Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Бібліотекарю

Обласні конкурси

(Методична діяльність)

ПОЛОЖЕННЯ
про обласний огляд-конкурс на кращу бібліотеку
з питань популяризації творчості Т.Г.Шевченка
«Шевченко йде дорогами Поділля»


Конкурс оголошується з нагоди відзначення 200-річчя від дня народження Великого пророка української нації Тараса Григоровича Шевченка, в рамках Року Т.Г. Шевченка в Україні.

 1. Метою обласного конкурсу на кращу бібліотеку з питань популяризації творчості Т.Г. Шевченка «Шевченко йде дорогами Поділля», (далі обласний конкурс) є вшанування пам’яті великого українського поета Т.Г. Шевченка, активізація просвітницької діяльності бібліотек області з питань популяризації творчої спадщини Кобзаря, виявлення та поширення кращого досвіду бібліотек, сприяння розкриттю інноваційних ідей і нових форм бібліотечного обслуговування, спектру сучасних технологій, які використовуються бібліотеками області.
 2. Організаторами конкурсу виступає Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека імені Миколи Островського.
 3. Координацію роботи з проведення обласного конкурсу здійснює обласна універсальна наукова бібліотека імені Миколи Островського.
 4. Використання та обробка персональних даних, одержаних з метою використання вимог цього Положення, здійснюється згідно вимог Закону України «Про захист персональних даних».
 5. Обласний конкурс проводиться з 01 січня до 31жовтня 2014 року.
 6. Обласний конкурс проводиться у два етапи:
  1. Перший етап обласного конкурсу проводиться з 01 січня до 30 вересня 2014 року та передбачає підготовку і подання до обласної універсальної наукової бібліотеки імені Миколи Островського матеріалів на конкурс.
  2. Другий етап конкурсу проводиться з 1 жовтня до 31 жовтня 2014 року та передбачає аналіз поданих на конкурс матеріалів, здійснення виїздів з метою ознайомлення з кращим досвідом роботи бібліотек.
 7. Для участі в конкурсі центральні районні (міські) бібліотеки подають до обласної універсальної наукової бібліотеки імені Миколи Островського в друкованому та електронному форматі наступні матеріали:
  Інформацію про проведені літературно-мистецькі заходи, акції, проекти, що популяризують творчість Т.Г. Шевченка з використанням інноваційних технологій (об’єм тексту до 3-х сторінок). Є обов’язковим атрибутом до інформації висвітлення подій в ЗМІ (місцевій або обласній пресі, запис репортажу на радіо або місцевому телебаченні), висвітлення прес-анонсів і інформацій про літературно-мистецькі заходи на власних веб-сайтах у розділі ювілейних сторінок до 200-річчя Т.Г. Шевченка, на веб-сайтах управління культури національностей та релігій облдержадміністрації, районних (міських) державних адміністрацій. Додатками можуть бути фото або відео матеріали, публікації з преси.
 8. З метою об’єктивного оцінювання діяльності бібліотек з питань популяризації творчості Т.Г. Шевченка утворюється журі у складі представників управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації (за згодою), обласного комітету профспілки працівників культури області (за згодою), обласної універсальної бібліотеки імені Миколи Островського та громадськості.
  Персональний склад журі обласного конкурсу затверджується спільним наказом Хмельницької обласної універсальної бібліотеки імені Миколи Островського.
 9. Підсумкові матеріали конкурсу узагальнюються відділами науково-методичної роботи та інновацій у бібліотечній справі та читальним залом гуманітарного профілю обласної універсальної наукової бібліотеки імені Миколи Островського і оголошуються під час проведення заходів приурочених до Дня української писемності та мови.
 10. Переможці обласного конкурсу нагороджуються дипломами І, ІІ і ІІІ ступеня та пам’ятними сувенірами.
 11. Хід проведення та підсумки огляду-конкурсу оприлюднюються у місцевих засобах масової інформації та на веб-сайті обласної універсальної наукової бібліотеки імені Миколи Островського.
 12. Кращий досвід бібліотек області по популяризації творчості Т.Г. Шевченка буде узагальнено та на основі поданих матеріалів підготовлено методично-інформаційне видання.


Директор Хмельницької ОУНБ ім. М. Островського Н. М. Синиця

 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com