Закрити
фото
logo

 
free wifi Безкоштовний
Wi-Fi доступ
в бібліотеці
Фото тижня Фото тижня
Видання кінця XIX- початку XX століття про становлення Магдебурського права на Поділлі особливо зацікавили голову обласної ради.
Сучасні бібліотеки Хмельниччини
нові надходження
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library@ounb.km.ua
 
Пошук
X

Покаяння та віра


Покаяння та віра

«Покаяння та віра» – під такою назвою з 9 по 12 жовтня 2017 року в читальному залі бібліотеки проходить теологічний семінар. Захід відбувається на виконання Указу Президента України «Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації» та розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про затвердження плану заходів з відзначення в області 500-річчя Реформації».

Покаяння та віра

Учасники семінару можуть прослухати цикл лекцій про зміну духовного життя людини на основі вчення Мартіна Лютера. Зустріч спрямована на поглиблення знань про реформатську церкву від 1517 року до сьогодення, а також історію церковного діяча Мартіна Лютера – католицького священика, ініціатора руху в Церкві, пізніше названого Реформацією.

Під час роботи семінару експонується книжкова виставка «500-річчя Реформації: історичний аспект». Представлена література розкриває роль протестантських церков і релігійних організацій в розвиток релігійної, культурної і соціальної сфери України.

Запрошуються усі бажаючі.


 

Сайт розробив: Гриняк Олександр
завідуючий відділом інформаційних технологій
Хмельницької ОУНБ
e-mail: cooler.green@gmail.com