Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Бібліотека українського воїна

ЗВІТ

Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки
щодо реалізації в області Всеукраїнської акції
«Бібліотека українського воїна»
у 2016 році


Бібліотека українського воїна

Мешканці області впродовж року активно брали участь у формуванні книгозбірень для воїнів. У ході акції «Бібліотека українського воїна» взяли участь 697 бібліотек та 247 користувачів бібліотек, авторів, волонтерів, небайдужих жителів міст і сіл Хмельниччини. Зібрано та передано для воїнів 1143 примірники видань, а семе:

  • до Старокостянтинівського Будинку офіцерів - 917 прим.;
  • до 3 військових частин - 215 прим.
  • до Ізяславського військового комісаріату 11 прим.

Активно співпрацюють з бібліотеками області працівники Старокостянтинівського будинку офіцерів. Вони завжди передають слова подяки від військовослужбовців та побажання і надалі отримувати цільову допомогу у формуванні бібліотечного фонду будинку офіцерів та бібліотек військових частин. На сьогодні, книга у Збройних Силах України є складовою частиною інформаційного й інформаційно-пропагандистського забезпечення наукової, виховної та освітньої роботи органів військового управління Збройних Сил України, а також для виконання завдань за призначенням у мирний час та в особливий період. Читання формує національну свідомість, любов до рідної землі, свого народу; виховання поваги до Конституції, законодавства, статутів Збройних Сил, державної та військової символіки України; забезпечення духовної єдності поколінь; виховання почуттів патріотизму, цінності історичної спадщини українського народу та забезпечення високої мовної культури.

Дуже зворушливо було, коли жителі міста разом із книгами приносили медикаменти для воїнів АТО. Вкладали у книги листівки з молитвами за Україну та просто з теплими словами. Не менш приємно було те, що книги приносили і громадяни Росії, які тимчасово перебувають на території України та підтримують українських воїнів.


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com