Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Бібліотека-партнер Goethe-Institut:
Мова. Культура. Німеччина

Новини German News Service (EN) German News Service (DE) Про проект «Бібліотека-партнер Goethe-Institut: Мова. Культура. Німеччина»

Про «Заочний абонемент»

фото фото

У відділі літератури іноземними мовами діє проект «Заочний абонемент» Бібліотеки Гете-Інституту в Україні. Мета проекту – забезпечити регіон актуальними необхідними інформаційними документами з Німеччини і про Німеччину та надання широких можливостей німецькомовним спеціалістам для знайомства з німецькою мовою, культурою, суспільним життям.

Користувачам надається можливість отримати на абонементі у безкоштовне користування сучасні ресурси на різних носіях (друковані, електронні) німецькою мовою.


Сервіси Гете-Інституту

«Електронна бібліотека» Onleihe

фото

Бібліотека Гете-Інституту в Україні пропонує електронний сервіс «Електронна бібліотека» (Onleihe), який надає можливість на обмежений проміжок часу брати на абонемент електронні книжки, аудіо-книжки та інші електронні матеріали. Для цього потрібно просто завантажити обрані матеріали на Ваш пристрій, зареєструвавшись у системі Onleihe. Необхідність повертати матеріали зникає автоматично: після завершення терміну користування Ви втрачаєте доступ до матеріалів. Детальніша інформація щодо реєстрації.

Крім того, на сайті бібліотеки Гете-Інституту є електронний каталог, де можна шукати документи, вказавши їх назву.
Вивчення німецької мови у Гете-Інституті

Гете-Інститут у Києві проводить мовні курси для тих, хто хоче удосконалити свої знання з німецької мови або має на меті навчатися чи працювати за кордоном. Мовний центр надає можливість обирати між різними типами курсів як за тривалістю, так і за віковою категорією. Детальніше...

Для тих, хто бажає вивчати німецьку у Німеччині, існує розгалужена система курсів. Детальніше...

У Гете-Інституті складають іспити, визнані у світі, для перевірки своїх знань з німецької мови або отримання сертифікату чи диплому для подальшого працевлаштування в Німеччині. Детальніше...


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com