Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайтуКіноклуб Docudays UA "Право в об'єктиві"


Кіноклуб медіапросвіти* з прав людини Docudays UA «Право в об’єктиві» - це вільне об’єднання користувачів Хмельницької ОУНБ та шанувальників документального кіно, що мають спільні інтереси та цінності, які збираються для перегляду та обговорення кінофільмів з колекцій Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, за участю запрошених фахівців відповідного профілю з кола держслужбовців, правників, юристів, психологів та інших фахівців.

Учасники навчаються аналізувати, замислюватися над життям та занурюються в атмосферу прав людини. Кіноклуб працює не тільки як постійний майданчик для показів фільмів на базі бібліотеки, а й проводить виїзні засідання та онлайн-засідання за домовленістю.

Щоб стати учасником клубу потрібно завітати до бібліотеки та стати її користувачем.

Засідання клубу: проводяться 1 раз на місяць.*Кіноклуб медіапросвіти з прав людини Docudays UA - створений у 2015 році, завдяки перемозі у спільному конкурсі «Кіноклуб Docudays UA в бібліотеці» Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA та Програми «Бібліоміст».

 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com