Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Книжкова весна на Хмельниччині.


У Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці стартував ХII Обласний Форум «Книжкова весна на Хмельниччині», приурочений до Всесвітнього дня книги та авторського права.

Книжкова весна на Хмельниччині зібрала чимало однодумців усіх тих, хто творить, шанує й розвиває друковане слово, популяризує його, доносить до жителів Хмельниччини його кращі зразки.

В церемонії відкриття взяли участь представники управлінь культури, національностей, релігій та туризму, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Хмельницької ОДА, ТОВ «Книжковий світ», бібліотечних, музейних установ, навчальних закладів, громадських організацій, студентська молодь, подільські письменники: Василь Горбатюк, Віталій Міхалевський, Ніна Шмурикова, Ольга Лихогляд, Людмила Шостацька, Володимир Олійник, Борис Кузіна.

В програмі форуму відбулись - презентації нових книг, зустрічі з авторами книг, діалоги, обговорення, перегляди новинок та книжкових виставок, відзначення рейтингових книг року, всього 14 заходів загальною кількістю понад 500 відвідувачів.

За підсумками обласного читацького рейтингу «Краща книга Хмельниччини - 2017 року» дипломами були нагороджені:

у номінації «Художня література»: Лора Підгірна за роман "Червона Офелія".

У номінації «Науково-популярне видання» диплом Володимир Захар'єв, Ігор Старенький, Сергі Шпаковський за видання "Замки, фортеці, пізньосередньовічні міські укріплення Хмельницької області"

У номінації «Довідкове видання» Олексі Тимощук, Микола Зведенюк, Василь Климчик за видання "Ліси Хмельниччини"

За підсумками читацького рейтингу Хмельницької ОУНБ «Найбільш резонансна краєзнавча книга року» у номінації «Науково-популярне видання» диплом вручено Юрію Блажевичу за видання "Нариси історії православ’я Поділля ,у номінації «Довідкове видання» Петру Малішу за видання "Безкровний серпень", Богдану Теленько за видання "Соловецький мартиролог Поділля

 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com