Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Перелік клубів...


Клуби за інтересами

Клуб органічного землеробства
«Успішний дачник – здорова громада»


З 2009 року на базі відділу виробничої літератури діє клуб органічного землеробства «Успішний дачник – здорова громада», засідання якого проходять щонеділі з жовтня по квітень.

Мета клубу – об’єднати людей, інтереси яких лежать у сфері застосування органічного, природного землеробства для отримання повноцінних продуктів харчування; покращити інформаційну обізнаність шляхом використання сучасних засобів інформаційних технологій в процесі пошуку корисної інформації для впровадження власних ідей та проектів; для знайомства із сучасними досягненнями у веденні присадибного садівництва та городництва без застосування хімічних добрив; для обміну успіхами та власним посадковим матеріалом.

Завдання клубу – сформувати свідоме ставлення до Землі як до живого організму; відновити гармонійні відносини між людиною та природою.

Клуб орієнтований на тих, хто має і любить свої присадибні ділянки і все, що на них росте. Тут можна не лише прочитати книги, а й отримати поради та поділитися власним досвідом вирощування городини. Окрім того, на засіданнях можна взяти участь в дискусіях, переглянути відеофільми з практичними рекомендаціями, почути думку професіоналів у цій сфері, а найголовніше – навчитися працювати на землі, заощаджуючи свій час, сили, кошти, отримуючи лише величезне задоволення та зміцнюючи здоров’я.

Для проведення занять запрошуються знавці землеробської справи, знані не лише на Хмельниччині, а й за її межами: Білоус І. В., Бігун В. В., Гудзь В. М., Гурний В. В., Демянишин В. О., Макаренко С. А., Машталер О. А., Мішов А. І., Ремізовський С. О. та інші. Їхні поради висвітлюються на сторінках місцевих та всеукраїнських періодичних видань.

В рамках клубних зустрічей учасники можуть дізнатися як позбавитись від шкідників або покращити свій урожай біопрепаратами, ознайомитись з усіма видами агротехніки для природного землеробства, новинками сортів овочевих та плодово-ягідних культур, різновидами сільськогосподарського інвентарю, сучасними органічними добривами, а також обмінятися екологічно чистим посадковим матеріалом та продукцією. Усі заняття супроводжуються оглядами нової літератури за тематикою лекцій та формується фотогалерея. Робота клубу висвітлюється у місцевих засобах масової інформації.

Для учасників клубу проводяться майстер-класи, вебінари, тренінги по комп’ютерній грамотності та користуванню ресурсами Інтернет, скайп-зв’язком, соціальними мережами. Організовуються щорічні виставки сільськогосподарської продукції, на яких учасники клубу представляють результати своєї праці.

У 2011 році бібліотека взяла участь в конкурсі проектів розвитку місцевих громад та отримала грант на впровадження проекту «Успішний дачник – здорова громада», який реалізовувався протягом 5-ти місяців в рамках роботи клубу.

Запрошуємо щонеділі о 14:00 усіх, хто хоче більше дізнатися за допомогою книги чи просто приємного спілкування про таке корисне в наш час органічне землеробство!

Анонс засідань клубу

 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com