Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Бібліотекарю

Обласні конкурси

(Методична діяльність)

Підсумки обласного огляд-конкурсу
сільських бібліотек «Бібліотека року»


На виконання наказу управління культури, туризму і курортів облдержадміністрації від 15.05.2012 року № 150-н «Про затвердження обласного огляду-конкурсу сільських бібліотек «Бібліотека року», затвердженого Головним управлінням юстиції у Хмельницькій області 22.05.2012 № 58/1794 з 5 червня по 10 серпня 2012 року проведено обласний огляд-конкурс сільських бібліотек «Бібліотека року». Метою конкурсу було стимулювання творчої активності працівників сільських бібліотек, підвищення їх професійної майстерності, виявлення та розповсюдження передового досвіду роботи сільських бібліотек.

Перший етап конкурсу проводився з 5 червня по 20 липня 2012 року на базі центральних районних бібліотек. В організації конкурсу журі відзначило роботу методичних відділів Віньковецької, Полонської, Хмельницької, Старокостянтинівської, Ярмолинецької районних бібліотек, які висвітлили хід конкурсу в засобах масової інформації, в соціальних мережах та на сайтах бібліотек в мережі Інтернет.

Другий етап конкурсу проводився з 25 липня по 10 серпня в Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці імені М. Островського. На розгляд журі надійшли матеріали 20 бібліотек-переможців першого етапу з сіл Мала Боровиця Білогірського, Дашківці Віньковецького, Федірки Волочиського, Лісоводи Городоцького, Копачівка Деражнянського, Нестерівці Дунаєвецького, Клубівка Ізяславського, Яворівці Красилівського, Лисогірка Летичівського, Березівка Новоушицького, Ставичани Славутського, Новоселиця Полонського, Воронківці Старокостянтинівського, Волиця Теофіпольського, Олексіївка Старосинявського, Ружичанка Хмельницького, Юрківці Чемеровецького, Михайлючка Шепетівського, Правдівка Ярмолинецького районів та селища Стара Ушиця Кам’янець-Подільського району.

Не надали матеріали в повному обсязі, а тому не були допущені до розгляду журі обласного етапу конкурсу матеріали бібліотек сіл Клубівка Ізяславського, Воронківці Старокостянтинівського, Федірки Волочиського, Олексіївка Старосинявського та Лисогріка Летичівського районів. В матеріалах даних бібліотек були відсутні повністю або частково аналітична довідка про роботу бібліотеки, мультимедійна презентація, публікації у засобах масової інформації та відомості про залучення додаткових коштів, краєзнавчу роботу та співпрацю бібліотек з установами та організаціями.

Більшість з поданих на конкурс матеріалів сільських бібліотек не відобразили діяльності з обслуговування населених пунктів, що не мають стаціонарних бібліотек, з організації обслуговування людей з обмеженими можливостями, багатодітних сімей.


Враховуючи рішення журі конкурсу

 1. Визначити переможців та нагородити дипломами:

  у номінації: «Краща бібліотека – центр роботи з громадою»:

  Диплом 1 ступеню Правдівську бібліотеку-музей Ярмолинецького району
  (зав. бібліотекою Іваниця Валентина Кіндратівна)
  Диплом 2 ступеню Лісоводську сільську бібліотеку Городоцького району
  (зав. бібліотекою Шамчук Олена Анатоліївна)
  Диплом 3 ступеню Нестеровецьку сільську бібліотеку-музей Дунаєвецького району (зав. бібліотекою Лісецька Людмила Володимирівна)

  у номінації: «Краща бібліотека – центр інновації»:

  Диплом 1 ступеню Копачівську сільську бібліотеку-музей Деражнянського району (зав. бібліотекою Вишнівська Світлана Андріївна) Диплом 2 ступеню Ружичанську сільську бібліотеку-музей Хмельницького району (зав. бібліотекою Темчишина Тетяна Вікторівна) Диплом 3 ступеню Новоселицьку сільську бібліотеку-музей Полонського району (зав. бібліотекою Пижова Марія Миколаївна)
 2. Відзначити:
  1. кращу мультимедійну презентацію завідуючу Михайлюцькою сільською бібліотекою Шепетівського району Кривіцьку Лесю Віталіївну;
  2. за належну організацію першого етапу конкурсу методичні відділи Віньковецької, Полонської, Хмельницької, Ярмолинецької центральних районних бібліотек (Нетреба Л.М., Ржегак О.М., Філіпенко З.В., Гриб М.А.).
  3. за висвітлення ходу проведення конкурсу в засобах масової інфомрації, на сайтах бібліотек та в соціальних мережах Віньковецьку, Полонську, старокостянтинівську, ярмолинецьку районі бібліотеки (Нетреба Л.М., Ржегак О.М., Білан С.О., Гриб М.А.).
 3. Директору обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М.Островського Синиці Н.М. організувати нагородження переможців конкурсу в урочистій обстановці.
 4. Вказати директорам Волочиської, Ізяславської, Старосинявської, Летичівської, Білогірської районних бібліотек (Молчанова Л.О., Поліщук Н.Ю., Іванець О.М., Дмухівська О.І., Мартинюк Г.І.) за недостатню роботу з організації та проведення обласного огляду-конкурсу сільських бібліотек «Бібліотека року».

 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com