Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Територіальні громади Хмельницької області



Сахновецька сільська територіальна громада

мапа
Сахновецька сільська територіальна громада

Сахновецька сільська територіальна громада утворена в 2020 році у Шепетівському районі Хмельницької області шляхом об'єднання Великопузирківської, Сахновецької та Тернавської сільських рад Ізяславського району. До складу громади увійшли 23 населених пункти. Чисельність населення – 5028.

У 2022 році мережа бібліотек трансформувалася у зв’язку зі створенням Центральної публічної бібліотеки Сахновецької сільської ради. Центральною стала бібліотека села Теліжинці. Обслуговування громади здійснюють 7 публічних бібліотек: ЦБ та 6 бібліотек-філій в селах Ліщани, Великі Пузирки, Нове Село, Сахнівці, Тернавка та Христівка.

Сахновецька сільська територіальна громада

Найважливішою послугою бібліотеки є своєчасне та якісне надання інформації. Тому важливим напрямком діяльності бібліотек району є інформаційно-бібліографічна та довідково-бібліографічна робота. Не менш вагомим залишається популяризація читання серед користувачів. Задля привернення уваги та зацікавлення проводяться дні інформації, влаштовуються зустрічі з науковцями, письменниками, оформляються виставки з новими надходженнями, тематичні виставки.

Для проведення вільного часу користувачів в книгозбірнях працюють 10 клубів за інтересами.

П’ять бібліотек Сахновецької громади мають 7 комп’ютерів, підключення до мережі «Інтернет» мають лише 3.


Інформування бібліотеки здійснюють через сторінки, створені в соціальній мережі «Фейсбук»:

 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com