Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Книга Хмельниччини: від видання до читання


В рамках XV Обласного форуму «Книжкова весна на Хмельниччині» проведено засідання круглого столу за темою «Книга Хмельниччини: від видання до читання», приуроченого до Всесвітнього дня книги і авторського права.

У роботі круглого столу взяли участь: представники влади, громадських організацій, засобів масової інформації, видавництв, редакцій газет, бібліотек, громадськості.

З вітальним словом до учасників звернулась Людмила Черевченко – заступник начальника управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Хмельницької облдержадміністрації та модератор заходу Катерина Чабан – директор Хмельницької ОУНБ. Діяльність видавництв та поліграфічних підприємств Хмельниччини представили: Мирослав Мошак – директор видавництва «Медобори – 2006», Любов Скоб’як – головний редактор видавництва «Абетка», Ірина Руденко – менеджер (управитель) зі збуту видавничо-поліграфічної фірми ПП «Аксіома». Про юридичний аспект з дотримання авторських прав у книговиданні інформувала Орися Підвальна – юристка Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Шлях книги від рукопису до видання та підтримку місцевих авторів прослідкували Петро Маліш – письменник-публіцист, журналіст, член НСП України, голова Хмельницької обласної організації НСП України та Василь Горбатюк – директор Хмельницького обласного літературного музею, письменник, член НСП України. З аналізом надходження книг місцевих видавництв до бібліотек області виступила Інна Лавренчук – завідувачка відділу формування, наукового опрацювання фондів Хмельницької ОУНБ. Тематику «Преса Хмельниччини в сучасних умовах» висвітлив Сергій Іщук – видавець редакції газети «Є» та місцева преса у фондах Хмельницької ОУНБ представила Валентина Борейко – завідувачка відділу краєзнавства. До питання промоція книги та читання долучились представники публічних та вузівських бібліотек області.

Захід проведено на платформі ZOOM за участю 76 учасників. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com