Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Перелік клубів...


Клуби за інтересами

Літературно-мистецька вітальня
«Слово і ліра»


Ти сам – твір мистецтва.
Відкрий мистецтво у собі.
Еміль Жак-Далькроз

Слово і ліра

Літературно-мистецька вітальня «Слово і ліра» створена у 1990-х роках за ініціативою постійних читачів та діє при відділі мистецтв. Це місце інтелектуального спілкування, обміну думками, що сприяє вдосконаленню і розвитку різнобічних знань. Людина здавна шукає натхнення з різних джерел. Ними може бути музика, поезія, хобі чи просто розмова з друзями.

Активними учасниками вітальні є композитори М. Люшня, І. Пустовий, В. Смотритель, музикознавець Є. Богдан-Бєлова, кандидат історичних наук, доцент, письменник Б. Кузіна, солістка обласної філармонії, лауреат обласної Шевченківської премії, заслужена артистка України Ф. Чергіндзія, майстри народного та декоративно-прикладного мистецтва, читачі відділу з числа науковців, викладачів, студентської та учнівської молоді.

Мета роботи вітальні: популяризація творів митців Поділля; ознайомлення читачів із світовою культурою; збагачення духовного світу і допомога у створенні гармонійної особистості, проведення різноманітних заходів з метою розкриття фонду бібліотеки.

Засідання вітальні проходить згідно плану, який складається щорічно і охоплює різноманітні категорії читачів.


На засіданнях:

  • знайомляться з вітчизняною та світовою культурою;
  • розвивають творчі здібності;
  • вчаться розуміти і цінувати твори мистецтва,
  • пам’ятки історії і культури;
  • отримують можливість випробувати себе під час творчіх майстер-класів та виставок.

Кожне засідання вітальні, зустрічі, виставки – це маленький крок до власного вдосконалення. Розвитку свого таланту. Відвідувачам є що обговорити, що показати. Тож проходять такі зустрічі цікаво, весело і залишають в душах тепло і приємне відчуття.

Якщо ви творча та неординарна особистість - співаєте, малюєте, захоплюєтесь фотографією, граєте на музичних інструментах, вишиваєте чи займаєтесь іншими видами декоративно-прикладного мистецтва і хочете, щоб про ваш талант дізналися інші, ми надаємо можливість розповісти про себе !


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com