Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Нові надходження до відділу абонементу


Шановні відвідувачі сайту!

Пропонуємо ознайомитися з новими книгами, які надійшли у фонд відділулистопад 2022 року

Муха в окропі на окупованій території

А45854 821.161.2

О-92

Охріменко Л. Муха в окропі на окупованій території: роман / Л. Охріменко. - Житомир: Бук-Друк, 2022. - 176 с.

Героїня роману потрапляє у обставини, які позбавляють її вибору. Чи допоможуть їй подруги дитинства? Чи зможе вона врятувати поранених? Чи допоможе стареньким сестрам Медвинським не втратити родинний скарб? Чи стане у неї сил, щоб врятувати собак, які живуть у притулку? І зрештою, чи можливо сподіватися на особисте щастя, коли тобі сорок з гаком?


У творця не бува дрібниць

А45851 821.161.2(477.43)

Т 48

Ткач О. М. У творця не бува дрібниць: поезія / О. М. Ткач. - Житомир: Бук-Друк, 2022. - 112 с.: фот.

Сьома поетична збірка Ольги Ткач зібрала під обкладинкою нові вірші письменниці. Про шлях до мети і боротьбу, ціну й вагу слова, про природу, творчість, а також (хоча справді найперш) – про Творця, який дає людині міць творити. Шукаючи у своєму житті Божі сліди і залишаючи на папері власні, авторка добирає, зважує і перевіряє на повноту горіхи слів та розум із неперелітними квітами прямує власною стежкою – пішки до вирію.


На терезах вічності: поезії

А45824 821.161.2(477.43)

Я76

Ярохно Л. І. На терезах вічності: поезії / Л.І. Ярохно. - Хмельницький: Цюпак А. А., 2022. - 72 с.

«На терезах вічності» - третя поетична збірка Лідії Ярохно (Проказюк), членкині Національної спілки письменників України, громадської активістки зі Старокостянтинова, що на Хмельниччині. У книзі переважають твори, пройняті глибоким болем і тривогою за долю України, що веде війну зі знахабнілим рашистським агресором. На кону – воля і честь рідної землі, але шальки терезів вічності схиляються на бік всепереможної Правди, адже у всі віки добро перемагає зло. А пейзажні мініатюри доробку схвилюють читача тонким відчуттям природи і нестримної до щему швидкоплинності часу.


Обертаю ніч на світло дня

А45873 821.161.2(477.43)

Г97

Гуцал І. М.Обертаю ніч на світло дня: поезія / І.М. Гуцал. - Житомир: Бук-Друк, 2021. - 72 с.

Читати цю збірку поезій – мовби в тихому надвечір’ї слухати щиру, неквапливу сповідь жінки. Перейматися її болями й радощами, плекати разом з нею надію, вірити в добро, мріяти про щастя… Пізнавати глибину людських почуттів і мистецтво слова.


Будень

А45871 821.161.2(477.43)

М69

Міхалевський В. Ц. Будень: вибране / В. Ц. Міхалевський. - Житомир: Бук-Друк, 2021. - 272 с

До книги вибраного Віталія Міхалевського увійшли вірші різних років. Щирі почуття, ліризм, образність – все це притаманне творчості поета. Також є твори патріотичного спрямування, в яких щирість української душі, щедрість землі, заклик до пробудження національної свідомості, збереження мови і народних традицій.


Коли засинають діти

В6246 821.161.2(477.43)

Г12

Гаврилюк Н. М. (Шмурікова). Коли засинають діти: вірші / Н. М. Гаврилюк; худож: Н. Шмурікова, В. Житковська. - Житомир: Бук-Друк, 2021. - 40 с.: іл.

До літературно-художнього видання хмельницької письменниці увійшли вірші для дітей. Книга видана згідно Обласної програми розвитку культури і духовності.


Стежка кольору місяця

А45868 821.161.2(477.43)

О-72

Осецький Й. Стежка кольору місяця: сонети, ронделі / Й. Осецький. - Житомир: Бук-Друк, 2021. - 88 с.

«Стежка кольору місяця» - нова книжка віршів члена Національної спілки письменників України Йосипа Осецького. Тут зібрано цикли сонетів і ронделів – класичних літературних форм віршування, у яких автор через враження і почуття ліричних персонажів образно та яскраво розкриває власне творче кредо, відчуття та бачення сучасного світу.


Зайду у спогад

А45867 821.161.2(477.43)

П 13

Пакулько Н. Г. Зайду у спогад: поезії / Н. Г. Пакулько. - Хмельницький: Бук-Друк, 2021. - 84 с: іл.

Вірші Надії Пакулько – це прагнення до самовираження. Завдяки глибині думки та образному мисленню прості буденні речі у поезіях авторки постають у незвичному ракурсі.

Їй притаманна довірливість інтонації, пряме й відверте звертання до читачів зі словом про добро, чистоту людських взаємин, єдність поколінь, любов до рідної землі та неповторну красу подільського краю.


Білий птах

А45864 821.161.2(477.43)

Я66

Янчук Д. Білий птах: поезія / Д. Янчук. - Житомир: Бук-Друк, 2021. - 24 с.: фото.

У першій поетичній збірці юної хмельничанки Дарини Янчук відображений світлий, хай часом і сумний світ авторки. В ньому є пошук щастя в буденних, часто непомітних речах, і самопізнання та творча стежка з усіма її перемогами й поразками, і сумніви, які ще більше спонукають до пошуку надії, і всі люди, які є важливими для авторки та про кого хочеться пам’ятати в молитвах.

Її світ світлий, барвистий і мінливий у всіх своїх проявах. Але незмінним є головне – добро і світло.


Легка поведінка

А45853 821.161.2

О-92

Охріменко Л. Легка поведінка: роман / Л. Охріменко. - Житомир: Євенок О. О., 2020. - 256 с.

Сюжет: Пані маркіза Натела де Куртіс, яка так щасливо отримала у спадок не тільки фантастичний скарб, маєток, підприємства і ще багато чого, а й титул і, що найголовніше, повну свободу дій, повертається в Україну, щоб завершити всі свої справи. Але випадкова зустріч з таксистом, який віз її з аеропорту, кардинально змінює плани. Героїня стикнеться з несправедливістю, байдужістю, випробуваннями і з гідністю їх подолає, адже вона – українка.

Заснування жіночого клубу, допомога нужденним, нові ідеї і проекти, знайомство з неймовірними людьми, кохання, пристрасть – все станеться з нею і її друзями у новому романі. І обов’язково коштовності, прикраси і скарби (духовні і матеріальні), які лишили у спадок пращури Іларіону Данилевському.

Будь-які збіги з реальними подіями і людьми випадкові.


Волонтерські історії

А45860 821.161.2

О-92

Охріменко Л. Волонтерські історії / Л. Охріменко. - Харків: Вид-во Іванченка І. С., 2019. - 220 с.

Збірка складається з двох частин. Перша – оповідання Людмили Охріменко. У центрі уваги більшості розповідей – життєві історії звичайних людей, які опинилися на фронті. Микола із Синельникова, який «замочив» три рашистські танки, актриса Буся, яка врятувала волонтерів із підвалу грою на гармошці-трирядці, закохана пара старшого віку з оповідання «Про головне», Людмила Петрівна з «Останньої жительки», яка нарешті може спокійно померти, а особливо – персонажі новели «Піп Іван», є яскравими образами, які не залишать читача байдужим. Майже всі оповідання гостросюжетні та динамічні, а найголовніше – щирі і відверті.

У другій частині книги, яка написана у співавторстві з Михайлом Кащавцевим, реалізм зменшується за рахунок фантастичного елементу; втім, багато для кого з читачів поява відьми на мітлі та рака, який уміє розмовляти та ще й дає корисні поради, буде додатковим плюсом.

Серед «Волонтерських історій» читачі різного віку та літературних уподобань знайдуть «свою історію». А хтось здогадається про кого йдеться!


Пригоди дорослого Буратіни жіночої статі

УДК 821.161.2(477.43)

Я66

Охріменко Л. Пригоди дорослого Буратіни жіночої статі: роман / Л. Охріменко. - Київ: ДІПА, 2018. - 160 с. - (ДіПА пригоди й детективи).

Сюжет: Зневірившись у власних силах, Наталя залишає Бать­ківщину і їде на заробітки за кордон. Вона навіть не уявляє, які неймовірні пригоди чекають на неї!

Життя не починається у п’ятдесят, але воно вирішує, як ти проживеш наступні півсотні.

Цим твором авторка започатковує серію романів про пригоди українки, яка отримала можливість у зрілому віці зустріти свою справжню долю. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com