Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Події


Дитині – дитинство
28.09.2022

«Дитині – дитинство» – тема дискусії з учнівською молоддю Хмельницького ліцею № 17, яка присвячена Міжнародному дню права знати, в рамках виїзного засідання кіноклубу Docudays UA «Право в об’єктиві».


Періодичні видання краєзнавчого характеру кінця ХІХ – початку ХХ cтоліть у фондах Хмельницької ОУНБ
28.09.2022

Поповнено розділ сайту «Віртуальні виставки» інтерактивною виставкою «Періодичні видання краєзнавчого характеру кінця ХІХ – початку ХХ cтоліть у фондах Хмельницької ОУНБ»


Слово Просвіти
28.09.2022

Поповнено розділ «Віртуальні виставки» віртуальною виставкою «Слово Просвіти» (знайомство з культурологічним просвітницьким тижневиком)


Літопис газетних статей
28.09.2022

Поповнено розділ «Віртуальні виставки» віртуальною довідкою «Літопис газетних статей» (До 85-річчя бібліографічного посібника)


Життя – подвиг лікаря Михайлова
26.09.2022

Відбулася година пам’яті «Життя – подвиг лікаря Михайлова», присвячена 80-річчю загибелі організатора Славутсько-Шепетівського підпілля Федора Михайловича Михайлова.


Вивчаємо світ з іноземними мовами
26.09.2022

«Вивчаємо світ з іноземними мовами!» - інформаційну бесіду з нагоди Європейського дня мов для студентів спеціальності «Середня освіта (Мова та література (англійська))» Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії та учнів ліцею № 17 проведено у відділі літератури іноземними мовами спільно з Центром європейської інформації.

Присутні дізнались про історію і мету свята – заохочення до вивчення мов протягом усього життя, поширення культурного розмаїття, привернення уваги до мов, якими розмовляють в Європі. Говорили і про європейську інтеграцію України, перспективу вступу до ЄС. Із молоддю поспілкувався громадський активіст Павло Везденецький, який володіє англійською, нідерландською та німецькою мовами. Учням та студентам презентовано ресурси відділу та Центpу. Вони також взяли участь в онлайн вікторині на платформі Kahoot, де дізналися цікаві факти про мови та їх походження. Переможці були нагороджені сувенірами.


Соломія Крушельницька. Шляхами тріумфів
23.09.2022

З нагоди 150-річчя від дня народження оперної співачки Соломії Крушельницької відбулася мистецька година «Соломія Крушельницька. Шляхами тріумфів».


Навчання… Як дитині залишитись в ресурсі?
22.09.2022

Відбулася розмова з професійним психологом на тему «Навчання… Як дитині залишитись в ресурсі?» в рамках психологічного полілогу «Слухай. Говори. Дій» на платформі ZOOM.


Історичний аспект становлення міста Хмельницького
21.09.2022

Напередодні відзначення Дня міста Хмельницького відбулося засідання історичних студій «Україна крізь віки» на тему «Історичний аспект становлення міста Хмельницького».


«За честь, за волю, за українську долю!»
21.09.2022

До Дня партизанської слави України відбулася історична година «За честь, за волю, за українську долю!»


Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна академія управління персоналом
19.09.2022

Студенти Хмельницького інституту імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України Приватного акціонерного товариства «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна академія управління персоналом» завітали на екскурсію до бібліотеки.

New layer...

Місячник першокурсника
15.09.2022

У бібліотеці стартував Місячник першокурсника для молоді вищих навчальних закладів, учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів, який традиційно проходить протягом вересня та жовтня.


Будень
15.09.2022

Відбулася презентація збірки поезій «Будень» - члена Національної спілки письменників України Віталія Міхалевського.


Голос роду
14.09.2022

Відбулася творча зустріч та авторська презентація літературно-художнього видання «Голос роду», знаної української майстрині слова і пісні, нашої землячки з Городоччини - Надії Лаврентіївни Пукас.


Скажи мені українською
14.09.2022

Про усну народну творчість говорили учасники розмовного клубу «Скажи мені українською».


Я обираю спорт
13.09.2022

До Дня фізичної культури і спорту України відбувся майстер-клас в техніці ліплення з пластиліну «Я обираю спорт».


Молоді про кохання та безпеку статевих відносин
12.09.2022

З циклу «Молоді про кохання та безпеку статевих відносин» відбувся захід на платформі Zoom «Безпека статевих відносин: контрацепція, що треба про це знати». Було представлено огляд книг для молоді з питань планування сім′ї, репродуктивного здоров′я, індивідуального підбору для молоді, про позитивні та негативні ефекти контрацепції.


Скажи мені українською
09.09.2022

Про проблему суржику в українській мові говорили учасники розмовного клубу «Скажи мені українською».


Скажи мені українською
07.09.2022

Про нововведення в українському правописі, вживання фемінітивів говорили учасники розмовного клубу «Скажи мені українською».


новий сезон зустрічей в рамках серії інтеграційних заходів для внутрішньо переміщених осіб та жителів Хмельницької громади
07.09.2022

Розпочато новий сезон зустрічей в рамках серії інтеграційних заходів для внутрішньо переміщених осіб та жителів Хмельницької громади. Перша зустріч була присвячена тваринному світу.


Талісман гарного настрою
05.09.2022

Відбувся майстер-клас в техніці кінусайга (печворк без голки) «Талісман гарного настрою» для користувачів та прихильників клаптикового шиття.


Польські народові читання в бібліотеці
04.09.2022

Польські народові читання в бібліотеці - обласна книгозбірня долучилася до Національних читань (Narodowe Czytanie), які щороку відбуваються в Польщі в першу суботу вересня. Цьогоріч ця подія особлива - на знак єдності, щирої подяки і шани польському народові за велику допомогу та всебічну підтримку, надану нашій країні через війну Росії проти України. 


Закриття школи: вирок без права оскарження
02.09.2022

«Закриття школи: вирок без права оскарження» – тема засідання кіноклубу Docudays UA «Право в об’єктиві» на платформі ZOOM.


Українська незалежність: 30 років поступу
02.09.2022

Відбулася презентація збірника матеріалів Всеукраїнської науково-практичної конференції «Українська незалежність: 30 років поступу», який видано відповідно до Обласної програми розвитку культури і духовності за рахунок коштів Хмельницької обласної державної адміністрації.


Навчання в умовах війни
01.09.2022

До Дня знань пройшов інформаційно-просвітницький захід – Єдиний урок з безпеки «Навчання в умовах війни» для учнівської молоді Хмельницького ліцею № 17.


зустріч в рамках серії інтеграційних заходів для внутрішньо переміщених осіб
31.08.2022

Відбулася зустріч в рамках серії інтеграційних заходів для внутрішньо переміщених осіб та жителів Хмельницької громади.


Україна понад усе
31.08.2022

До Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України презентовано книжково-ілюстративну виставку «Україна понад усе» для відвідувачів Літнього читального залу на майданчику перед бібліотекою.


 «Надання першої медичної допомоги при нещасних випадках».
31.08.2022

Проведено бесіду «Надання першої медичної допомоги при нещасних випадках».


Радіаційна небезпека
31.08.2022

Відбулася інформаційно-просвітницька година «Радіаційна небезпека», яка розкрила питання реалізації комплексної державної політики щодо збереження здоров’я та захисту життя молодого покоління, правил поведінки в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій та безпосередньо небезпеки радіаційної аварії.


Шлюбний контракт: за чи проти?
30.08.2022

«Шлюбний контракт: за чи проти?» – тема ток-шоу для мешканців територіальних громад та користувачів публічних бібліотек на платформі ZOOM.


Архів подій
 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com