Закрити
фото
logo

 
Електронна бібліотека Хмельницької ОУНБ
Бібліотека українського воїна
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com Хмельницька ОУНБ
 
X

Пошук по сайту

Наші видання


2007 рік


 1. Забезпечення доступу до інформації як соціальна функція бібліотеки: Реком. до впровадження / Уклад.: Н. Паславська, Л. Марцонь. – Хмельницький, 2007. – 16 с.
 2. Через терни Гетсиманського саду: [Про Івана Багряного] / Уклад.: В. Бойцова, О. Яворська, Н. Кондратюк, Ю. Гой. – Хмельницький, 2007. – 36 с.

  Видання пропонує інформацію про життя і творчість українського письменника та політичного діяча Івана Багряного, а також форми соціокультурної роботи з цієї теми.

  Адресується працівникам бібліотек, освітянам та всім, хто цікавиться історією і культурою України.


 3. Вітрами й сонцем Бог мій шлях намітив: [Про О. Телігу, Р. Шухевича, О. Ольжича] / О. Яворська, Ю. Гой. – Хмельницький, 2007. – 44 с.

  Видання містить інформацію про життя і діяльність видатних діячів України Романа Шухевича, Олега Ольжича, Олени Теліги, пропонує деякі з форм соціокультурної роботи по вшануванню їх пам’яті, а також вибірковий список літератури до теми з фондів ОУНБ ім. М.Островського.

  Адресується працівникам культури, освіти, всім, хто цікавиться історією і культурою України та кому небайдужа ідея національного відродження.


 4. Аналіз діяльності бібліотек Хмельницької області за 2006 рік / Уклад.: В.В. Маковська, Ю.М. Гой, Н.П.. Онищук. – Хмельницький, 2007. – 30 с.

  У виданні подано аналіз діяльності бібліотек Хмельницької області за 2006 рік. Зміст складають офіційні, аналітичні і статистичні матеріали (у вигляді таблиць).

  Інформація адресована бібліотечним працівникам.


 5. Бібліотеки Хмельниччини на сторінках преси у 2006 році: Бібліогр. покажч. / О.О. Баваровська. – Хмельницький, 2007. – 56 с.

  Покажчик містить інформацію про основні події, які відбулися у науковій, інформаційній, культурно-просвітницькій та інших сферах діяльності книгозбірень області протягом 2006 року.

  Інформація подана у вигляді бібліографічного списку і згрупована за відповідними розділами: загальні питання, бібліотеки обласного значення, далі – бібліотеки області в алфавітному порядку. У межах розділу література розміщена у хронологічному порядку, а у межах хронології – в алфавітному.


 6. Література про Хмельницьку область за 2003 рік: Бібліогр. покажч. / Уклад.: Г. Ямборко, О. Шеін. – Хмельницький, 2006. – 82 с.
 7. Художники Хмельниччини – члени Національної Спілки художників України / Уклад.: Л.В. Шестакова. – Хмельницький, 2006. – 50 с.

  Видання містить коротку інформацію про митців Поділля – членів Національної спілки художників України. Довідковий матеріал супроводжується списками літератури до теми, яка є у фонді Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М.Островського. Адресується широкому залу.


 8. Хмельниччина в літописі незалежної України: Довід.-інформ. вид. / Упр. культури, туризму і курортів Хмельниц. облдержадмін.; Хмельниц. ОУНБ ім. М. Островського; Уклад.: В.О. Мельник, О.Д. Яворська, В.М. Миколайчук, В.М. Борейко. – Хмельницький, 2007. – 52 с. – (До 70-річчя утворення області).

  Це видання приурочене 70-річчю утворення області. Містить коротку довідку про історію утворення області, її загальну характеристику на сьогодні та хроніку подій 1991-2007 років. Довідково-інформаційний матеріал доповнений поетичною добіркою краян та вибірковим списком літератури про Хмельницьку область з фонду ОУНБ ім. М.Островського.

  Адресується широкому загалу, всім, хто цікавиться історією і сьогоденням Хмельниччини.


 9. Офіційні неопубліковані документи обласної ради та обласної державної адміністрації за 2006 рік: Бібліогр. покажч. / Уклад. В.С. Дощук. – Хмельницький, 2007. – 24 с.

  Вашій увазі пропонується щорічне інформаційно-бібліографічне видання, мета якого – ознайомити користувачів бібліотек та жителів області з офіційними документами обласної ради та обласної адміністрації, які надійшли у фонд нашої бібліотеки у 2006 році.

  Матеріал згрупований у два розділи: рішення сесії Хмельницької обласної ради народних депутатів; розпорядження голови Хмельницької обласної державної адміністрації.

  У межах розділів документи розміщені в хронологічному порядку та за номером реєстрації. Для прискорення пошуку документів за темою додається «Предметно-математичний покажчик».


 10. Національні меншини Хмельниччини / Уклад.: В.О. Мельник, Н.В. Лопатовська, Т.Г. Безвушко, О.Д. Яворська. – Хмельницький, 2007. – 40 с.

  Видання містить інформацію про етнонаціональний склад Хмельниччини, діяльність громадських організацій національних меншин у контексті державної етнонаціональної політики. Довідковий матеріал супроводжується тематичним списком літератури з фонду Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М.Островського та переліком Інтернет-ресурсів.

  Адресується широкому загалу, всім, хто цікавиться життям Подільського краю та України.


 11. Євросоюз та європейські горизонти України: Реком. бібліогр. покажч. Вид. 2-е, перероб., допов. / Уклад.: Т.Г. Безвушко. – Хмельницький, 2007. –– 44 с.

  У виданні дається коротка інформація про Європейський Союз та список літератури з цієї теми, яка є у фонді Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М.Островського. Також розповідається про діяльність Центру європейської інформації, створеного за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» на базі бібліотеки.


 12. Календар знаменних і пам'ятних дат Хмельниччини на 2008 рік / Упр. культури, туризму і курортів Хмельниц. облдержадмін.; Хмельниц. ОУНБ ім. Островського. - Хмельницький, 2007.-104с.

  Видання публікується обласною універсальною науковою бібліотекою щорічно. До деяких дат (позначені астериском) додаються інформаційні довідки (частина з них – авторські статті, які подаються в авторській редакції) та вибіркові списки тематичної літератури з фонду бібліотеки.

  Адресується широкому загалу, зокрема працівникам культури, освіти. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com