Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Бібліотекарю

Обласні конкурси

(Методична діяльність)

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ управління культури,
національностей та релігій
Хмельницької обласної
адміністрації, Головного управління
юстиції у Хмельницькій області

04.09.2013 № 234 н/ 383/09

ПОЛОЖЕННЯ
про обласний огляд-конкурс центральних бібліотек
на кращу організацію роботи з правової освіти населення
«Бібліотека і правова освіта: час нових підходів»


1. Метою обласного огляду-конкурсу бібліотек на кращу організацію роботи з правової освіти населення «Бібліотека і правова освіта: час нових підходів» (далі – огляд конкурс) є активізація роботи бібліотек з правової освіти населення, виявлення та розповсюдження нового досвіду, підвищення рівня правової обізнаності громадян.

2. Організаторами огляду-конкурсу виступають управління культури, національностей та релігій Хмельницької обласної державної адміністрації, Головне управляння юстиції у Хмельницькій області, обласний комітет профспілки працівників культури, обласна універсальна наукова бібліотека імені Миколи Островського.

3. Координацію роботи з проведення огляду-конкурсу здійснює обласна універсальна наукова бібліотека імені Миколи Островського.

4. Використання та обробка персональних даних, одержаних з метою використання вимог цього Положення здійснюється згідно вимог закону України «Про захист персональних даних».

5. Огляд-конкурс проводиться з 25 вересня по 9 грудня 2013 року.

6. Огляд конкурс проводиться у два етапи:

  • 6.1. Перший етап огляду-конкурсу проводиться з 25 вересня до 15 листопада 2013 року та передбачає підготовку і подання до обласної універсальної наукової бібліотеки імені Миколи Островського матеріалів на огляд-конкурс.
  • 6.2. Другий етап огляду-конкурсу проводиться з 16 листопада по 9 грудня 2013 року та передбачає аналіз поданих на конкурс матеріалів та здійснення виїздів з метою ознайомлення з кращим досвідом роботи бібліотек.

7. Для участі в огляді-конкурсі центральні бібліотеки подають до обласної універсальної наукової бібліотеки імені Миколи Островського в друкованому та електронному форматі наступні матеріали:


довідку, обсягом до 5 аркушів про роботу центральної та бібліотек району (міста) з правової освіти населення. У довідці необхідно висвітлити діяльність у бібліотеках правових центрів, консультативних пунктів, клубів, пунктів доступу громадян до інформації органів влади у мережі Інтернет, співпрацю бібліотек з правоохоронними органами та іншими зацікавленими установами, організацію і надання населенню бібліотеками району (міста) новітніх інформаційних правових послуг;


додатки з прикладами просвітницьких заходів, наданих послуг, у тому числі з використанням комп’ютерних та Інтернет-технології, засобами веб-сайту

8. З метою об’єктивного оцінювання діяльності бібліотек з правової освіти населення утворюється журі у скалі представників управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації, Головного управління юстиції у Хмельницькій області, обласного комітету профспілки працівників культури області, обласної універсальної наукової бібліотеки імені Миколи Островського та громадськості.


Персональний склад журі огляду-конкурсу затверджується спільним наказом управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації та Головного управління юстиції у Хмельницькій області.


9. Підсумкові матеріали конкурсу узагальнюються відділом науково-методичної роботи та інновацій у бібліотечній справі обласної універсальної наукової бібліотеки імені Миколи Островського і розміщуються у збірнику «Бібліотека і правова освіта: час нових підходів».

10. Переможці огляду-конкурсу нагороджуються дипломами та цінними подарунками.

11. Хід проведення та підсумки огляду-конкурсу оприлюднюються у місцевих засобах масової інформації та на веб-сайті обласної універсальної наукової бібліотеки імені Миколи Островського.Заступник начальника управління

культури, національностей

та релігій Хмельницької

обласної державної адміністрації

М.В. Алєксєєва

Виконуючий обов’язки

начальника Головного

управління юстиції

у Хмельницькій області

М.П. Наконечний


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com