Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Бібліотека українського воїна


В рамках реалізації Всеукраїнської акції «Бібліотека українського воїна» публічні бібліотеки області, протягом І півріччя 2023 року передали 450 примірників україномовних видань. Це науково-популярна література з історії України та Збройних сил України, сучасна художня література українських та зарубіжних авторів.

185 прим. книг передано до бібліотек 3-х військових частин, 120 прим. – до Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України», 100 прим. до реабілітаційного центру, у Португалії де лікуються поранені бійці ЗСУ та 45 прим. у військові шпиталі. Впродовж півріччя участь в акції взяли 136 публічних бібліотек, 80 мешканців області та 1 громадська організація.

Найбільш активно приймала участь в акції Обласна бібліотека для юнацтва, яка зібрала та передала воїнам протягом шести місяців 130 примірників книг.

Запрошуємо користувачів, колег, партнерів та представників громад долучитися до збору книжок для бібліотек військових частин Збройних сил України

Акція «Бібліотека українського воїна» реалізовується на громадських засадах та на постійній основі.

Усі бажаючі можуть приносити книги до обласної універсальної наукової бібліотеки та до центральних бібліотек громад області.

Звіт про результати реалізації Всеукраїнської акції «Бібліотека українського воїна» в Хмельницькій області: http://ounb.km.ua/lib_warrior/index.php.
 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com