоловіками. Адже не вік визначає це поняття.


А45058 821.111(73)

П 52

Полсен Г. Сокира: повість / Д. Алмонд. - Харків: Віват, 2020. - 208 с. - (Державна програма - 2020) (Художня література).

Культова книжка для дорослих та підлітків про силу людського духу, у якій порушено проблеми дорослішання та виживання в умовах дикої природи.

Вітрівка на плечах та сокира в руках — ось і все його екіпірування. У хлопця немає часу на злість, жалощі до себе або відчай: щоб вижити, Браянові знадобляться всі його вміння, рішучість і мужність. Але його ятрять сумніви у своїй здатності вижити, а до всього ще не дає спокою материна таємниця, про яку от-от має дізнатися батько.


А44970 821.162.1

К 19

Каньтох А. Таємниця покинутого монастиря: роман / А. Каньтох; пер. з пол. С. Легези. - Харків: АССА, 2020. - 560 с. - (Державна програма - 2020) (Час фентезі).

Добре бути Обраним чи Обраною, коли живеш у вигаданому світі. А якщо це реальність повоєнної Польщі? І якщо ти один із тринадцяти підлітків, яких янголи зібрали в покинутому монастирі? Навіть те, що тебе покликали янголи, не дуже заспокоює. Бо щось із ними не так і з цим покинутим монастирем, і з містечком, і з містечком, біля якого він розташований, і з тими підлітками... І з тобою теж?..


Б51309 821.161.2

С85

Стрижевська Т. Химерний Київ: легенди, лякачки та цікавинки / Т. Стрижевська. - Київ: Портал, 2020. - 100 с.: іл. - (Державна програма - 2020).

Дан книга майже-путівник місцями Києва, що пов`язані з химерами і дивовижами. Будинки з чудернацькими деталями, таємничі історії, загадки й чудеса. Нехай більшість міських легенд — лише вигадки й забобони, та це чудова нагода погуляти Києвом, відшуковуючи згадані в книжці будівлі й куточки. І ще більше закохатися в українську столицю — як у неї закохана авторка.

Унікальність видання – це складові, що допомагають дорослим знайти правильні слова для обговорення психологічних моментів з дітьми та глибшого розуміння історичного контексту:

- детальний бекґраунд за QR-кодом;

- ігрова закладка.


А45074 821.161.2

Г83

Григорович А. В. Три дні з життя Єви: казка / А. В. Григорович. - Харків: АССА, 2020. - 352 с. - (Державна програма - 2020) (Книжкові мандри).

У казці "Три дні з життя Єви" світ Гріандії дуже схожий на наш: такі самісінькі країни й міста, однаковий плин часу... Але це геть інший химерний світ, дивовижний і вигадливий, з прихованими порталами в інші виміри та безліччю надзвичайних істот. Десь там, у невеличкому містечку, живе дівчинка Єва. Її безмежний талант поєднується з безмежною безпорадністю. Дівчинку переслідує хистка імла, що раз у раз міцнішає і підкрадається все ближче. Однієї ночі Єва нарешті насмілюється змінити життя та побороти свою безпорадність…


Б51220-4 821.162.1

Л31

Лачина А. Останні канікули: роман / А. Лачина; пер. з пол. Н. Зотової. - Харків: Школа, 2020. - 304 с. - (Державна програма - 2020) (Сучасна європейська підліткова книга).

Життя сімнадцятирічної Оськи перевернулося догори дриґом: у серпні, на останніх канікулах, вона мусить переїхати до сім`ї батька, якого ніколи не бачила. Підслухана в потязі розмова пов`язує Оську з людьми, для яких ці канікули теж непрості. В один сюжет сплітаються цілі низки подій та стосунків: і непорозуміння батьків, і виклик «швидкої», і втеча через вікно, і вибір весільної сукні, і вуличні бійки, і втручання поліції. Та поміж усім тим — любов, яка «ніколи не перестає». Читачам, знайомим із попередніми книгами авторки — «Фактор кохання», «Украдений цвіт» та «Кохання під зіркою Сіріуса», — буде цікаво стежити за новими, часто карколомними поворотами в долях уже знайомих героїв.


А45047-1 821.111(73)

Ч-36

Чейнані З. Школа Добра і Зла: роман. Кн. 1 / З. Чейнані; пер. з англ. Т. В. Марунич. - Харків: Ранок, 2020. - 608 с. - (Державна програма - 2020) (Школа Добра і Зла).

Сюжет: У Гавалдоні всі батьки тремтять від жаху. Повертається Директор легендарної Школи Добра і Зла, щоб назавжди забрати двох дітей до світу казки. І щоразу його вибір непередбачуваний. Проте Софі, білявка у рожевому платті і кришталевих туфлях, упевнена, що вона буде обрана для Школи Добра. Та й на місце майбутньої злої чаклунки вже обране дитя — Агата. Чорні сукні, думки про смерть і неприязність до всіх — хіба ці якості не прямий квиток до Школи Зла? Але все сталося не так, як гадалося: долі дівчат помінялися місцями. Можливо, це підказка для відгадування загадки, ким Софі та Агата є насправді?


Б51203 821.162.1

П24

Пекарська Малгожата-Кароліна Право на дорослість: роман / М. -К. Пекарська; пер. з пол. І. Тучапської. - Харків: Школа, 2020. - 528 с. - (Державна програма - 2020) (Сучасна європейська підліткова книга).

Головні герої книги закінчили школу і готуються до вступу в доросле життя. Вибір напрямку навчання, переїзд до іншого міста, нове житло — здавалося, серед цих клопотів годі думати про щось інше. А тим часом дорослість відкриває широку браму для молодих людей, які зіштовхуються з незнаними досі питаннями: невже їхні батьки могли ОТАК вчинити? Невже кохання може бути таким сильним? Чому близькість така… далека? У цій книзі — і роздуми юних героїв про злочин і кару, і приколи життя в гуртожитку, і шок від студентських підробітків, і відчуття себе вільним, самостійним, із повним правом на дорослий вибір.


Б51245-1 821.111(73)

О-54

Олкотт Л. М. Маленькі жінки: роман. Ч. 1 / Л. М. Олкотт; пер. з англ. Б. Носенок. - Харків: Фоліо, 2019. - 316 с. - (Державна програма - 2020) (Шкільна бібліотека української та світової літератури).

Роман «Маленькі жінки» Луїзи Мей Олкотт збирає урожай слави вже майже два століття. Його називають одним з найвідоміших у світі творів американської літератури для юнацтва. Четверо юних сестер — Мег, Джо, Бет та Емі, які народилися в заможній родині, а нині потерпають від бідності, хоч інколи й нарікають на долю, але день у день вчаться наповнювати душу добром та милосердям. Кожна з них має свої риси характеру, вирізняється неповторною зовнішністю і манерами, світобаченням та інтересами. Але вони люблять одна одну та батьків, вміють знаходити радість у простих речах і тим самим творять навколо себе атмосферу справжності, яка притягує інших.


Б51245-2 821.111(73)

О-54

Олкотт Л. М. Маленькі жінки: роман. Ч. 2 / Л. М. Олкотт; пер. з англ. Б. Носенок. - Харків: Фоліо, 2019. - 331 с. - (Державна програма - 2020) (Шкільна бібліотека української та світової літератури).

Друга частина непідвладних плину років «Маленьких жінок» Луїзи Мей Олкотт занурює читачів у доросле життя сестер Марч. Чи підбере ключі до щастя Мег? Який вибір зробить бунтівна Джо? Як складеться доля Бет? Що похитне, здавалося б, усталені погляди Емі? У дівчат настав неповторний період життя, під час якого відбувається становлення особистості і на який водночас припадає чи не найбільше душевних переживань — юність. Письменниця описує його передовсім через проникливе змалювання внутрішнього світу героїнь, їхньої реакції на непрості, а інколи — трагічні виклики.


Б51307-1 821.111(73)

Е68

Епплгейт К. Останниця. Одна на світі: роман. Кн. 1 / К. Епплгейт; пер. з англ. Г. Яновської. - Харків: Жорж, 2019. - 448 с. - (Державна програма - 2020) (Час із книгою).

Перша книга циклу фентезі від авторки світових бестселерів, володарки премії «Медаль Джона Ньюбері» Кетрін Епплґейт. У романі Биш звикла бути найменшою і наймолодшою, але вона завжди почувалася частиною чогось великого — частиною сім`ї, частиною зграї. Так було до того жахливого дня, коли Биш залишилася сама — і тепер вона остання зі свого роду, остання з дейрнів... Останниця. Для дейрнів зграя — це все: коріння і крона, серце і душа. Тому Биш вирішує перевірити, чи правдиві легенди про представників її виду, яким вдалося вижити. Вона вирушає у небезпечну подорож войовничим королівством Недарра. Дорогою хоробра дейрна зустрічає достойного вобика Тоббла, багатолику дівчину Кхару, гордого кота-філівету Лови-Удачу та Ренцо — злодія, що має честь. Нові друзі стають справжньою сім`єю для Биш і разом відкривають жахливу таємницю, яка загрожує існуванню не тільки дейрнів, але й усіх істот їхнього світу.


Б51307-2 821.111(73)

Е68

Епплгейт К. Останниця. Перша серед усіх: роман. Кн. 2 / К. Епплгейт; пер. з англ. Г. Яновської. - Харків: Жорж, 2019. - 424 с. - (Державна програма - 2020) (Час із книгою).

Щоб дізнатися, чи справді вона остання зі свого виду, Биш вирушає у подорож засніженими горами Дрейландії. Вона сподівається, що стародавня легенда — не вигадки і таємна колонія дейрнів таки існує. Але як їх знайти, коли в країні назріває війна і на кожному кроці чатує небезпека. Не тільки дейрни, але й інші види можуть опинитися під загрозою знищення. Проте Биш і її друзі не втрачають надії. Відданий Тоббл, смілива та винахідлива Кхара, мудрий, але небезпечний Лови-Удачу та крадій із магічними здібностями Ренцо — усі вони несподівано для себе опиняються в епіцентрі повстання, яке здатне змінити їхній світ. Биш остання зі свого роду, та чи стане вона першою, хто поведе за собою бунтівників?


А45062 821.111(73)

В68

Волтон Д. Слова на стінах: роман / Д. Волтон; пер. О. М. Розумна. - Харків Ранок, 2019. - 304 с. - (Державна програма - 2020).

У романі мова йде про старшокласника Адама, у якого досить рано діагностували шизофренію. Він не здатен відрізнити марення від реальності. Аби позбутися зорових і слухових галюцинацій, він погоджується на експериментальне лікування. Проте розмовляти з ним він категорично відмовляється, тому лікар запропонував хлопцеві описувати свій стан у щоденнику. Відтак Адам робить записи, у яких розповідає не лише про дію пігулок, а й про свою родину, нову школу, друзів і перше кохання.


А45063 821.161.2

Я81

Ясіновська Н. Українка по-американськи: повість / Н. Ясіновська. - Харків: Ранок, 2019. - 208 с. - (Державна програма - 2020).

Американка чи українка? Можливо, американка по-українськи? Чи все ж українка по-американськи? На ці запитання хоче знайти відповідь 12-річна Марія. Першу половину свого життя вона прожила в Україні, а більш свідому другу — в Америці. Марія ходить в американську школу, переймається своїми підлітковими проблемами… А ще має цікаву й заплутану родинну історію. І намагається розібратися в собі та зрозуміти своїх рідних.

Повість Наталії Ясіновської — це занурення в життя звичайних американських підлітків і спроба дослідити минуле через призму сучасності.


А45047-2 821.111(73)

Ч-36

Чейнані З. Школа Добра і Зла. Світ без принців: роман. Кн. 2 / З. Чейнані; пер. з англ. Т. В. Марунич. - Харків: Ранок, 2019. - 528 с. - (Державна програма - 2020) (Школа Добра і Зла).

У сюжеті книги Софі та Агата повертаються до Гавалдона. Тепер, коли Директора Школи знищено, дівчата можуть прожити своє «Довго і Щасливо» вдома. Але щасливе закінчення казки не таке райдужне, як уявляла собі Агата. Вона розуміє, що любов подруги не зможе замінити кохання принца, і потай від Софі хоче повернутися назад. Бажання Агати відкриває портал до Школи. А точніше, до Школи Хлопців і Дівчат.

Союз Агати і Софі зруйнував правила чарівного світу, об`єднав принцес із відьмами, чарівників із принцами. До чого призведе ця зміна, і чи зможуть подруги повернути втрачену школами рівновагу, не втративши одна одну.


А45047-3 821.111(73)

Ч-36

Чейнані З. Школа Добра і Зла. Останнє Довго та Щасливо: роман. Кн. 3 / З. Чейнані; пер. з англ. Т. В. Марунич. - Харків: Ранок, 2019. - 672 с. - (Державна програма - 2020) (Школа Добра і Зла).

Сюжет: Директор Школи Зла повернувся, а разом із ним наближаються зміни в усьому чарівному світі: винищити будь-яке Довго та Щасливо і стати володарем світу Зла. Завадити цьому може лише Агата та Софі, бо це їхня казка. Але після останньої битви з Директором дівчата розійшлися злісними ворогами по різні боки світів: Агата запроторена до Гавалдона разом із Тедросом, а Софі має шанс стати Королевою Зла всього казкового світу завдяки пропозиції Директора Школи. Але кінець казки не написаний, і Агата вимушена повернутися до Школи, щоб завадити планам Директора. Допоможе їй в цьому Софі чи боротиметься на стороні Зла?


Б51220-1 821.162.1

Л31

Лачина А Фактор кохання: роман / А. Лачина; пер. з пол. Н. Зотової. - Харків: Школа, 2018. - 304 с. - (Державна програма - 2020) (Сучасна європейська підліткова книга).

Головні героїні книги — дівчата Патриція і Магда — мріють про палке романтичне кохання. Кожна з них знаходить собі хлопця-друга по-своєму: хто в реальному житті, фактично по сусідству, а хто в неозорому інтернет-просторі. І хоч події, подеколи бурхливі й таємничі, розвиваються по-різному, проте дівчат, як і сучасних підлітків, хвилюють ті самі гострі питання: як «розгадати» свого друга? Як побороти власні страхи та комплекси і виявити почуття? Як бути самими собою і сприймати всіх такими, якими вони є?


А41372 84(4ВЕЛ)

Д45

Діккенс Ч. Різдвяна пісня в прозі, або Різдвяне оповідання з привидами: проза / Ч. Діккенс; пер. з англ. О. П. Косач-Кривинюк. - Київ: Знання, 2016. - 175 с.: рис. - (English Library).

«Різдвяна пісня в прозі» Чарльза Діккенса — один із кращих творів світової літератури. Це повість про найвищі людські цінності. Вона має казковий сюжет: про серйозні речі легше говорити, надавши їм казкової форми. У Різдвяну ніч в оселі головного героя з`являються невблаганні й незворушні духи, які допомагають йому переосмислити життя, зрозуміти його велич і красу. «Різдвяна пісня» вчить нас добру і застерігає від лихих вчинків, вселяє віру, що в житті не буває безвихідних ситуацій. Людина завжди має шанс стати кращою. Робити добро ніколи не пізно — каже мудрий письменник. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com