Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Бібліотека українського воїна


В рамках реалізації Всеукраїнської акції «Бібліотека українського воїна» публічні бібліотеки області, протягом 2022 року передали 787 примірників україномовних видань. Це науково-популярна література з історії України та Збройних сил України, сучасна художня література українських та зарубіжних авторів.

382 прим. книг передано до бібліотек 4-х військових частин та 387 прим. – у 3 військові шпиталі. Впродовж року участь в акції взяли 92 публічні бібліотеки, 52 мешканці області та 3 видавець.

Найбільш активно приймала участь в акції Обласна бібліотека для юнацтва, яка зібрала та передала воїнам протягом 2022 року, 524 примірники книг.


Запрошуємо користувачів, колег, партнерів та представників громад долучитися до збору книжок для бібліотек військових частин Збройних сил України


Акція «Бібліотека українського воїна» реалізовується на громадських засадах та на постійній основі.


Усі бажаючі можуть приносити книги до обласної універсальної наукової бібліотеки та до центральних бібліотек громад області.


Звіт про результати реалізації Всеукраїнської акції «Бібліотека українського воїна» в Хмельницькій області: http://ounb.km.ua/lib_warrior/index.php.
 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com