Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Бібліотека-партнер Goethe-Institut:
Мова. Культура. Німеччина

Новини German News Service (EN) German News Service (DE) Про проект «Бібліотека-партнер Goethe-Institut: Мова. Культура. Німеччина»

Новини


Тиждень німецької культури у стінах бібліотеки

Відділ літератури іноземними мовами провів тиждень німецької культури «Німеччина – колиска культурної спадщини» з метою ознайомлення користувачів бібліотеки з традиціями та звичаями цієї мальовничої та відомої завдяки своїм великим постатям країни.

Розпочався тиждень з презентації постійно діючої книжкової виставки «Знайомство з Німеччиною», яку відвідувачі мали можливість переглядати протягом тижня. Була проведена вікторина «Чи знаєш ти Німеччину?» для учнів СЗОШ №6.

Фото Фото Фото

Найцікавішим та найяскравішим став інтерактивний, креативний вечір дитячих казок „Die Marchenwelt“. Під час заходу присутні познайомилися з фрагментами німецького фольклору. Учні навчальних закладів міста в театралізованій формі зображували героїв казок «Горщик каші», «Чарівник Смарагдового міста», «Червона шапочка», «Вовк і семеро козенят». Виконувалися музичні твори Йоганна Себастьяна Баха та Оскара Рідінга на піаніно і скрипці, Бернхарда Ромберга та Антоніо Вівальді на віолончелі, також декламувалися вірші Ліни Костенко. А запальні сучасні німецькі танці у виконанні дітей підняли настрій кожному, хто був присутній на заході.

Крім того, на вечорі глядачі переглянули виставку книжок з казками братів Грімм, які відділ отримав від бібліотеки Гете-Інституту в Україні.

Фото Фото Фото

 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com