Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Як піклуватись про себе в складні часи


Проведено психологічний тренінг для батьків та дорослих «Як піклуватись про себе в складні часи» в рамках реалізації проєкту «Хмельницький – гуртуймося задля Перемоги: перезавантаження постраждалих від війни через оздоровчо-психологічну підтримку та розробку соціально-економічних проєктів».

Під час заходу учасники дізналися про те, як ефективно відновлювати особистісні ресурси за допомогою сучасних практик самодопомоги.

Присутні на практиці застосували інструменти психологічного самозаспокоєння, перезавантаження та техніки підвищення емоційної стійкості.

Вправи для зниження рівня стресу надали уміння тримати особистісні ресурси в балансі та можливість зберегти свою працездатність та ментальне здоров’я на багато років.

Ініціатива дає учасникам можливість поглибити психологічну самоосвіту, покращити психоемоційний стан, що додатково сприяє ресоціалізації та інтеграції в громаду новоприбулим.

Проєкт спрямований на створення діалогової платформи, яка об’єднає ветеранів, родини військових, молодь, місцевих мешканців і вимушених переселенців міста Хмельницького та реалізовується ГО «Кластер підприємців-ВПО» у партнерстві з Молодіжною радою Хмельницького, Хмельницькою обласною універсальною науковою бібліотекою, ГО «Хмельницька міська федерація стрільби з лука» та іншими, в рамках Програми «Громадські ініціативи Хмельницької МТГ на 2021 – 2025 роки».

Долучайтеся та станьте частиною нашої спільноти!

Гуртуймося_задля_Перемоги #Хмельницький #ветерани #ВПО #молодь

#підтримка #МРХ #допомога #Україна

#ХмельницькаОУНБ 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com