Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Події


«Порушення прав дитини під час війни» за участю Анастасії Площинської
19.06.2024

«Порушення прав дитини під час війни» – тема правової години, що відбулася за участю Анастасії Площинської – виконавчої директорки громадської організації «Подільська правова ліга».


Sprachcamp 2024
19.06.2024

     Завершився літній мовний майданчик «Sprachcamp 2024» з поглиблення німецької мови для дітей середнього віку, який мав на меті не лише навчання мови, а й розвиток загальної ерудиції та комунікативних навичок дітей. 


Як піклуватись про себе в складні часи
19.06.2024

Проведено психологічний тренінг для батьків та дорослих «Як піклуватись про себе в складні часи» в рамках реалізації проєкту «Хмельницький – гуртуймося задля Перемоги: перезавантаження постраждалих від війни через оздоровчо-психологічну підтримку та розробку соціально-економічних проєктів».


Рутенія. Графіка української мови
18.06.2024

Відбулися презентація проєкту «Рутенія. Графіка української мови» та майстерклас «Пишемо українською» за участю каліграфа та керівника проєкту Анжеліки Корнієнко.


English Speaking Club (англомовний розмовний клуб) з волонтеркою Наталією Давидко в центрі «Вікно в Америку»
14.06.2024

«English Speaking Club» (англомовний розмовний клуб) з волонтеркою Наталією Давидко в центрі «Вікно в Америку».


Хмельницький – гуртуймося задля Перемоги: перезавантаження постраждалих від війни через оздоровчо-психологічну підтримку та розробку соціально-економічних проєктів
14.06.2024

Відбувся арт-терапевтичний майстер-клас з малювання сіллю в рамках реалізації проєкту «Хмельницький – гуртуймося задля Перемоги: перезавантаження постраждалих від війни через оздоровчо-психологічну підтримку та розробку соціально-економічних проєктів».


Джованні та балет на воді
13.06.2024

Відбувся кінопоказ документальної стрічки «Джованні та балет на воді» режисерки Астрід Буссінк із колекції DOCU/CLUB – Docudays UA в рамках кіноклубу Docudays UA «Право в об’єктиві», який долучився до реалізації проєкту «Хмельницький – гуртуймося задля Перемоги: перезавантаження постраждалих від війни через оздоровчо-психологічну підтримку та розробку соціально-економічних проєктів». 


Я виріс серед співанок та казок...
12.06.2024

Поповнено розділ Віртуальні виставки виставкою «Я виріс серед співанок та казок...» (До 150-річчя від Дня народження Марка Черемшини (Івана Юрійовича Семенюка), українського письменника).


English Speaking Club (англомовний розмовний клуб) з волонтеркою Наталією Давидко
11.06.2024

English Speaking Club (англомовний розмовний клуб) з волонтеркою Наталією Давидко в центрі «Вікно в Америку»


 Літній мовний майданчик «Sprachcamp 2024» з поглиблення німецької мови для дітей середнього віку
11.06.2024

    Літній мовний майданчик «Sprachcamp 2024» з поглиблення німецької мови для дітей середнього віку відбувається у стінах бібліотеки. 


Сад на балконі. Вирощування мікрозелені на підвіконнику
10.06.2024

Лекція з органіки та ековолонтерства «Сад на балконі. Вирощування мікрозелені на підвіконнику» відбулася у форматі засідання клубу органічного землеробства «Успішний дачник – здорова громада» в рамках проєкту «Хмельницький – гуртуймося задля Перемоги: перезавантаження постраждалих від війни через оздоровчо-психологічну підтримку та розробку соціально-економічних проєктів», спрямованого на створення діалогової платформи, яка об’єднає ветеранів, родини військових, молодь, місцевих мешканців і вимушених переселенців міста Хмельницького.


Бібліогурман
07.06.2024

Блог «Бібліогурман» поповнено новим випуском.


Отримання від команди Гете-інституту в Україні унікального комплекту ігор та постерів з медіаграмотності
05.06.2024

Раді повідомити про отримання від команди Гете-інституту в Україні унікального комплекту ігор та постерів з медіаграмотності, що розроблені у проєкті Fit in Fakten у партнерстві з медіа «Куншт» (Київ), Фундацією розвитку інформаційного суспільства - Fundacja FRSI (Варшава), освітньою платформою Facts for Friends (Гамбург) та бібліотечними асоціаціями Німеччини та України за підтримки МЗС Німеччини.
Щира подяка Goethe-Institut Ukraine!


Відкриття десятого сезону Літнього читального залу під відкритим небом
04.06.2024

Відбулося відкриття десятого сезону Літнього читального залу під відкритим небом на майданчику перед бібліотекою.


Творча зустріч з Ольгою Рибчинською-Фіновською
04.06.2024

Відбулася творча зустріч з Ольгою Рибчинською-Фіновською – казкаркою, заступницею директора Хмельницького центру національно-патріотичного виховання дітей та молоді, членкинею Хмельницького міського товариства української мови ім. Т. Шевченка «Просвіта» у межах відкриття Літнього читального залу під відкритим небом на майданчику перед бібліотекою. 


English Speaking Club з волонтеркою Наталією Давидко
02.06.2024

English Speaking Club (англомовний розмовний клуб) з волонтеркою Наталією Давидко в центрі «Вікно в Америку: темою спілкування стали Сполучені Штати Америки. Учасники ділилися своїми знаннями та уявленнями про США, про цікаві деталі та спостереження від перебування в цій країні розповіла пані Наталія.


Можливості з пізнання німецької мови та культури
02.06.2024

Можливості з пізнання німецької мови та культури: протягом тижня відбулися такі заходи


Громадські активісти в серці змін
31.05.2024

«Громадські активісти в серці змін» – тема виїзного засідання кіноклубу Docudays UA «Право в об’єктиві» для студентів Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії за участю експертів Руслани Слободянюк, адвокатки Хмельницької обласної громадської організації «Подільська правова ліга» та Марії Яремчук, психологині педакадемії. 


презентація «Польської полиці в Україні»
31.05.2024

Під час екскурсії по бібліотеці у відділі абонементу відбулась презентація «Польської полиці в Україні» для здобувачів середньої освіти ліцею № 9 Хмельницької міської ради.


Здобуття цифрових навичок у бібліотеках-Хабах цифрової освіти
30.05.2024

П’ятиденний онлайновий тренінг для координаторів Хабів цифрової освіти Хмельницької області «Здобуття цифрових навичок у бібліотеках-Хабах цифрової освіти» проведено на базі Регіонального тренінгового центру. 


Засідання Клубу любителів книжок та європейського кіно «Книга в кадрі»
30.05.2024

Відбулось засідання Клубу любителів книжок та європейського кіно «Книга в кадрі» в рамках проєкту «Хмельницький – гуртуймося задля Перемоги: перезавантаження постраждалих від війни через оздоровчо-психологічну підтримку та розробку соціально-економічних проєктів», спрямованого на створення діалогової платформи, яка об’єднає ветеранів, родини військових, молодь, місцевих мешканців і вимушених переселенців міста Хмельницького. 


DOCU/CLUB: змінюємо Україну сьогодні. Як документальне кіно та ініціативи Мережі DOCU/CLUB впливають на громади
30.05.2024

Діяльність кіноклубу Docudays UA «Право в об’єктиві», що діє при нашій бібліотеці, висвітлена у збірнику «DOCU/CLUB: змінюємо Україну сьогодні. Як документальне кіно та ініціативи Мережі DOCU/CLUB впливають на громади», що приурочений 10-річчю створення кіноклубів Docudays UA.


Пленум Хмельницької обласної організації Національної спілки краєзнавців України
29.05.2024

У Всеукраїнський день краєзнавства відбувся Пленум Хмельницької обласної організації Національної спілки краєзнавців України за участю Володимира Гончарука, першого заступника голови Хмельницької обласної ради.


Тренінг антистресових технік для емоційного розвантаження в умовах війни «Разом стаємо сильнішими»
29.05.2024

В рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» відбувся тренінг антистресових технік для емоційного розвантаження в умовах війни «Разом стаємо сильнішими» для студентів Відокремленого структурного підрозділу «Хмельницький торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету».


Можливості з пізнання німецької мови та культури
26.05.2024

Можливості з пізнання німецької мови та культури: протягом тижня відбулися такі заходи:


English Speaking Club (англомовний розмовний клуб) з волонтеркою Наталією Давидко
26.05.2024

English Speaking Club (англомовний розмовний клуб) з волонтеркою Наталією Давидко: відбулася перша зустріч охочих до спілкування англійською мовою в центрі «Вікно в Америку». Традиційно знайомство, розповідь один про одного та обговорення формату на майбутнє. Приєднуйтеся щонеділі о 15.00, знаходьте нових друзів, нові книги, приносьте свої ідеї та знання, покращуйте свої навички англійської та комунікації!


Життєві зміни. Як не боятися, а діяти
24.05.2024

«Життєві зміни. Як не боятися, а діяти» – тема онлайн-засідання кіноклубу Docudays UA «Право в об’єктиві» в рамках адвокаційного проєкту «Бібліотечний бізнесХаб» програми «DOCU ДІЄ 3.0» за участю експертів Андрія Палінчака, юриста Хмельницької обласної громадської організації «Подільська правова ліга» та Катерини Антонюк, бібліотекарки Хмельницької ОУНБ, фахівчині з психології.


онлайн-консультування
24.05.2024

Відбулося онлайн-консультування на тему «10 фактів про мобілізацію, які має знати кожен…» за участю Руслани Слободянюк, адвокатки Хмельницької обласної громадської організації «Подільська правова ліга» для мешканців територіальних громад області.


Хмельницький – гуртуймося задля Перемоги
24.05.2024

Бібліотека в партнерстві з ГО "Кластер-підприємців ВПО", Молодіжною радою Хмельницького та ін. стали переможцями у Програмі "Громадські ініціативи Хмельницької МТГ на 2021-2025 р." з проєктом "Хмельницький – гуртуймося задля Перемоги: перезавантаження постраждалих від війни через оздоровчо-психологічну підтримку та розробку соціально-економічних проєктів"

Він спрямований на створення діалогової платформи, яка об`єднає ветеранів, родини військових, молодь, місцевих мешканців і вимушених переселенців міста Хмельницького. В рамках реалізації проєкту будуть реалізовуватися заходи за напрямками: психологічна підтримка; інтеграційно-адаптаційні зустрічі; історична просвіта; оздоровчо-спортивні заняття; арттерапія; зелена терапія; кінотерапія; майстер-класи із рукоділля; бізнес/підприємницький менторінг; юридичне/фінансове консультування; навчання з проєктного менеджменту; додаткові активності.


 «Чорноострівський спадок – II»
23.05.2024

Відбулася авторська презентація науково-популярного видання «Чорноострівський спадок – II» Ярослава Сумишина, дослідника, родознавця, публіциста, засновника проєкту «Хроніки генеалога», автора низки дослідницьких видань.


Архів подій
 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com