Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Нові надходження до відділу медичної літератури


Шановні відвідувачі сайту!

Пропонуємо ознайомитися з новими книгами, які надійшли у фонд відділусічень 2021 року

Імунітет. Правда і міфи про щеплення

612.07

Б 65

Бісс Е. Імунітет. Правда і міфи про щеплення / Е. Бісс ; пер. з англ. А.Калинюк .- Київ : Наш формат, 2020.- 200 с.

Хто має рацію : ті що вважають вакцинацію згубною для дітей, чи ті що говорять про вакцинацію як життєву необхідність для людства ? Як вакцинація впливає на імунітет людини? Саме на ці питання робить спробу відповісти авторка цієї книжки Еула Бісс.


Воно заразне. Інфекційний світ патогенів і мікробів

616.9

Г20

Гарді Дж. Воно заразне. Інфекційний світ патогенів і мікробів /Дж.Гарді ; пер.з англ..- Харків ; Віват. 2020.- 64 с. :іл.

Дженіфер Гарді – старший науковий співробітник Центру боротьби з хворобами Британської Колумбії. Вона цікаво описує мандрівку у світ мікробів та патогенів, та розповідає про хвороби які вони викликають.

Книга розрахована на дітей шкільного віку.


Гормони : розмова про жіноче тіло, приголомшливі факти про критичні дні та про те, чому нас треба почути

616.6

М79

Морган Е. Гормони : розмова про жіноче тіло, приголомшливі факти про критичні дні та про те, чому нас треба почути / Е. Морган ; пер. з англ..- Київ : SNOWDROP, 2020.- 264 с.

Чудова книга про жіноче тіло, емоції , гормони та фізичні відчуття. Авторка - психологіня за фахом поєднала власний досвід з думками фахівців у різних галузях.

Матеріал подано доступно і досить дотепно.


Вірусосфера. Від застуди до COVID – навіщо людству віруси

578

Р28

Раян Ф. Вірусосфера. Від застуди до COVID – навіщо людству віруси / Ф.Раян ; пер.з англ..- Київ : Yakaboo, 2020.- 304 с.

Захоплива і вкрай актуальна подорож до світу вірусів, з якої можна довідатись про те чим вони є насправді і що роблять у природі та яку роль відіграють в еволюції на Землі та в історії людства


Книга про здорову вагітність

618.1

С 40

Сірс В. Книга про здорову вагітність / В. Сірс, М. Сірс, Л. Голт ; пер. з англ.. А. Климовської . –Харків : Віват, 2020.- 512 с.:іл.

Консультації у форматі «місяць за місяцем», у яких описано все , що чекає на жінку під час вагітності, допоможуть ретельно підготуватись до майбутніх здорових пологів. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com