Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Перелік клубів...


Клуби за інтересами

Сімейний клуб толерантності
«Разом»

(для внутрішньо переміщених осіб зі Сходу України)


Сімейний клуб толерантності «Разом» працює при читальному залі гуманітарного профілю з 2014 року. Ініціаторами створення клубу виступили обласна універсальна наукова бібліотека та благодійний фонд «Ксена».

Мета роботи клубу: надання інформаційної підтримки, правової та психологічної допомоги, створення умов для полегшення інтегрування внутрішньо переміщених осіб в наше суспільство, адже кожна людина – це окрема сумна історія, яка шукає підтримки, взаєморозуміння та допомоги.

Сімейний клуб толерантності очолює Анастасія Чеглакова – переселенка з Луганщини. В його складі – батьки з дітьми у віці від 4 до 15 років. На сьогоднішній день в клубі спілкується біля 30 чоловік.

Бібліотека пропонує членам клубу: можливість пройти курси комп’ютерної грамотності, спілкуватися з рідними та друзями у Skype, знайти оголошення про вакансії, навчити грамотно складати резюме, подавати свою кандидатуру і проходити співбесіду, вивчати іноземні мови та спілкуватися з носіями мови у дискусійних клубах, отримати доступ до правової безоплатної вторинної допомоги, брати участь у соціальних та культурно-дозвіллєвих проєктах, які спрямовані на адаптацію населення до нової соціально-економічної ситуації.

Членам клубу надається можливість організації дозвілля, вони можуть відвідувати заходи національно-патріотичного спрямування, які проводяться спільно з волонтерськими громадськими організаціями, поглибити знання про подільський край, ознайомитися з сучасним літературним та культурним життям Хмельниччини, відвідуючи малу галерею мистецтв та творчі зустрічі з митцями рідного краю тощо.

Засідання клубу відбуваються двічі на місяць о 14.00.


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com