Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Бібліотека-партнер Goethe-Institut:
Мова. Культура. Німеччина

Новини German News Service (EN) German News Service (DE) Про проект «Бібліотека-партнер Goethe-Institut: Мова. Культура. Німеччина»

Новини


Німецькі різдвяні традиції

Фото
Фото Фото

У відділі літератури іноземними мовами відбувся вечір-зустріч за темою «Німецькі різдвяні традиції», присвячений святкуванню Різдва в Німеччині. На вечорі були присутні викладачі і студентська молодь навчальних закладів міста.

Розпочалося свято декламуванням вірша німецькою мовою „Weihnachten“ (Різдво). Під час вечора присутні ознайомились з традиціями святкування Різдва у Німеччині, переглянули презентацію на цю тему, фільм про народження Ісуса Христа.

Студент Хмельницької Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького виконував пісні у супроводі гітари. Далі учасникам свята працівники відділу представили інсценування казки «Троє поросят» німецькою мовою із використанням лялькових персонажів, отриманих від Гете-Інституту.

На святі усі спробували німецькі солодощі та традиційний німецький різдвяний струдель „Weihnachtsstollen“, які щороку надсилає бібліотека Гете-Інституту.

В кінці зустрічі усі виконали пісню німецькою мовою „Stille Nacht, heilige Nacht“ (Тиха ніч, свята ніч).


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com