Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Квіткова рапсодія


У малій галереї мистецтв бібліотеки відбулася презентація персональної виставки акварелей «Квіткова рапсодія» хмельницької художниці Світлани Мельничук.

У житті молодої художниці гармонійно поєднуються сім’я, творчість та професійна діяльність. На виставці представлені творчі роботи, що передають відчуття краси в гармонійних композиціях квітів, акварелі, що підкреслюють невловиму красу і мінливість природи.

Під час презентації декламувала свої вірші молода поетеса Наталя Поліщук, збірки поезій якої ілюструвала Світлана. Про розвиток творчих здібностей молодої художниці розповів наставник та вчитель – член Національної спілки художників України Едвард Рафаїлович Міляр – живописець, мистецтвознавець, поет.

Музичною окрасою презентації стало звучання фортепіанних творів у виконанні студента музичного коледжу ім. В. Заремби Олександра Бондара.

На відкритті виставки були присутні друзі, представники творчих кіл міста Хмельницького та користувачі бібліотеки, які поспілкувалися з художницею та поділилися своїми враженнями про побачене.

Бібліотека радо чекатиме на любителів живопису для знайомства з мистецтвом акварелі до 1 вересня.


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com