Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Територіальні громади Хмельницької областіБілогірська селищна територіальна громада

мапа
Білогірська селищна територіальна громада

Білогірська селищна територіальна громада створена 16 травня 2018 року в рамках адміністративно-територіальної реформи.

Рішенням сесії Білогірської селищної ради у 2020 році на базі центральної районної бібліотеки було утворено Комунальний заклад «Білогірська центральна бібліотека» Білогірської селищної ради, до складу якої увійшли 14 сільських бібліотек: Велика Боровиця, Гулівці, Денисівка, Залужжя, Жемелинці, Кащенці, Окіп, Переросле, Сивки, Соснівка, Ставищани, Сушівці, Хорошів, Юрівка.

КЗ «Білогірська центральна бібліотека» є юридичною установою і методичним центром для усіх бібліотек, які функціонують на території громади. В селах, де відсутні бібліотеки, для жителів створено пункти видачі літератури.

Пріоритетним напрямком роботи бібліотек є просування читання книг. Бібліотеки громади, для зацікавлення користувачів, реагують на всі їх запити: оформлюють книжкові виставки, проводять масові заходи, забезпечують вільний доступ до мережі «Інтернет». У бібліотеках діють 10 клубів за інтересами різних напрямків для читачів різної вікової категорії.

В бібліотеках Білогірської територіальної громади налічується 27 комп’ютерів з доступом до мережі «Інтернет», з них 17 в сільських бібліотеках-філіях.

Чотири бібліотеки-філії сіл Жемелинці, Переросле, Денисівка, Окіп отримали 8 комп’ютерів в рамках проєкту «Дія. Цифрова освіта» та входять до мережі цифрових хабів.


Діяльність бібліотек громади висвітлюється на сторінках у соціальній мережі «Фейсбук»:
Білогірська селищна територіальна громада Білогірська селищна територіальна громада Білогірська селищна територіальна громада

 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com