Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Бібліотекарю

Обласні конкурси

(Методична діяльність)

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ управління культури,
національностей та релігій
Хмельницької обласної
державної адміністрації
28 липня 2014 року №147н

ПОЛОЖЕННЯ
про обласний огляд-конкурс бібліотек
на краще сприяння поширенню практик
електронного урядування


 1. Метою обласного конкурсу бібліотек на краще сприяння поширенню практик електронного урядування (далі – конкурс) є : організація доступу громадян в бібліотеках до національних та регіональних послуг в онлайновому режимі, активізація створення бібліотеками ресурсів і послуг щодо сприяння взаємодії населення з владою у електронному режимі, виявлення, узагальнення та розповсюдження передового досвіду бібліотек.
 2. >Організаторами конкурсу виступають управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації, обласна універсальна наукова бібліотека імені Миколи Островського, обласний комітет профспілки працівників культури.
 3. Координацію роботи з проведення конкурсу здійснює обласна універсальна бібліотека імені Миколи Островського.
 4. Конкурс проводиться з 11 серпня до 22 вересня 2014 року у два етапи.
  1. Перший етап конкурсу проводиться з 11 серпня до 11 вересня 2014 року та передбачає підготовку і подання до обласної універсальної наукової бібліотеки імені Миколи Островського матеріалів на конкурс.
  2. Другий етап конкурсу проводиться з 12 до 22 вересня 2014 року і передбачає аналіз поданих на конкурс матеріалів, виявлення та узагальнення передового досвіду бібліотек, нагородження переможців.
 5. Конкурс проводиться серед центральних районних та центральних міських бібліотек області.
 6. Для участі в конкурсі бібліотеки подають до обласної універсальної наукової бібліотеки імені Миколи Островського в друкованому та електронному форматі довідково-аналітичні (обсягом до 3 сторінок друкованого аркушу), інформаційні та рекламні матеріали для користувачів, а також мультимедійну презентацію та фоторепортаж, які висвітлюють наступне:
  • організацію в бібліотеках доступу громадян до послуг національного та регіонального рівнів в онлайновому режимі;
  • створення бібліотеками ресурсів і послуг з метою сприяння поширенню взаємодії населення з владою;
  • роль бібліотек у висвітленні діяльності місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, залученні громадян до обговорення проектів нормативних документів;
  • вплив онлайнових послуг у бібліотеках, ресурсів бібліотек на покращення рівня життя місцевої громади.
 7. З метою об’єктивного оцінювання матеріалів учасників конкурсу, утворюється журі у складі представників органів влади та місцевого самоврядування, бібліотек, профспілкових органів, громадськості.
  1. Персональний склад журі конкурсу затверджується наказом управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації.
 8. За результатами оцінювання матеріалів діяльності бібліотек за сумою балів від 0 до 5 по кожному виду наданих на конкурс матеріалів визначаються переможці конкурсу у наступних номінаціях:
  • «Краща центральна районна (міська) бібліотека Хмельниччини з надання доступу громадян до електронних послуг національного та регіонального рівнів»;
  • «Краща центральна районна (міська) бібліотека Хмельниччини з сприяння поширенню практик електронного урядування».
 9. Підсумкові матеріали конкурсу узагальнюються відділом науково-методичної роботи та інновацій у бібліотечній справі обласної універсальної наукової бібліотеки імені Миколи Островського і видаються у збірнику бібліотеки серії «З досвіду роботи».
 10. Переможці огляду-конкурсу нагороджуються дипломами та цінними подарунками в урочистій обстановці.
 11. Хід проведення та підсумки конкурсу за згодою їх авторів оприлюднюються в засобах масової інформації.
 12. Використання та обробка персональних даних, одержаних з метою виконання даного Положення, здійснюється згідно вимог Закону України “ Про захист персональних баз даних”.


Заступник начальника управління - начальник відділу В. Граділь

 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com