|
|
|
Пошук по сайту
Літо-2019 в бібліотеці
Літо-2019 в бібліотеці продовжується! Учні 1-3 класів мовного табору «Fairyland» ЗОШ №4 завітали до книгозбірні.
Діти з цікавістю знайомились з новим простором, гортали дитячі і не тільки книги. А головне – подивились і обговорили англомовний мультфільм, вивчаючі нові слова. Цього разу це була стрічка «Дора і друзі» (2014). Головна героїня – десятирічна школярка на ім’я Дора. Разом Дора та її друзі потрапляють у різноманітні пригоди, відкриваючи таємниці свого міста. Кожен епізод - розповідь про те, як друзі допомагають комусь вирішити проблему або просто роблять добрі справи, дізнаючись при цьому багато нового…На згадку про подію в бібліотеці учні отримали символічні подаруночки.
|
|