Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Нові надходження до відділу абонементу


Шановні відвідувачі сайту!

Пропонуємо ознайомитися з новими книгами, які надійшли у фонд відділувересень 2021 року

А45230 821.161.2

Т16

Талан С. О. Сафарі на щастя : роман / С. О. Талан. – Харків: Клуб Сімейного Дозвілля, 2021. – 304 с.

Одним кохання дарує цілий світ. А іншим – біль нерозділених почуттів. Красунчик на все село Ростислав не звертав уваги на закохану по вуха Марусину. Він погрався з її почуттями, сказав: «Чекай на мене», – і повернувся з іншою, вродливою успішною моделлю. Мовляв, дивись, хто вона і хто ти. Принижена зрадою Марусина їде в Данію на заробітки, щоб стати успішною жінкою та повернути Ростислава. Зціпивши зуби, дівчина досягає неймовірного: стає моделлю та жаданою жінкою. Тепер уже Ростислав готовий покинути заради Марусини дружину. Але дівчина не хоче вертатися в минуле. За крок до омріяного щастя вона вдруге за життя опиниться на краю прірви. Та цього разу не для того, щоб впасти. А щоб злетіти.


А45254 821.161.2

М91

Мусаковська Ю. Бог свободи : поезії / Ю. Мусаковська. – Львів : Вид-во Старого Лева, 2021. – 136 с.

В усі часи були і будуть ті, хто вірять у божественну природу свободи, готові платити за неї своїм спокоєм, і навіть життям. У новій книжці Юлії Мусаковської – історії становлення, боротьби і трансформації, коли повсякденне стає силою, а сила перетворюється на вразливість. Хиже лисеня в нагрудній кишені – одна з ключових метафор цієї поезії.


Б51470 821.161.2

Л13

Лавренішина А. Віктор-Робот. Щоденник збирача планет : проза / А. Лавренішина. – Харків : Ранок, 2021. – 136 с.

Віктор-Робот, найголовніший механік штучної зорі Зоряни, прилітає на Землю до дівчинки Віки – онучки винахідника Зоряни. Його мета – дізнатися, як була створена залізна зірка й для кого вона має світити. Віка не може відповісти на всі запитання Віктора, проте вона має «Щоденник збирача планет». Дід Маркіян писав його якраз тоді, коли придумував Зоряну. Разом із Віктором-Роботом і Вікою читачі книжки Анастасії Лавренішиної поринуть у світ мрій, астрофізичних теорій та їхнього практичного застосування, полетять на Місяць, перетнуть Усесвіт і знову повернуться на рідну землю. Повість «Віктор-Робот. Щоденник збирача планет» є приквелом до анімаційного фільму «Віктор-Робот».


А45255 821.161.2

Л32

Лаюк М. М. Залізна вода : роман / М. Лаюк. – Львів : Вид-во Старого Лева, 2021. – 264 с.

У романі розгортається історія, пов`язана з головною жінкою української культури. Театральна режисерка та молодий чоловік, який після довгої відсутності повертається у рідні краї, – як далеко вони готові зайти у пошуках унікального листа, що міг би внести ясність в один із найтаємничіших і найбільш резонансних сюжетів історії нашої літератури? Як на початку минулого століття йшли за Лесею невідома поетка, проста гуцулка, плотогон і черниця-бернардинка? Дізнаєтеся у новому романі автора книжок «Баборня» та «Світ не створений» Мирослава Лаюка.


Б51484 37.01

Г80

Гресь А. Діти та гаджети. Секрети розумного спілкування : поради / А. Гресь. – Харків : Основа, 2021. – 144 с. : іл.

У цій книзі ви знайдете багато корисної інформації (зокрема, про те, як формувати в дитини правильне ставлення до користування електронними пристроями та інтернетом). Ми розглянемо причини залежності, а також способи її усунення в дітей різного віку. Попрацюємо над помилками, яких можуть припускатися батьки, а також дізнаємось про те, як зробити досягнення сучасної технології корисними для дитини.


А45252 821.161.2

О-75

Осока С. О. Три лини для Марії : коротка проза / С. Осока. – Львів : Вид-во Старого Лева, 2020. – 248 с.

Кожна новела Сергія Осоки – то маленька велика історія простої людини, яку, можливо, ніхто б і не помітив на цій землі, якби не уважний майстер слова. Бо він не просто пише, а створює кількома мазками тривимірну картину людського життя: здається, можна прислухатися і почути, як шелестить очерет, сплескує риба в ставку, як падають яблука, риплять старі двері, як змішується з вітром людське зітхання, приглушений сміх чи схлип. А ще можна відчути запахи – то густі і щільні, аж забиває памороки, то леткі і прозорі, як аромат квітки. Десь у цьому 3D-форматі можна побачити людину, з усіма її прекрасними і потворними рисами, з шорсткими поверхнями і глибокими западинами її бентежної душі. Здається, сюжети цих новел малі чи другорядні, але то лише ключ, який відкриває портал, через який потрапляєш у світ великої літератури.


Б50734 316.6

П35

Пітерсон Джордан. 12 правил життя. Як перемогти хаос : правила / Д. Пітерсон; пер. з англ. Д. Кожедуба. – Київ : НАШ ФОРМАТ, 2019. – 320 с. – укр.

У пропонованій книжці Пітерсон представляє свої контроверсійні ідеї у вигляді мотиваційних порад, підкріплюючи їх аргументами з біології, літератури, міфології, психології. Автор критикує покоління «двотисячних» за нігілізм, наголошує на розвитку індивідуальності, а також переконує – головне правило життя полягає у тому, що кожна людина мусить узяти на себе максимально посильну відповідальність за власне життя, суспільство і світ.


А44289 159.9

М79

Морін Емі. 13 звичок, яких позбулися сильні духом люди : поради / Е. Морін; пер. з англ. Т. Архіпова. – Харків : Фабула, 2019. – 288 с. – укр.

Маючи гіркий життєвий досвід через раптову втрату найдорожчих людей спочатку матері, а рівно за рік по тому коханого чоловіка, – авторка, психолог за освітою, описує свій тривалий шлях до подолання депресії. Наводячи влучні приклади з власної лікарської практики, Морін не лише аналізує причини розладів пацієнтів, але й надає поради з відкриття життєвого потенціалу, подолання комплексів, укорінених у психіку ще з дитинства. Авторка аналізує 13 людських слабкостей, що їх нема серед життєвих принципів міцних духом людей, зазначаючи, як із ними впоратись. Ці своєрідні заповіді Емі Морін і надсилає своїм читачам.


А45256 821.161.2

Н50

Немирована І. В. Неспокій : роман / І. В. Немирована. – Львів : Піраміда, 2019. – 236 с.

Роман «Неспокій» – це роман про кохання, це духовна драма, де відбувається не просто роздвоєння, а розщеплення молодих душ, яких не балує жорстока дійсність. Їм замало того, чим задовольняється більшість – чуттєво-фізіологічних задоволень, їх неспокій вимагає жити так, щоб їх буття по вінця повнилось змістом, інтересом, гармонією (серед суцільної дисгармонії), неспівзвучністю душ, роз`єднаністю чи й відсутністю духовного світу.


А45268 821.512.1

С21

Сафарлі Е. Рецепти щастя. Щоденник східного кулінара : проза / Е. Сафарлі; пер. Т. Клюкіної. – Київ : Форс Україна, 2019. – 320 с.

«Рецепти щастя» – це щоденник кулінара, збірка коротких історій та рецепти смачних страв. Ось таке нетипове поєднання східної філософії та кулінарії. Головний герой – власник ресторану і кухар. І ця книжка – це його особисті записи зіткані із спостережень, історій відвідувачів ресторану, дитячих спогадів і рецептів. Їжа для героя – це джерело натхнення, спосіб спілкування зі світом і можливість зрозуміти людей через їхні смакові вподобання. Книжка наповнена знайомими запахами і екзотичними смаками. Східний колорит, атмосфера Стамбула і рецепти, наповнені щастям.


Б51493 159.955

Н93

Ньюпорт К. Не турбувати! Як сфокусуватися в інформаційному шумі : поради / К. Ньюпорт; пер. з англ. С. Сарвіри. – Київ : Наш формат, 2018. – 248 с.

Книжка про найважливішу навичку XXI століття – вміння глибоко фокусуватися. Автор дає поради, як зробити глибоке фокусування основою для виконання будь-яких завдань, дозовано сприймати інформацію, розумно користуватися соціальними мережами, змінити свої звички, щоб концентруватися на роботі та досягати успіху.


А45270 339.1

Т35

Теркел Б. Усе про них. Розвивайте свій бізнес, фокусуючись на інших : наук.-попул. вид. / Б. Теркел; пер. з англ. О. Чупи. – Дніпро : Моноліт, 2018. – 360 с.

Найкращі компанії та найуспішніші трейдери живуть з мантрою, яка складається лише з трьох слів – «усе про них», бо, коли вони невпинно орієнтують свій бренд на своїх клієнтів, а не на самих себе, їхній бізнес процвітає. «Усе про них. Розвивайте свій бізнес, фокусуючись на інших» показує читачам, як використовувати цю просту, але надзвичайно потужну методику впливу. Брюс Теркел, який був радником у деяких найбільших у світі компаніях, зокрема American Express та Bacardi, закладає основоположні принципи філософії «Усе про них», розповідаючи свою історію подорожі на шляху до її відкриття.


В6273 811.161.2

А21

Авраменко О. М. Українська мова: правопис у таблицях, тестові завдання : навч. посіб. / О. М. Авраменко, О. М. Тищенко. – Київ : Книголав, 2017. – 176 с.

Навчальний посібник «Українська мова. Правопис у таблицях, тестові завдання» – це збірка основних правил граматики української мови, що враховують новий правопис, викладених у формі таблиць та тестових завдань. Посібник містить різнорівневі вправи, творчі завдання та відомості з орфографії й пунктуації, викладені у формі таблиць і тестових завдань. Наприкінці книжки ви можете знайти відповіді до вправ та перевірити себе самостійно.


В5244 51.283

Ф42

Фенвiк Eлiзабет. Мати i дитина: практ. порадник для батьків – від зачаття до трьох років / Е. Фенвiк. – 4-те оновл. вид. – Львів : БаК, 2008. – 264 с. : фото.

Корисний практичний порадник для догляду за Вами і Вашою дитиною. Перша книга, яка крок за кроком скеровує Вас як доглядати свою дитину. Цілком оновлене й удосконалене видання з новим розділом про розвиток дитини та новими рекомендаціями щодо здорового харчування та безпеки. Пропонує відверті реальні вирішення щоденних проблем. Досконале ілюстроване видання з вичерпним покажчиком. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com