Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Перелік клубів...


Клуби за інтересами

Клуб правових знань
«Держава. Право. Громадянин»


Ті держави здатні стати великими,
у яких великі малі люди.
О. Довженко

Клуб правових знань «Держава. Право. Громадянин» у бібліотеці розпочав свою роботу з 1999 року та об’єднав навколо себе не тільки студентську та учнівську молодь міста, а також юристів, працівників правоохоронних органів, представників влади та громадських організацій.

Мета клубу: ознайомлення користувачів з основами права та вміння використовувати теоретичні знання з правознавства у різноманітних ситуаціях.

Девіз клубу: «Знання прав – запорука щасливого майбутнього».

Цікавими формами роботи засідань клубу є: усні журнали, круглі столи, години спілкування, правові досьє, диспути та дискусії, правові лекторії, бесіди тощо.

Тематичний план роботи клубу складається напередодні нового календарного року за участю членів активу клубу та працівників бібліотеки. Необхідним елементом роботи є проведення соціологічних досліджень щодо окреслення кола питань, які цікавлять користувачів.

Серед переваг роботи клубу – постійна практика, можливості для професійного навчання та підвищення кваліфікації завдяки системі тренінгів, семінарів, популяризація та поширення успішних практик адвокатів, які надають безкоштовну правову допомогу тощо.

Засідання клубу відбуваються щоквартально.
 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com