Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Джованні та балет на воді


Відбувся кінопоказ документальної стрічки «Джованні та балет на воді» режисерки Астрід Буссінк із колекції DOCU/CLUB – Docudays UA в рамках кіноклубу Docudays UA «Право в об’єктиві», який долучився до реалізації проєкту «Хмельницький – гуртуймося задля Перемоги: перезавантаження постраждалих від війни через оздоровчо-психологічну підтримку та розробку соціально-економічних проєктів».

Після перегляду фільму Катерина Антонюк наголосила на формулі успіху, яка складається з мрії, наполегливості та досягнення результатів. «Все залежить від нас самих та індивідуальних ресурсів психіки, які кожен з нас може розвивати самостійно. На прикладі головного героя фільму можемо формувати в собі стресостійкість, що допоможе нам у досягненні поставлених цілей», – зазначила вона.

Учасники на практиці опанували вправи, що підвищують стресостійкість, зокрема нейрогімнастику, яка допомагає у боротьбі зі стресом, напругою, зняттям психоемоційного навантаження.

Захід сприяв інтеграції учасників проєкту в громаду, покращенню їхнього рівня соціальної згуртованості, психологічному розвантаженню та пошуку своєї справи.

Кінострічку переглянули внутрішньо переміщені особи та здобувачі освіти Хмельницького ліцею № 17 Хмельницької міської ради.

Проєкт спрямований на створення діалогової платформи, яка об’єднає ветеранів, родини військових, молодь, місцевих мешканців і вимушених переселенців міста Хмельницького та реалізовується ГО «Кластер підприємців-ВПО» у партнерстві з Молодіжною радою Хмельницького, Хмельницькою обласною універсальною науковою бібліотекою, ГО «Хмельницька міська федерація стрільби з лука» та іншими, в рамках Програми «Громадські ініціативи Хмельницької МТГ на 2021 – 2025 роки».

Долучайтеся та станьте частиною нашої спільноти!

#Гуртуймося_задля_Перемоги #Хмельницький #ветерани #ВПО #молодь

#підтримка #МРХ #допомога #Україна

#ХмельницькаОУНБ
 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com