Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Нові надходження до відділу абонементу


Шановні відвідувачі сайту!

Пропонуємо ознайомитися з новими книгами, які надійшли у фонд відділугрудень 2020 року

Древо триєдине

А44718 821.161.2.09(477.43)

М37

Мачківський М. А. Древо триєдине. Замість роману ...: мемуари. - Кам`янець-Подільський: Рута, 2020. - 560 с.

«Древо триєдине» - це не роман, а дещо набагато більше. У ньому вміщений непростий життєвий досвід автора. З селянської родини, де батько був репресований, він вибився на вершини творчості, став журналістом та редактором газети. Книга сповнена цікавих розповідей, гумору, самоіронії, а позатим в ній є багато сторінок, які спонукають до роздумів.


Медобори: альманах. № 16. 2020

П994-16(2020) 821.161.2(477.43)

М42

Медобори: альманах. № 16. 2020 / Хмельниц. обл. осередок Всеукр. творчої спілки «Конгрес літераторів України», Хмельниц. міська літ. спілка «Поділля»; ред.-упоряд. В. А. Захар`єв. – Хмельницький: Стасюк Л. С., 2020. - 252 с.: портр, фото.

16-й том альманаху «МЕДОБОРИ» Хмельницького обласного осередку Всеукраїнської творчої спілки «Конгрес літераторів України» презентує нові поетичні та прозові твори членів ХОО ВТС «КЛУ», творчість колег, котрі дружать з хмельницьким «кошем», цікавих творчих особистостей з різних міст області та України. Окремий розділ у томі складають твори молодих літераторів.

Крім поезій, оповідань та фрагментів романів, у книзі продемонстровано здобутки самодіяльних композиторів краю і поетів-піснярів.


Голоси і видіння

А44707 821.161.2(477.43)

Н51

Ненцінський А. Й. Голоси і видіння поезія і проза. - Хмельницький: Цюпак А. А., 2020. - 352 с.

«Голоси і видіння» - оригінальна, масштабна, образна панорама життя України від часів найдавніших до днів теперішніх, в якій добре поєднались (нині це зустрічається рідко) вагомість змісту, епічна фактура письма і непідробний ліризм. Художньому осягненню світу і людини тут властиві естетична повнота, гармонійність і поетична справжність. До книги увійшли три поеми і повість-поема. В художньому осягненні світу, людської природи, незглибимості людської психіки, життя соціуму, історії - в кожному з цих творів органічно поєднались епос і лірика.


Одна з нас

Б50998 821.161.2

Д21

Дацюк Г. І. Одна з нас : незагублені історії: довід. вид. - Чернівці: Букрек, 2020. - 240 с.: фото.

«Одна з нас» - унікальне видання, де зібрані історії жінок, що творять інклюзивний культурний простір України. Нині на фоні глянцевої історії губляться особистості жінок, які вносять свій унікальний вклад у розвиток української культури, тим більше, коли йдеться про жінок з інвалідністю. Гендерні стереотипи обмежують їх діяльність певними сферами, серед яких «чисто жіночі» професії та заняття, домашня робота. Натомість, ми маємо командирок батальйонів у ЗСУ і першої жіночої чоти в ліцеї імені Івана Богуна. Стереотипи роблять жіночий світ невидимим і непоцінованим. Між тим, тисячі жінок (в тому числі з інвалідністю), наших сучасниць, заслуговують на увагу.

«Одна з нас» - видання, у якому 55 жінок розказують свою історію, а тисячі зможуть її прочитати і почути. Авторка проєкту, журналістка Галина Дацюк і сама впродовж багатьох років бореться з важким захворюванням, проте не втрачає професійного та життєвого запалу.


Україножерні мутанти

А44714 94(477)

В27

Велимирич М. Україножерні мутанти : есе. - [б. м.]: [б. в.], 2020. - 56 с.

У книзі мова йде про історичну боротьбу українців зі своїми екзистенційними ворогами: русами-руськими, москалями-кацапами, та про історичну місію вільної держави. «…боротьба України за свою волю, за державну незалежність – це передусім боротьба проти наступу імперіалістичної Москви…».


Евтерпа в снігах

А44709 821.161.2

Б17

Базилевський В. О. Евтерпа в снігах: поезії 2018-2019 рр.. - Київ: Укр. письменник, 2020. - 296 с.

У книзі відомого українського письменника «Евтерпа в снігах» зібрані вірші, які можна назвати сповіддю поета, що вступив у зимову пору життя. Якщо пристати на відому сентенцію: поезія – чиста правда душі, то це саме той випадок.


Великий шантаж

А44704 821.161.2(477.43)

Ш42

Шелепало О. Великий шантаж : шпигунський роман-бойовик. - Тернопіль: Мандрівець, 2020. - 224 с.

Сюжет роману: Ветеран АТО Міка Гожик поспішає на зустріч із братом-прикордонником Олесем, ще не знаючи, що дорогою на нього чатує смертельна небезпека. Вона його не злякала, але викликала запитання: чому? Адже спільна поїздка братів на ювілей дідуся з бабусею нікому не заважала…

Відповідати на нього хлопцям, усьому сімейству Гожиків та їхнім друзям довелося відразу. Саме їм випало знешкодити жахливі диверсії на Дністрі й у столиці України, підготовлені агентурою Москви.

Читача, у дані книзі, приваблять ніжні стосунки братів із сестрами Віві, щирість почуттів решти учасників антимосковської боротьби.


Бузковий ведмідь, або Живий іграшковий я

Б50987 821.161.2

Г71

Горянська М. Бузковий ведмідь, або Живий іграшковий я : проза. - Харків: Ранок, 2020. - 64 с.: іл.

Це зворушлива історія про дружбу хлопця Ромчика і його бузкового ведмедика Буні. Ведмежа розділяє з хлопцем усі радощі й переживання, допомагає побороти хворобу й страхи, та віддає йому всю любов, яку вміщує його плюшеве сердечко. Книжка дарує читачу відчуття, що будь-які чари можливі, доки серце здатне любити і вірити у дива. Доповненням до прочитаного є невеликий аудіо-бонус, використавши програму читання QR-кодів можна прослухати вірш із книги, який покладений на музику.


Всесвіт MARVEL проти Карателя: комікси

Б50986 741.5

М45

Всесвіт MARVEL проти Карателя: комікси / Д. Мейбері, Г. Парлов. - Київ: Північні вогні, 2020. - 116 с.

Сюжет коміксів: Він знищив світ... А тепер має врятувати його.

Під час звичної атаки на бандитів та торговців зброєю, Френк Касл вивільнив небезпечний патоген, знищив цивілізоване суспільство, перетворивши усіх інфікованих на канібалів-убивць. Однак, у Карателя імунітет. Тепер він шукає спосіб знищити вірус, який випустив у цей світ. Але це означає вбити героїв та злочинців всесвіту Marvel. Людину-Павука, Дедпула, Венома та багатьох інших.

Бо це, можливо, - єдиний спосіб врятувати людство.


Тільки я візьму новий рівень

Б51000-1 741.5

Т40

Тільки я візьму новий рівень : комікси. Т. 1 / Chugong; пер. А. Левчук. - Київ: Північні вогні, 2020. - 320 с.: іл.

Сюжет: Одного дня у світі відкрився портал, що веде у паралельні виміри. Це пробудило монстрів підземелля, які могли б захопити нашу планету. Однак, водночас з цим, у деяких людей з`явилися надзвичайні здібності, що зробили їх здатними до опору проти небезпечних створінь. Таких людей називають «мисливцями».

Сила монстрів та мисливців класифікується за рангами. Сонг Джіну - головний персонаж, сила якого викликає сміх у інших мисливців. Прізвисько «найслабша зброя людства» ще більше пригнічує Джіну. Проте, хлопець не здатний нічого з цим вдіяти. Кожен поєдинок для нього може стати останнім.

Чи вдастся Джіну підняти рівень свого рангу? Чи історія закінчиться його невдачею? Про це ви дізнаєтесь, прочитавши книгу


Відчуття часу

Б50971-1 821.161.2

Ш13

Шаблівська В. Відчуття часу: роман-тетралогія. Кн. 1. - 2-ге вид. - Харків: Тім Пабліш Груп, 2018. - 352 с.

У першій тетралогії Вікторії Шаблівської дія відбувається в 90-ті роки XX ст. Головна героїня роману Юлія - молодий лікар-науковець, досліджує наслідки радіаційної катастрофи, часто й надовго виїжджаючи у відрядження до Чорнобильської зони. Мінливий час поєднує загальнолюдські непевності, пошуки індивідуальності, усвідомлення власної особистості, осмислення навколишніх подій, самовипробування, самовдосконалення.

Книга буде цікава тим читачам, хто шукає для себе відповіді на важливі питання буття, моралі, переосмислює події і вчинки, що знаходять свій відбиток у подальшому непростому житті.


Черепахова кицька

Б50971-2 821.161.2

Ш13

Шаблівська В. Черепахова кицька: роман-тетралогія. Кн. 2. - 2-ге вид. - Харків: Тім Пабліш Груп, 2018. - 344 с.

У другій тетралогії, головна героїня Юлія після тривалої дослідницької роботи в Чорнобильській зоні отримує важке захворювання, і її життя змінюється. Випробування долі іноді здаються жорстокими й несправедливими. Сьогоденне, майбутнє, забуті події й образи мерехтять перед очима; дивовижні сни, спогади – власні, чужі й невідомі досі – тихим поступом черепахової кицьки проводять героїню крізь розмаїття клубів закономірностей, що формують події, розплітаючи стрічки давніх історій та витинаючи нові з часових ниток, людських і котячих снів, дивних співпадінь, візерунків уяви.


Три кольори сонця

Б50971-3 821.161.2

Ш13

П26

Шаблівська В. Три кольори сонця : роман-тетралогія. Кн. 3. - 2-ге вид. - Харків: Тім Пабліш Груп, 2019. - 448 с.

У третій книзі головна героїня, перебуваючи в чужій країні, переживає надзвичайно складний період і мужньо бореться, відвойовуючи години власного життя. Вона осмислює одвічні поняття жорстокості й мудрості, вини й спокути, ідейної вірності й жалюгідного зрадництва, що супроводжують кожного з нас протягом усієї історії існування людства.


Ієрихонська троянда

Б50971-4 821.161.2

Ш13

Шаблівська В.Ієрихонська троянда : роман-тетралогія. Кн. 4. - 2-ге вид. - Харків: Тім Пабліш Груп, 2019. - 316 с.

У сюжеті четвертої книги письменниці головна героїня, переборюючи надзвичайні обставини та майже детективні повороти подій, непередбачувані, проте напрочуд закономірні, осмислює своє життя крізь призму історичних екскурсів та глибокого символізму.

Чи розквітне ієрихонська троянда – рідкісна крихка пустельна квітка – на прадавній українській землі?.. Троянда розквітне, напоєна дніпровською водою, пройде належне коло й повторить його знову й знов. І через біль, розпач, сутінки виринуть світлі мрії, з надією відродиться троянда душі. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com