Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Бібліотека-партнер Goethe-Institut:
Мова. Культура. Німеччина

Новини German News Service (EN) German News Service (DE) Про проект «Бібліотека-партнер Goethe-Institut: Мова. Культура. Німеччина»

Новини


Німецькомовні країни


Країнознавча вікторина «Німецькомовні країни» відбулась у відділі літератури іноземними мовами для учнів 5-х класів ЗОШ №21 в рамках Тижня іноземних мов, який проходив в їхній школі. Яка найдовша річка Німеччини, хто є автором гімну Німеччини, хто є канцлером Німеччини, марки німецьких авто, хто збирав німецькі народні казки та навіть де виробляється відомий всім шоколад Мілка (діти були впевнені, що, звичайно ж, в Німеччині! - проте він швейцарський (( ) – це, та багато інших цікавинок дізналися учасники під час онлайнової гри «Kahoot». Переможиця отримала книгу для підлітків німецькою мовою «Я дарую тобі історію». Гра-руханка «Ich bin in einen Brunnen gefallen» (Я впав в колодязь) на повторення вивчених дієслів - від вчительки німецької мови Антончук І.С.

Школярам презентували також різноманітні видання від Гете-Інституту, як от, чарівні книжечки для дітей pор-art: їх з радістю роздивлялися, гортали, читали. Особливий захват, як завжди, викликала ручка Ting, що говорить. Дітлахи всі (!!!) забажали її протестувати! Бути в бібліотеці їм дуже сподобалось!

 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com