Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Бібліотека українського воїна


Українським воїнам передано 55 примірників книг національно-патріотичного спрямування. В рамках реалізації Всеукраїнської акції «Бібліотека українського воїна» бібліотекарями зібрано від читачів, видавництв, авторів книги українською мовою. Літературу передано військовій частині 3053 Національної гвардії України з метою сприяння морально-психологічного забезпечення бойової і мобілізаційної готовності військ, патріотичному вихованню у Збройних силах України, підвищенню освітнього рівня військовослужбовців, організації їх змістовного дозвілля.

Усього в рамках акції впродовж п’яти місяців 2022 року бібліотеками Хмельницького передано 269 примірників книг. Література надійшла до військових частин та воїнів, що перебувають на лікуванні у Хмельницькому обласному госпіталі ветеранів війни.

Запрошуємо усіх небайдужих долучитись до Всеукраїнської акції «Бібліотека українського воїна». Збір книг проводиться через найближчі загальнодоступні бібліотеки. Координатор акції в області- Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com